• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    18. 9. 2024 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Voorspuij Jaco

Voorspuij Jaco | Senior Manager Transport & Logistics GS1 Global Office

Jaco Voorspuij studoval na univerzitě v nizozemském Utrechtu a získal titul BSc v oborech obchodní informace a fyzika. Dále absolvoval vzdělávací program CSCP (Certified Professional Supply Chain) CIPM (Certified in Production Management), který poskytuje  APICS (Organizace for Operations Management).
V průběhu své dvacetipětileté profesní dráhy získal rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti výrobní logistiky, dopravy, skladové logistiky a podpůrných informačních technologií.
Od roku 1997 do května 2015 pracoval Jaco Voorspuij pro DHL (a předchůdce této společnosti) v oblasti skladovacích systémů, řízení dopravy (silniční, letecké a námořní), Business & Systems Integration, Solutions Design & Architecture a IT Business Development pro řadu největších klientů DHL a na nejvýznamnějších projektech a programech společnosti DHL. Rovněž byl od začátku roku 2007 místopředsedou  pracovní skupiny GS1 eCom Logistics Interoperability Model a od roku 2011 také místopředsedou týmu vedení GS1 Transport & Logistics. V květnu roku 2015  získal v GS1 Global Office pozici  Senior Manager Transport & Logistics. Jaco se zajímá o standardizaci a zjednodušování logistických operací a současně sleduje vývoj nejnovějších již existujících i teprve vznikajících technologií, koncepcí a myšlenek, které by mohly zlepšovat stávající logistické služby na trhu anebo vytvářet služby nové.
Přibližně čtyři roky se účastnil výzkumného programu EU (např. iCargo) se zaměřením na praktické využití složek iCargo v oblasti logistiky, konkrétně konceptu Mix Move Match, který byl vyvinut jako součást programu iCargo.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies