• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    18. 9. 2024 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Nieuwesteeg Michael

Nieuwesteeg Michael | výkonný ředitel Nizozemského obalového centra NVC

Michael Nieuwesteeg, MSc, MEng, (1959), je výkonným ředitelem Nizozemského obalového centra NVC. Centrum bylo založeno v roce 1953 jako sdružení společností, které se zabývají obalovou technologií v dodavatelských řetězcích balených produktů. Členství v NVC, inovační projekty, informační služby i vzdělávací programy tohoto sdružení přispívají ke stálému zlepšování obalových technologií. Pro další informace v angličtině a holandštině navštivte webové stránky NVC www.nvc.nl.
Předtím, než Michael začal v roce 1997 působit v NVC, pracoval jako business unit manager ve velké korporaci pro výrobu zdravotnického zařízení. Nesl globální odpovědnost za vývoj, výrobu a prodej vnitrotělních mikrosenzorů používaných v kardiologii, urologií a neurologii. Předtím pracoval jako člen vědeckého týmu pro výzkum polovodičů ve velké nadnárodní společnosti pro spotřební elektroniku a zdravotnické prostředky. Michael vystudoval s vyznamenáním chemii na univerzitě v Utrechtu a chemické inženýrství na univerzitě Twente v nizozemském Enschede, poté působil v letech 1984 a 1985 v Nizozemsku jako šéfredaktor populárněvědeckého časopisu.
Michael Nieuwesteeg je členem představenstva Světové obalové organizace WPO, tajemníkem Konsorcia evropských obalových institutů a předsedou Nizozemského výboru pro obalovou standardizaci. Jako člen Akční skupiny předsedů (CAG) v ISO se úzce podílel na vývoji světových standardů pro obalový průmysl a životní prostředí. V současnosti se rovněž podílí na výzkumu a vývoji balení jako hnacího mechanismu pro elektronické obchodování, nových metod financování obalových inovací a na vytváření udržitelnějších a efektivnějších způsobů trvalého vzdělávání v obalovém průmyslu, například pomocí e-learningu.

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies