• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    13. 9. 2023 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Baláž Martin | Prologis

Baláž Martin | Viceprezident a country manager Prologis pro Českou republiku a Slovensko

Martin Baláž je jako viceprezident a country manager Prologis pro Českou republiku a Slovensko zodpovědný za celé české a slovenské portfolio společnosti.  Řídí její investiční projekty a zastřešuje nájemní činnost v jednotlivých parcích. Dohlíží na veškeré leasingové a stavební aktivity Prologis v obou zemích, stejně tak jako na činnost společnosti v oblastech správy nemovitostí a projektového managementu. Do Prologis nastoupil v roce 2014 na post senior manažera pro leasing a development pro Českou republiku a Slovensko. Předtím působil jako associate partner ve společnosti Cushman & Wakefield, kde vedl oddělení průmyslových a maloobchodních prostor na Slovensku a oddělení průmyslových nemovitostí v České republice.

RNDr. Josef Černý

Černý Josef | Senior WMS konzultant a projektový manažer, ICZ a.s.

Absolvent Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, obor Informatika. K logistice se dostal přes programování integrovaných výrobních systémů včetně jejich materiálového zásobování. V letech 1993 až 1999 byl jednatelem společnosti, která se zabývala dodávkami informačních systémů pro řízení skladových a výrobních provozů. Od roku 2000 pracuje ve společnosti ICZ a.s., kde zastával pozici konzultanta a vedoucího oddělení logistických aplikací. V současné době se věnuje logistické konzultační činnosti a rozvoji produktových a projektových příležitostí. Je členem Komory logistických auditorů a dlouholetým členem prezídia České logistické asociace.


 

Devečka Pavel

Devečka Pavel | technický konzultant, PYRONOVA

Pavel Devečka je vystudovaný stavební inženýr s praxí 20 let v oboru aktivní požární ochrany. Začínal jako projektant stabilních hasících zařízení a v průběhu let se vypracoval na pozici technického ředitele mezinárodní společnosti. Tři roky působil jako ředitel rozvoje a vzdělávání. Nyní aplikuje získané teoretické a praktické zkušenosti v oboru požární ochrany jako technický konzultant a pomáhá zákazníkům vytvářet sofistikovaná technická řešení na míru. 

Drábek Dušan

Drábek Dušan | Associate Director Industrial Agency at Savills Czech Republic & Slovakia

Dušan Drábek je odborník se zkušenostmi v oblasti logistiky a v současné době pracuje ve společnosti Savills na pozici Associate Director v rámci oddělení pronájmu průmyslových nemovitostí. Dříve působil ve společnosti BNP Paribas Real Estate jako vedoucí oddělení průmyslových a logistických nemovitostí pro Českou republiku a Slovensko. Také pracoval více než 13 let v logistické společnosti DB Schenker, nejprve v ČR a poté v rakouské centrále jako Senior Business Development Manager, Automotive & Consumer CL/SCM pro jihovýchodní Evropu.

 

Fischer Jan

Fischer Jan | expremiér ČR, významný český statistik, politik a ekonom

Ing. Jan Fischer, CSc. je významným českým statistikem, politikem a ekonomem. V letech 2009-2010 byl 8. předsedou vlády České republiky, později se stal ministrem financí a 1.místopředsedou vlády Jiřího Rusnoka. V roce 2013 byl nestranickým kandidátem na prezidenta České republiky. Působil také jako viceprezident Evropské banky pro obnovu a rozvoj v Londýně. Jan Fischer byl členem mj. České statistické společnosti, Mezinárodního statistického institutu (ISI), vědecké rady a správní rady VŠE a vědecké rady Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

Grešlová Lenka

Grešlová Lenka | vedoucí Plánování logistiky zahraničí a agregátů ŠKODA AUTO

Ing. Lenka Grešlová vystoupí v úvodní sekci konference s prezentací "Příležitost pro změnu ze zaběhnutých kolejí".

Harásek Michal

Harásek Michal | CBDO ve společnosti Tymbe

Michal Harásek je spoluzakladatelem Tymbe – největší české online platformy pro poskytování brigád, která čítá již přes 23 tisíc brigádníků. Služeb Tymbe, jenž letos oslaví své 5. výročí, využívají např. Zásilkovna, FM Logistic, Pilulka nebo DEK. Aktuálně se Michal nejvíce věnuje plánované expanzi firmy nejen do zahraničí a pomoci ukrajinským uprchlíkům v začleňování do pracovního procesu.

JAKUB HOLEC

Holec Jakub | majitel a CEO 108 AGENCY

JAKUB HOLEC je majitelem a výkonným ředitelem 108 AGENCY, realitně-konzultantské společnosti, která se zaměřuje výhradně na komerční nemovitosti. Firmu založil v roce 2009 a osobně se podílí na řadě významných transakcích. Jakubovou starostí je hlavně rozvoj celé “stoosmičky” a budování vztahů s partnery. Firmu se rozhodl založit, protože chtěl na českém trhu vidět společnost, která bude moci stavět na dokonalé znalosti českého trhu. Věří v individuální přístup ke klientům a myšlení „out of the box“. Je přesvědčen, že tento způsob uvažování dlouhodobě zajišťuje 108 AGENCY konkurenční výhodu. 108 AGENCY od svého založení zobchodovala na českém, slovenském a maďarském trhu přes 8,6 milionů čtverečních metrů. Klienti se na 108 AGENCY obracejí ohledně zprostředkování pronájmu a prodeje, investičního poradenství i marketingu a správy developerských projektů. Díky loňské strategické akvizici je 108 AGENCY nově exkluzivním aliančním partnerem BNP Paribas Real Estate pro Českou republiku.

Hromíř Vojtěch

Hromíř Vojtěch | generální tajemník Sdružení ČESMAD BOHEMIA

Vojtěch Hromíř je absolventem MFF UK Praha a má více než dvacetiletou praxi v oboru silniční dopravy. Generálním tajemníkem největšího českého sdružení dopravců je od roku 2014. Je členem Rady pro nákladní dopravu Mezinárodní unie silniční dopravy IRU a prezidentem jejího Výboru pro Evropskou Unii. Spolupracuje s Fakultou dopravní ČVUT Praha a Vysokou školou logistiky. Jeho aktivity jsou zaměřeny ve prospěch českých silničních dopravců, k zajištění odpovídajících podmínek pro jejich podnikání. Hlavními tématy současnosti jsou COVID a jeho důsledky, daně a odvody, lidské zdroje, Green Deal a digitalizace.

Hynková Naděžda

Hynková Naděžda | Business Development Manager CZ&SK, ZF Group Commercial Vehicle Solutions, Transics International BV

Naďa se připojila ke společnosti ZF Group na podzim 2021 a je zodpovědná za prodej produktů a služeb značky ZF/Transics v Čechách a na Slovensku. Téměř 20 let pracovala u společnosti CCS Česká společnost pro platební karty, s. r. o. (divize Fleetcor) kde působila na několika obchodních pozicích, včetně manažerských, a získala tak bohaté zkušenosti v oblasti palivových karet, telematiky, mýtného i vedení oddělení KAM a Akvice. Podílela se na rozšiřování služeb a produktů, i partnerské spolupráce v oblasti dobíjecích karet a zaměstnaneckých programů.

 

Janů Pavel

Janů Pavel | projektový manažer K2 atmitec

Pavel Janů je absolventem VŠE v Praze. Již 17 let pomáhá společnostem při nasazování a rozvoji interních systémů na platformě K2 . Ve své praxi projektového manažera zúročuje zkušenosti získané při implementaci rozsáhlých tuzemských i zahraničních projektů. Zaměřuje se na hledání úzkých míst a optimalizaci vnitrofiremních procesů. Jeho specializací je analýza a zavádění komplexních řešení z oblasti výroby a řízených skladů.

Jirsák Petr

Jirsák Petr | Vysoká škola ekonomická v Praze

Ing. Petr Jirsák, Ph.D. vystudoval Fakultu podnikohospodářskou na Vysoké škole ekonomické v Praze, obor Podniková ekonomika a management a vedlejší specializací Logistika – mezinárodní přeprava a zasílatelství. Je spoluautorem několika knižních publikací a řady odborných článků v odborně-populárních i vědeckých časopisech. Kromě toho přednáší na mezinárodních konferencích. Dále se věnuje pedagogické činnosti na VŠE a ve Švédsku na Jönköping International Business School. Svoji vědecko-výzkumnou a pedagogickou činnost kombinuje s poradenstvím v oblasti Supply Chain Managementu. Zaměřuje se především na oblast predikce poptávky, materiálového plánování, warehousingu, distribuční strategie a v neposlední řadě také automatizaci a digitalizaci v Supply Chain Managementu.

 

Jakub Jonáš

Jonáš Jakub | Managing Director, Ferag CZ

Jakub Jonáš působí jako managing director ve firmě Ferag CZ od ledna 2022. Jeho úkolem je zvýšit podíl firmy v oblasti intralogistiky na českém a slovenském trhu. Logistice se věnuje již přes 10 let, zkušenosti má z intralogistiky, a 3PL logistiky. Tuto problematiku studoval na Dopravní fakultě Jana Pernera Univerzity Pardubice. Logistika pro něj není jen práce, ale i koníček. Dalším koníčkem je samozřejmě rodina, cestování a letectví, kterému se aktivně věnuje.

Kačírková Kateřina

Kačírková Kateřina | obchodní manažerka, MD logistika

Kateřina Kačírková pracuje ve společnosti MD logistika na pozici obchodního manažera. Věnuje se především komunikaci se stávajícími a potencionálními zákazníky, zodpovídá za uzavírání smluv na dopravu, skladování a služby přidané hodnoty. Do společnosti nastoupila v roce 2009, předtím působila v oblasti logistiky a obchodu v několika firmách zabývajících se prodejem a distribucí potravin (Findus CR a.s., Teekanne s.r.o., Transkam spol.s.r.o.).
 

Kamola Marcin

Kamola Marcin | obchodní ředitel, DCT Gdaňsk

Marcin Kamola je obchodní ředitel ve společnosti DCT Gdaňsk. V DCT Gdańsk působí od roku 2012 a je zodpovědný za vztahy společnosti se všemi stávajícími nebo potenciálními zákazníky, včetně prodejních kanálů a rozvoje prodeje nových produktů. Během své kariéry v DCT byl také aktivní v rozvoji intermodálních služeb, marketingu, zákaznických služeb a komunikace. Před nástupem do DCT Gdaňsk pracoval Marcin v železničním průmyslu. Je absolventem Univerzity v Gdaňsku a Varšavské univerzity.

Kapošváry Matěj

Kapošváry Matěj | CEO společnosti Shopsys

Matěj Kapošváry je CEO společnosti Shopsys, české jedničky na trhu individuálních e-commerce řešení pro největší hráče. Spolu s osmdesáti kolegy radí klientům s digitalizací prodeje a jak uspět v omnichannel světě. Kromě toho, Matěj stojí za magazínem pro e-commerce manažery EXEC.

Kodada Jan

Kodada Jan | prokurista, ředitel obchodu a marketingu ve společnosti Gebrüder Weiss ČR

V oboru logistiky se pohybuje více než 23 let. Působil v různých manažerských pozicích u společností MTC a Lagermax. V současnosti je ředitelem obchodu a marketingu a prokuristou společnosti Gebrüder Weiss v České republice, ve které působí od roku 2008. V roce 2007  absolvoval magisterské studium na ČVUT v Praze na Fakultě dopravní a o šest let později  úspěšně dokončil doktorské studium na stejné univerzitě i fakultě.

Kodr Jakub

Kodr Jakub | Head of Business Development, CTP Czech Republic

Jakub Kodr má na starosti obchodní aktivity CTP, největšího průmyslového developera v ČR, a také rozvíjení vztahů s novými i současnými nájemci. Do společnosti nastoupil v září 2017 a během krátké doby se posunul až na pozici Head of Business Development. Jakub se v oblasti nemovitostí pohybuje již více než 10 let a před nástupem do CTP působil v Cushman & Wakefield jako senior konzultant. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, je držitelem titulu MBA v oboru nemovitostí a také kvalifikovaným členem MRICS.

Kopeček Karel

Kopeček Karel | Country Business Manager, Webfleet

Karel Kopeček je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty zahraničního obchodu. V minulosti pracoval na pozici Sales Manager ve společnosti BP ČR, jako obchodní a marketingový ředitel ve společnosti Berendsen ČR a poté jako zástupce společnosti Transics pro ČR a SR. V současnosti působí na pozici Country Business Manager ve společnosti Webfleet Solutions.

Kovařík Milan

Kovařík Milan | výkonný ředitel Zemského výboru EPAL pro ČR a SR

Ing. Milan Kovařík, MBA vystudoval vysokou školu se zaměřením na silniční a městskou automobilovou dopravu, na kterou navázal studiem mezinárodního marketingu na Czech Management Institute ESMA. Značnou část svého profesního života se pohyboval v oblasti finančnictví, kdy působil na vedoucích pozicích například ve společnosti  Credit Suisse nebo Allianz. Od roku 2012 se profesně věnuje managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle OHSAS 18001. Zemský výbor EPAL pro ČR a SR zastupuje od roku 2016. Zde odpovídá za kompletní chod výboru, komunikaci s centrálou v Düsseldorfu, spolupráci s držiteli licence EPAL pro výrobu nebo opravu palet EPAL a v neposlední řadě za komunikaci a spolupráci se státní správou České i Slovenské republiky.

Kožej Vlastimil

Kožej Vlastimil | obchodní ředitel CID International, a.s

Ve firmě CID International působí od roku 2000, nejdříve na pozici obchodního zástupce a od roku 2010 jako obchodní ředitel. Podílel se na expanzi společnosti na polský trh, kde se mj. aktivně účastnil na implementaci logistických informačních systémů. Obchodní a marketingové aktivity firmy rozvíjí a podporuje nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Polsku. Před vstupem do CID International pracoval pro společnost Allianz pojišťovna a.s., kde se zaměřoval na podnikovou klientelu.

 

Krpec Milan

Krpec Milan | Enterprise Account Manager CZ, Honeywell Safety & Productivity Solutions

Téměř dvacet let se pohybuje v oboru Automatické Identifikace a sběru dat. V rámci své dlouholeté praxe se podílel na realizaci dodávek komplexního řešení a služeb pro optimalizaci, automatizaci a digitalizaci procesů v průmyslu a logistice. Tato řešení postavená na nejnovějších technologiích pro snímání čárových a 2D kódů, včetně bezkontaktní RFID technologie, pomohla mnoha významným firmám v ČR i SR. Aktuálně pracuje na pozici Enterprise Account Manager pro Českou republiku ve společnosti HONEYWELL.

 

 

Dominik Landa

Landa Dominik | ředitel pro strategický rozvoj podnikání a intermodální dopravu ve společnosti HHLA International GmbH

Dominik vystudoval Gdaňskou univerzitu s magisterským titulem v oboru řízení dopravy a logistiky a bakalářským titulem v oboru IT. V roce 2014 absolvoval Executive MBA program na Rotterdam School of Management. Dominik Landa pracoval na  pozici obchodního ředitele v DCT Gdansk, největším kontejnerovém terminálu v Polsku a Baltském moři. Před nástupem do DCT počátkem roku 2011 působil 5 let na různých pozicích v provozním oddělení společnosti Maersk Polska, které je součástí skupiny APMM. Svou kariéru ukončil v Maersku jako generální ředitel operací pro střední a východní Evropu. Podílel se na velkých projektech, které změnily prostředí logistiky ve střední a východní Evropě vč. rozvoj strategické vize DCT Gdaňsk a realizace obchodní strategie, zavedení prvního přímého volání do Pobaltí s největšími kontejnerovými plavidly (služba AE10) a nasazení prvních intermodálních služeb lodní dopravy v Polsku (AMBER a BALTIC EXPRESS).

Lelkes Imrich

Lelkes Imrich | Technical Sales and Vendor Manager, A.P. Moller - Maersk

Svoji kariéru v logistice odstartoval v roce 1998 u společnosti Maersk jako první zaměstanec na Slovensku. Až do roku 2010 zastával různé funkce v rámci řízení obch. oddělení v Praze a Bratislavě. Dalších 7 let vykonával funkci generalního ředitele pro United Arab Shipping Company v ČR, SR, Maďarsku a v Rakousku, aby se v roce 2017 znovu připojil ke společnosti Maersk, kde je teď zodpovědný za rozvoj intermodální infrastruktury ve Střední Evropě.

Ludvik Milan

Ludvik Milan | Country Manager ZETES Czech Republic

Ing. Milan LUDVIK vystudoval ČVUT FSI a více než dvacet dva let se věnuje oboru Automatické Identifikace. Pracuje na pozici Country Manager pro Českou republiku ve společnosti ZETES, která je součástí globální firmy Panasonic a poskytuje ucelená řešení pro optimalizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce. Tato řešení zahrnují Packaging Execution, Logistic Execution, Proof Of Delivery a Direct Store Delivery, Field Service, In-Store Management a Track&Trace řešení pro zajištění úplné sledovatelnosti a dohledatelnosti.

Lyko Marek

Lyko Marek | vedoucí vnitrostátního distribučního systému společnosti Logflex CZ

Marek Lyko je vedoucím brněnské pobočky a zároveň vedoucím vnitrostátního distribučního systému společnosti Logflex CZ s.r.o. Významnou měrou se zasadil o vybudování vnitrostátní sítě přepravy kusových zásilek, která v současné době zajišťuje doručení až 1 000 zásilek denně v rámci České Republiky. Po celou dobu svého působení u společnosti usiluje o zkvalitnění poskytovaných služeb z hlediska efektivity, digitalizace a návazných služeb pro naše klienty.

Martoch Tomáš

Martoch Tomáš | Senior Manager ECR, GS1 Czech Republic

Tomáš Martoch je absolvent Vysoké školy dopravy a spojů v Žilině. Před nástupem do GS1 Czech Republic působil od roku 2001 ve společnosti Deloitte Central Europe na pozici ředitele konzultačních služeb. V roce 2008 nastoupil do GS1 a od 2011 je odpovědný za celkovou koordinaci a management všech aktivit Česko-Slovenské Iniciativy ECR, v které jsou zastoupeni nejvýznamnější dodavatelé v sektoru rychloobrátkového zboží, maloobchodních řetězců a poskytovatelů služeb. Je nadšeným propagátorem spolupráce mezi dodavateli a obchodníky. V současnosti je Tomáš Martoch rovněž aktivním členem evropského řídícího výboru programu pro udržitelnou logistiku Lean & Green.
Moravec Jan

Moravec Jan | rizikový manažer, SATUM CZECH

Ing. Jan Moravec je absolventem VŠB – TU Ostrava. V minulosti působil například v HZS MSK – ÚO Ostrava, dále jako specialista požární ochrany v divizi Hella Real Estate Management nebo jako Health, Safety And Environment; Specialista BOZP, PO a OŽP ve společnosti Honeywell Aerospace Olomouc.
Od roku 2020 pracuje pro společnosti SATUM CZECH, s.r.o. jako rizikový manažer a specializuje se na technickou podporu firmy, klientů a pojišťoven v oblasti rizikového inženýrství, stanovování pojistných částek aj. technických oblastech. Létání s bezpilotními systémy a zpracování výstupů ve specializovaných aplikacích.

 

Morávek Jakub

Morávek Jakub | Senior Business Development Manager, FM Logistic

Ing. Jakub Morávek je absolventem Vysoké Školy Ekonomické v Praze. Mezi roky 2014 a 2018 pracoval v logistické společnosti VPS Logistics, s.r.o. v obchodním oddělení, kde se během krátkého období vypracoval až na vedoucí pozici. V roce 2018 nastoupil jako nejmladší obchodní zástupce do nadnárodní korporátní společnosti FM Logistic. Po nominaci do talentového programu využil možnost získat teoretické i praktické zkušenosti s přípravou a následnou realizací logistických zakázek v zahraničí. Tyto znalosti později uplatil na své současné pozici, kde je zodpovědný za vedení obchodní činnosti v celé České republice a reportuje přímo top managementu. V současné době se též věnuje rozvoji zelené logistiky a ve spolupráci s našimi partnery dohlíží na implementaci těchto principů do celého dodavatelského řetězce.

Motan Pavel

Motan Pavel | jednatel společnosti K2 atmitec a spolumajitel skupiny K2

Pavel Motan již přes 25 let pomáhá s digitální transformací středních a velkých podniků v České republice a na Slovensku. Během své dosavadní kariéry se podílel na analýzách, implementacích a následném rozvoji ERP systému K2 v mnoha firmách, například ve skupinách GIENGER, KOH-I-NOOR HOLDING, Stoklasa textilní galanterie či organizaci PILANA.
Je jednatelem společnosti K2 atmitec s.r.o. a spolumajitelem skupiny K2, která stojí za vývojem a distribucí podnikového softwaru – především pak systému K2 ERP a K2 e-shopu.

 

Myslík Vladimír

Myslík Vladimír | Drivers' Development Coordinator, Volvo Group Czech Republic

Vladimír Myslík působí 13 let jako Driver Trainer Manager Volvo Trucks pro střední Evropu. Vystudoval Vysokou školu strojní – obor dopravní a manipulační technika v Plzni. Testuje nové technologie v rámci Evropy pro Volvo Trucks.
 

Dalibor Ondra

Ondra Dalibor | vedoucí zavádění robotizačních a automatizačních technologií pro střední a východní Evropu ve společnosti DHL Supply Chain

Dalibor Ondra je vedoucí zavádění robotizačních a automatizačních technologií pro střední a východní Evropu ve společnosti DHL Supply Chain. Dalibor zodpovídá za koncepce, návrhy, realizace a vyhodnocování zavedených řešení. V DHL pracuje od roku 2002 a na stávají pozici je od roku 2018, v předchozích letech pracoval na různých pozicích v IT a projektovém řízení. Vedl nebo se podílel se na implementaci řady úspěšných zákaznických projektů. Vystudoval obor kybernetiky a automatizovaného řízení na VUT v Brně.

Ondráček Lukáš

Ondráček Lukáš | ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service

Lukáš Ondráček se stal ředitelem české a slovenské pobočky DKV Euro Service koncem roku 2018. Předtím působil od roku 2004 ve společnosti Trost Auto Service Technik, kde byl v roce 2011 jmenován výkonným ředitelem a odpovídal za úspěšný rozvoj velkoobchodu náhradních dílů pro nákladní a osobní vozy u více než 2 000 zákazníků v ČR. Ve společnosti začínal na pozici specialisty na diagnostiku a vybavení autoservisů. Ve vedení pobočky DKV je zodpovědný za další navyšování tržního podílu a úspěšný vstup mezi fleetové zákazníky. Je absolventem České zemědělské univerzity v Praze, obor silniční doprava.

Palek Jan

Palek Jan | Country Manager pro Českou republiku a Slovensko, GLP

Jan Palek je Country Managerem pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti GLP. Portfolio tohoto průmyslového developera měl v obou zemích na starosti už během předchozích let pod značkou Goodman. Předtím působil ve společnost Skanska Property, kde byl zodpovědný za řízeni a rozvoj projektů kancelářských budov. Spoustu zkušenosti nasbíral v zahraničí. Několik let pracoval ve Velké Británii na projektu Terminal 5 letiště Heathrow. Jako absolvent VUT v Brně úspěšně projektoval v oboru pozemních staveb. Je rovněž autorizovaným inženýrem ČKAIT v oboru pozemní stavby. Pravě technickou expertizu považuje za důležitý aspekt své kariery.

 

Panenka Tomáš

Panenka Tomáš | Commercial Director, Rohlig SUUS Logistics

Tomáš Panenka vystudoval Vysokou školu logistiky v Přerově. Vysokou školu studoval dálkově a během studií pracoval ve stejném oboru jako obchodní zástupce. V dopravě a logistice pracuje přes 15 let. Jak sám říká, obchod je jeho život a za 15 let se vypracoval až na pozici obchodního ředitele ve společnosti Rohlig SUUS Logistics, kde pracuje 4 roky. Za tu dobu se mu povedlo vybudovat úspěšný obchodní tým jak v Čechách, tak na Slovensku. Současně s obchodem řídí i marketing a ani provozní činnost mu není cizí. Po celou dobu působení v Rohlig SUUS Logistics se spolu s generálním ředitelem panem Chládkem věnuje rozvoji společnosti a velkým projektům. Jeden z jeho největších úspěšných projektů je přeprava závodních kamionů na DAKARSKOU rally.

 

Pavlíček Vlastimil

Pavlíček Vlastimil | ředitel pro nové technologie pro střední a východní Evropu, Air Products

Ing. Vlastimil Pavlíček, MBA působí ve společnosti Air Products již od jejího založení v České republice. Většinu času strávil na vedoucích pozicích a pomáhal tím k rozvoji firmy v různých divizích prodeje technických plynů. Vzhledem k jeho rozsáhlým zkušenostem nebylo proto náhodou, že byl v loňském roce vybrán pro rozšíření portfolia společnosti ve střední a východní Evropě a nyní se intenzivně věnuje novým technologiím zaměřeným na výrobu a distribuci vodíku, biometanu, CCS a LNG.

Jan Pihar

Pihar Jan | generální ředitel DACHSER pro Českou Republiku

Ing. Jan Pihar vystudoval fakultu managementu a ekonomiky Vysokého učení technického v Brně. Po absolvování vysoké školy se zúčastnil studijního výměnného programu v USA. Do společnosti DACHSER nastoupil v roce 2004, kdy stál u zakládání společnosti DACHSER v Břeclavi. Zde poté čtyři roky působil jako jednatel a vedoucí pobočky. V roce 2008 byl jmenován General Managerem pobočky DACHSER Kladno, největší pobočky společnosti v České republice. Od ledna 2019 působí Jan Pihar na pozici generálního ředitele společnosti DACHSER v České republice.

Rákos David

Rákos David | Head of Supply Chain Specialist Department Rohlig Suus Logistics

David Rákos začal svoji kariéru v dopravě před 15lety v DHL Freight, během několika let se vypracoval až na šéfa 4PL pro střední Evropu. Následně přešel do SONY DADC, kde měl 5 let na starosti kompletní evropskou dopravu, zejména evropskou distribuci do retailu se zaměřením na rychlost, flexibilitu a dopravní úspory. V současnosti se zaměřuje na rozvoj 4PL řešení v rámci Rohlig Suus Logistics.  Jak sám říká: „S kolegy děláme dopravu, protože nás baví, každý den překvapuje a našim cílem je opravdu spokojený zákazník“

Rouč Vlastimil

Rouč Vlastimil | ředitel regionální logistiky, Česká pošta

Rožek Petr

Rožek Petr | výkonný ředitel SSL ČR

Ing. Petr Rožek, Ph.D. od začátku roku 2017 zastává funkci výkonného ředitele SSL.Vystudoval VŠE v Praze, doktorské studium absolvoval na Univerzitě Pardubice. Zaměřuje se především na námořní přepravu. Působil na vedoucích pozicích řady logistických firem. Naposledy vedl tuzemskou pobočku Eurogate Logistics.

Rumler Miroslav

Rumler Miroslav | Partner Reliant, Viceprezident ČLA, Board Member ELA

Jednatel společnosti Reliant a vicepresident České logistické asociace.
Ing. Miroslav Rumler vystudoval fakultu zahraničního obchodu VŠE v Praze. Nejprve pracoval v podniku zahraničního obchodu INSPEKTA a.s. V letech 1991-1992 absolvoval postgraduální studium na State University of Illinois in Champaign-Urbana ve Spojených státech amerických, kde následně pracoval jako externí konzultant pro společnost The Limited Distribution Services Ltd. ve městě Columbus, Ohio. Po návratu ze zámoří nastoupil jako Country Operations Manager u britské finanční společnosti Maccorp Holdings Ltd. se sídlem v Londýně a sítí obchodních zastoupení po celé Evropě. Od roku 1994 pracuje pro vzdělávací a poradenskou společnost Reliant s.r.o. působící v oblasti dopravy, spedice a logistiky. Ve společnosti Reliant s.r.o. zastává pozici vedoucího partnera.

Slečka Martin

Slečka Martin | Analytik a specialista likvidace škod senior, SATUM CZECH

Po absolutoriu na VOŠ AHOL v Ostravě v roce 1998 zahájil svou profesní dráhu v SATUM CZECH s.r.o. jako makléř v divizi dopravních rizik, kde pracoval do roku 2002. V roce 2002 a 2003 pobýval opakovaně v zahraničí. Po návratu ze zahraničí se vrátil ke spolupráci se SATUM CZECH s.r.o., kde se věnuje školení, poradenství a likvidaci škod souvisejících s nákladní dopravou.

 

 

Sobička Ondřej

Sobička Ondřej | obchodní ředitel a prokurista, HAPPY END CZ

Ondřej Sobička působí jako obchodní ředitel a prokurista HAPPY END CZ, a.s. Má na starosti rozvoj produktového portfolia, marketingovou a obchodní strategii společnosti. Věnuje se především inovacím v  oblasti bezpečnosti práce ve výrobních a logistických provozech. V rámci spolku SKLAD inicioval vznik pravidelného výzkumu Trendy v české logistice. 

Sovička Pavel

Sovička Pavel | generální ředitel Panattoni pro Českou republiku a Slovensko

Byznysovou kariéru zahájil v Cushman & Wakefield, kde strávil celkem deset let. Od roku 2008 stojí v čele developerské společnosti Panattoni Europe jako Managing Director pro Českou republiku a Slovensko. Pavel Sovička má za sebou 20 let zkušeností v průmyslu v České republice, Slovensku a Maďarsku. Podílel se na transakcích, které reprezentují celkem 1 500 000 m2 pronajatých a prodaných ploch. Mezi nejvýznamnější projekty pod jeho vedením patří např. Panattoni Park Prague Airport I a II, distribuční centrum společnosti Amazon v Dobrovízi (největší nájemní budova v ČR, 120 000 m2), Panattoni Park D5 / Stříbro a Panattoni Park Cheb, jehož nejvýznamnějším nájemcem je společnost Tchibo (druhá největší nájemní budova v ČR, 75 000 m2).

Jozef Suchal

Suchal Jozef | Senior Sales Manager CZ and SK, LKW WALTER

Jozef Suchal vystudoval Ekonomickou univerzitu v Bratislavě, Obchodní fakultu. Jozef nastoupil do LKW WALTER v roce 2007 a od té doby pomáhá zákazníkům najít optimální logistická řešení. Dnes je zodpovědný za rozvoj trhu v ČR a SR a za nadnárodní klíčové zákazníky napříč odvětvími. LKW WALTER je renomovaná rakouská soukromá společnost, které již od roku 1924 důvěřují mezinárodní skupiny i malé a střední podniky ve všech odvětvích. Hlavním předmětem podnikání je organizace celovozových přeprav po silnici a v kombinované dopravě po celé Evropě . S více než 14 500 jeřábovými návěsy je LKW WALTER předním evropským poskytovatelem evropské kombinované železniční/silniční dopravy a také námořní dopravy na krátké vzdálenosti.

 

Šauer Martin | jednatel společnosti Balíkobot

Šauer Martin | jednatel společnosti Balíkobot

Po letech zkušeností z různých segmentů obchodu a vlastního podnikání se postupně vypracoval přes manažera až na jednatele firmy Balikobot.cz. Na Balíkobotu se Martinovi nejvíce líbí to, že služba dává klientům smysl, reálně jim ušetří čas a tím i peníze.

 

Šilhánová Martin

Šilhánová Martina | CSR/CSV Manager (Corporate Social Responsibility/Creating Shared Value) Nestlé CZ&SK

Martina Šilhánová se věnuje firemní společenské odpovědnosti a udržitelnosti již více než 10 let, a to hlavně v oblasti FMCG. Stála u zrodu Národní potravinové sbírky, kterou iniciovalo Tesco v roce 2013. Od začátku svého působení v Nestlé v roce 2015 spolupracuje s potravinovými bankami s cílem předcházet potravinovému odpadu a pomoci lidem v nouzi. V Nestlé má na starost koncept vytvářeni sdílených hodnot.  Ochrana životního prostředí a dosažení nulových čistých emisí je pro Nestlé nejvyšší prioritou. Na podzim 2020 společnost představila své závazky a cíle do roku 2050 a cestu jak jich dosáhnout.

Tejnický Bohumil

Tejnický Bohumil | managing partner VertiFlex s.r.o.

Bohumil Tejnický má za sebou více než 15 let celosvětových zkušeností v oblasti automatizované intralogistiky. Podílel se na zavádění skladové automatizace ve více než 100 společnostech po celém světě i na samotném vývoji skladových automatů a software. Po letech působení v korporátu se spolu se svým společníkem Pavlem Krausem rozhodli razit vlastní cestu a založili VertiFlex. VertiFlex je výhradním dodavatelem švédského výrobce výtahových zakladačů Weland Solutions na trzích střední a východní Evropy a také vyvíjí vlastní ryze český software pro automatizovanou logistiku na bázi umělé inteligence - Vertinode AI. Jeho cílem je udávat směr vývoje skladové automatizace z Česka.

 

Tlapa Martin

Tlapa Martin | náměstek pro řízení sekce mimoevropských zemí, ekonomické a rozvojové spolupráce, MZV ČR

Ing. Martin Tlapa, MBA je absolventem VŠE v Praze, Fakulty obchodní a Sheffield Hallam University, ČVUT, Master of Business Administration (MBA). V současnosti působí na Ministerstvu zahraničních věcí České republiky jako náměstek pro řízení sekce mimoevropských zemí, ekonomické a rozvojové spolupráce. Dvakrát obdržel ocenění v soutěži Manažer roku. Přednáší a publikuje na témata obchodní a exportní politiky ČR a EU, manažerských přístupů ve veřejném sektoru a mezinárodní konkurenceschopnosti. V minulých letech působil například na Úřadu vlády ČR, na Ministerstvu průmyslu a obchodu, v České agentuře na podporu obchodu/CzechTrade, v Centru pro zahraniční ekonomické vztahy nebo na Velvyslanectví České republiky v Kanadě.

Tomanová Jana

Tomanová Jana | Senior broker v oddělení Commercial Risk / Trade Credit, Aon CEE

Jana Tomanová pracuje ve společnosti Aon CEE na pozici Senior broker v oddělení Commercial Risk / Trade Credit. Věnuje se především pojištění pohledávek, speciálním finančním produktům, zárukám a faktoringu na českém a slovenském trhu. Během své 14 leté praxe v oboru působila mimo jiné v mezinárodní pojišťovně Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros, pobočka pro Českou republiku a jiných významných makléřských společností. Pravidelně se účastní mezinárodních konferencí s tématikou globálních finančních rizik.

Vágner Jiří

Vágner Jiří | generální ředitel, předseda představenstva SSI Energy

Ing. Jiří Vágner je absolventem stavební fakulty Vysokého učení technického v Brně. Od roku 1995 se věnuje přípravě a realizaci projektů v oblasti moderní energetiky, zejména ekologických zdrojů energií, kombinované výrobě elektřiny a tepla a významně také projektům s využitím OZE. Na svém kontě má celou řadu úspěšných realizací pro korporátní klienty, jako jsou společnosti ČEZ, Veolia Energie ČR, MVV Energie nebo Pražská teplárenská. Své zkušenosti rovněž uplatnil při realizaci mnoha projektů v oblasti průmyslové energetiky, kdy je nezbytné důkladně pochopit specifické požadavky klienta a současně mu nabídnout nejmodernější technologie a energeticky úsporná řešení s vysokou přidanou hodnotou a minimálním dopadem na životní prostředí. Tomuto zákaznickému segmentu se naplno věnoval ve svém předchozím působišti, společnosti ČEZ ESCO. V SSI Group, kde působí od roku 2019 zastává od letošního roku pozici předsedy představenstva a generálního ředitele společnosti SSI Energy, dále rozvíjí a aplikuje moderní energetická řešení pro zákazníky z oblasti teplárenství, průmyslové výrobní sféry, logistiky a rezidenčního i komerčního developmentu. 

 

Vaněk Ondřej

Vaněk Ondřej | jednatel ve společnosti PKV BUILD

Ing. Ondřej Vaněk, absolvent Fakulty stavební Vysokého učení technického v Brně je jednatelem ve společnosti PKV BUILD s.r.o. , partnerem ve společnosti ENMON Technologies s.r.o. a partnerem ve společnosti PKV Investments s.r.o. Společnost PKV pomáhá firmám a veřejným organizacím měřit a snižovat svou uhlíkovou stopu a spotřebu energií, zabývá se dlouhodobou koncepcí a udržitelností budov, provozu a celého energetického hospodářství. Zákazníky PKV jsou nádnárodní logistické společnosti, developeři, fondy, ale také malé a střední výrobní podniky, zemědělci, obce, města a kraje.

Vavřička Lukáš

Vavřička Lukáš | Poradce pro bezpečný provoz a manipulaci ve společnosti Linde Material Handling

Lukáš Vavřička, DiS. působí v roli Poradce pro bezpečný provoz a manipulaci ve společnosti Linde Material Handling Česká republika. Jeho cílem je naplňování cílů projektu "Vize 0" Linde Material Handling, tedy pomáhat provozovatelům skladů a manipulační techniky při snižování počtu nehod a úrazů ve výrobě a při skladování až na cílovou nulu. Lukáš Vavřička se bezpečnosti provozu věnuje po celou svou profesní kariéru. Studoval na Univerzitě Hradec Králové, Vyšší odbornou školu a Obchodní akademii v Chotěboři zakončil absolutoriem v oboru Řízení bezpečnosti práce. Poté pracoval jako technik BOZP a PO ve společnosti Eport Group, následně ve společnosti Automotive Lighting, s.r.o. Jihlava jako technik BOZP a pilířový vedoucí Safety v rámci systému WCM. Je nositelem celé řady certifikátů a osvědčení, mj. odborné způsobilosti v BOZP a PO, dále interní auditor systémů dle ISO 45001, 14001 a 50001.

Včela Pavel

Včela Pavel | ředitel GLS Česká republika

Již více než 15 let stojí v čele české pobočky společnosti GLS. Před tím působil 15 let v managementu firem dodávajících díly pro světové automobilky. "Zajištění vysoké kvality služeb při extrémních nárůstech přepravovaných objemů jsou manažerskou výzvou srovnatelnou s boomem českého automobilového průmyslu v 90. letech a logistika e-shopů se stává vysoce sofistikovaným oborem.“

 

Vesecký Richard

Vesecký Richard | vedoucí referátu zvláštních režimů - metodik, Celní správa České republiky

Richard Vesecký působí od roku 2018 jako Metodik celního oddělení Generálního ředitelství cel a vedoucí referátu zvláštních režimů. Na národní úrovni je odpovědný za metodické řízení celních záležitostí vůči celním úřadům a veřejnosti - dovozní a vývozní procesy a s nimi spojené celní formality. Je členem pracovních skupin pro vývoj elektronických systémů. Specializuje se na zvláštní celní režimy, celní řízení pro e-commerce a vstupní operace - formality spojené se vstupem zboží na celní území. Podílí se na přípravě návrhů právních norem, jejich pozměňovacích návrhů a úprav, včetně EU legislativy v celní oblasti. Na úrovni EU je členem několika pracovních orgánů Evropské Komise (Expertní skupina pro zvláštní celní režimy, Celní expertní skupina pro obecnou celní legislativu, Expertní skupina pro e-commerce, Expertní skupina pro systém INF).

Zemanová Pavlína

Zemanová Pavlína | majitelka a jednatelka společnosti DIGITECH ČR

Ing. Pavlína Zemanová po ukončení Technické univerzity v Drážďanech sbírala zkušenosti v oblasti logistiky a obchodu. Již 24 let je jednatelkou a obchodní ředitelkou poradensko-technologické společnosti DIGITECH ČR, která přináší softwarová řešení pro plánování a optimalizaci doručení zboží zákazníkům. Podílela se zavádění softwaru PLANTOUR u řady výrobních, distribučních společností a dopravců a na jeho expanzi na českém a slovenském trhu. V současné době podporuje obchodní aktivity v České republice, na Slovensku ale také v Maďarsku a Německu.

 

Židlík Martin

Židlík Martin | jednatel společnost GX Solutions Bohemia

Martin Židlík je jednatelem společnosti GX Solutions Bohemia a v současné době zastává roli obchodního a projektového manažera pro vývoj nových produktů v oblasti monitoringu a antikolizních bezpečnostních systémů pro výrobu, logistiku a stavebnictví. Studoval podnikovou ekonomiku na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě v Ostravě. Od roku 2016 pracuje pro GX, kde se zaměřuje především na strategii podniku, podporu obchodu, marketing a projektový management.

Žlábek Jaroslav

Žlábek Jaroslav | jednatel společnosti Toyota Material Handling CZ

Jaroslav Žlábek, jednatel společnosti Toyota Material Handling CZ s.r.o. od roku 2017. Společně s ostatními zaměstnanci Toyoty posiluje postavení společnosti na českém trhu prostřednictvím zavádění a podpory nejmodernějších technologií v oblasti automatizace, energeticky efektivních pohonů, konektivity i novinek v rámci konvenčních modelových řad. Základ spolupráce s klienty a partnery vidí ve stálém zkvalitňování a progresivním zefektivňování všech procesů, ale i oblasti služeb (servis, fleet management, pronájem). Klade důraz na komplexní řešení intralogistiky založeném na dlouhé životnosti, vysoké efektivitě a soustavné spolehlivosti manipulace.

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies