• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    18. 9. 2024 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Bača Radomír

Bača Radomír | obchodní zástupce CID International

Vystudoval obor Ekonomika-Podnikání. V minulosti působil jako obchodní zástupce v České spořitelně. Od roku 2008 zastává pozici obchodního zástupce společnosti CID International, a.s., která je součásti skupiny OLTIS GROUP. Zabezpečuje český a slovenský trh. Zaměřuje se hlavně na oblast dopravy, spedice a skladování.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Bellart Patrick

Bellart Patrick | Technological Innovation & Automation Director FM Logistic Corporate

Po získání dvojnásobného titulu Master in Business Administration and in Logistics zahájil Patrick Bellart svou kariéru u společnosti FM Logistic v Polsku. Prvních deset let se podílel na řízení operací, počínaje manažerem skladu až na pozici provozního ředitele národní pobočky. V roce 2005 nastoupil do oddělení podpory, kde pracuje až do současnoti. Jeho hlavním úkolem byla projekce řešení.  Práce pro poskytovatele logistických služeb poskytla Patricku Bellartovi skvělou příležitost získat vhled do problematiky dodavatelského řetězce a produktů pro jeho správu. Jako projektant řešení měl možnost udržovat kontakt s každodenní realitou a se zákazníky a rozvíjet nové projekty. V roce 2015 se FM Logistic rozhodla urychlit investice do inovací a Patrrick Bellart převzal zodpovědnost za technologické inovace a automatizaci. IoT, rozšířená realita a robotika se staly jeho každodenními úkoly.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Budzel Marián

Budzel Marián | Sales & Customer Relations Director CZ/SK

Marián Budzel se pohybuje v oboru logistiky již více než 10 let. Ve společnosti Raben Logistics Czech pracoval dříve jako Key Account Manager a svými výsledky patřil mezi nejlepší v rámci skupiny Raben. Právě kvůli svým dlouholetým obchodním, provozním i manažerským zkušenostem, od roku 2015 zastává pozici obchodního ředitele Raben pro Českou a Slovenskou republiku.
Je absolventem Technické univerzity v Ostravě, fakulty strojní. Mluví plynule anglicky a polsky.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Buchta Štěpán

Buchta Štěpán | odbor operačního řízení GŘ HZS

mjr. Ing. Štěpán Buchta, příslušník Hasičského záchranného sboru České republiky od roku 1994. Od roku 2007 pracuje jako operační důstojník na operačním a informačním středisku MV – generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky. Vzdělání: kombinované studium Vysoká škola báňská – technická univerzita Ostrava, obor technika požární ochrany a bezpečnosti průmyslu (2003 – 2008). Od roku 2007 spolupracuje se Svazem chemického průmyslu České republiky. Tato spolupráce se týká zejména oblasti Transportního informačního a nehodového systému (TRINS), což je dohoda o vzájemné spolupráci firem působících obecně v chemickém průmyslu a Hasičským záchranným sborem ČR. Dále spolupráce při evropských projektech (Chemlog, Chemlog T&T, Chemlog Multimodal) a jiných aktivitách (ukázky činnosti hasičské činnosti pro střední školy s chemickým zaměřením).

	VIKTOR BYSTRIAN

Bystrian Viktor | obchodní ředitel - AWT

Ve skupině AWT působí na řídících obchodních pozicích již od roku 2008. Podílel se například na rozvoji kombinované dopravy ve skupině, na růstu a využití terminálu v Ostravě-Paskově, nebo na expanzi logistických služeb poskytovaných v segmentu automobilového průmyslu.
Získal ekonomické vzdělání na Universitě Mateja Bela na Slovensku, studoval také marketing, management a obchodní právo v USA a logistiku a management námořní dopravy v Dánsku.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Cee Jiří

Cee Jiří | vedoucí logistiky značky ŠKODA AUTO

Logistik, jehož jméno reprezentuje úspěchy a systém logistiky značky ŠKODA, odborník s více než dvacetiletou zkušeností v logistice. V automobilovém průmyslu působí od roku 1980, ve vedoucích pozicích v logistice se pohybuje od roku 1991 a od roku 2000 je vedoucím logistiky značky ŠKODA. Kromě dalších činností spolupracuje aktivně také s Českou logistickou asociací a pořádá přednášky jak pro akademickou tak i odbornou veřejnost. Pod vedením p. Cee zvítězila logistika značky ŠKODA opakovaně v rámci celosvětové soutěže koncernu Volkswagen v inovacích v logistice „Innovationstag“ (v ročnících 2012 a 2013). V roce 2014 získala logistika značky ŠKODA zlatou medaili „European Gold Medal in Logistics and Supply Chain“ jako celoevropské uznáni logistického systému značky SKODA.“ V roce 2014 získal ocenění pro logistickou osobnost roku GRYF 2014 Supply Chain Award.

Černý Bohuslav

Černý Bohuslav | Business Development Manager Automotive CEE, Schoeller Allibert

Od roku 1999 pracuje u společnosti Schoeller Allibert nejprve jako prodejce, později jako Key Account Manager. Od roku 2013 na pozici Sales Manager pro CZ a SK. Od roku 2016 na pozici Business Development Manager Atomotive CEE.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

RNDr. Josef Černý

Černý Josef | ICZ a.s. konzultant a vedoucí oddělení aplikací pro logistiku a výrobu

RNDr. Josef Černý vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, obor informatika. Od roku 1978 se na Českém vysokém učení technickém zabýval teoretickými i praktickými aspekty tvorby softwarových systémů a podílel se rovněž na realizaci integrovaných výrobních úseků. V letech 1993 až 1999 byl jednatelem společnosti ICOS Praha, spol.s r.o., která se zabývala dodávkami informačních systémů pro řízení skladových a výrobních provozů. Od roku 2000 pracuje ve společnosti ICZ a.s. jako konzultant a vedoucí oddělení aplikací pro logistiku a výrobu. Působí rovněž jako externí lektor ve společnostech Gradua-Cegos a Reliant a od roku 2004 je členem Pracovní skupiny RFID-EPC při GS1 Czech Republic.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

 

 

 

IVANA ČÍZKOVÁ

Čížková Ivana | Senior Key Account a Projekt Manažer, Randstad

V oblasti personalistiky působí 5 rokem, jako Senior Key Account a Projekt Manažer. Její hlavní činností kromě rozvoje obchodu napříč Českou republikou u stávajících zákazníků, je právě příprava business analýz pro nové investory vstupující na trh a také návrh řešení, včetně kroků - co podniknout, a jak lidský potenciál oslovit.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

 

Demel Luděk

Demel Luděk | Facility manažer Šmídl s.r.o.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Dobšovič Petr

Dobšovič Petr | jednatel Info21

Své vzdělání na strojní fakultě VUT Brno rozvíjel na zaměstnanecké pozici na vývoji a implementaci celopodnikových systému pro výrobní společnosti. V současnosti se již více než 12 let zabývá řízením společnosti Info21 jako její jednatel. Společnost se zabývá vývojem a implementací manažerského systému Lighthouse21 a implementací ERP systému SAP Business One.

Fiala Aleš

Fiala Aleš | DC Director, VF Corporation

Je absolventem VUT Brno (Strojní fakulta) a VŠE Praha (Podnikohospodářská fakulta s vedlejší specializací na logistiku). 3 roky pracoval jako Logistics Manager ve společnosti Droxi drogerie, kde měl na starost 200 Retail storů ČR, skladové zásoby a distribuci zboží. Nyní působí ve společnosti VF corporation, kde zastává funkci DC Director.  Je plně odpovědný za skladování zboží v Evropském skladu a  řídí také distribuce v Israeli, Turecku, Rusku a Řecku.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Gondíková Adéla

Gondíková Adéla | moderátorka

Moderátorkou slavnostního večera V.I.P. Logistic Rendezvous bude v letošním roce česká herečka a moderátorka Adéla Gondíková.

 

Hejl Martin

Hejl Martin | THIMM Packaging

Ve společnosti THIMM Packaging, jednom z nejvýznamnějších výrobců a zpracovatelů vlnité lepenky v ČR, pracuje již od roku 1997. Na pozici jednatele je již 16. rokem. Martin Hejl vystudoval stavební fakultu ČVUT v Praze a ve společnosti THIMM je zodpovědný za prodej, vývojové oddělení a marketing. 

FERDINAND HLOBIL

Hlobil Ferdinand | vedoucí středoevropského oddělení průmyslových prostor společnosti C&W

je vedoucí středoevropského oddělení průmyslových prostor společnosti C&W s působností v Bratislavě, Budapešti, Praze a Varšavě. Do společnosti C&W nastoupil v roce 1995 a nyní zastává pozici partnera společnosti. Ferdinand koordinuje průmyslové týmy střední Evropy, je v denním kontaktu s regionálními developery, investory, a uživateli průmyslových prostor. Má bohaté zkušenosti ze středoevropského trhu v průmyslovém sektoru, z trhu velkoplošných maloobchodních jednotek a akvizice pozemků.

Horváth Roman

Horváth Roman | jednatel společnosti SATUM CZECH

Hruška Radek

Hruška Radek | PLL/1-Vývoj a plánování obalů ŠKODA AUTO

Ing. Radek Hruška ve ŠKODA AUTO pracuje od roku 2001. Po absolvování Trainee programu nastoupil do oblasti plánování výroby, konkrétně plánování interní logistiky a materiálových toků, kde měl za úkol plánování přepravních palet pro lisovny a svařovny ŠKODA. Dále plánování skladových ploch a materiálových toků pro tyto provozy. V letech 2013 – 2015 absolvoval zahraniční stáž v Rusku v Nižném Novgorodě, kde ve společném projektu koncernu VW a firmy GAZ zodpovídal za plánování montáže zde vyráběných vozů: OCTAVIA, YETI A JETTA. V současnosti pracuje v plánování logistiky, kde zodpovídá ze veškeré balení dílů  vozů značky ŠKODA. S Obaly a přepravními paletami na automobilové díly má více jak 10 leté zkušenosti.

Jančářová Denisa

Jančářová Denisa | Customer Service and Logistic Manager pro Českou a Slovenskou republiku a Maďarsko, HEMPEL (Czech Republic)

Denisa Jančářová vystudovala Obchodní a bankovní akademii Karviná, obor Celní deklarant. V minulosti pracovala ve společnosti GARANTRANS, s.r.o. a PST Ostrava, a.s. na pozici Vedoucí celní deklarace.  Ve společnosti Hempel, předního světového dodavatele nátěrových hmot pro průmysl, lodě, kontejnery a jachty, působí  již 16 let. V současné době pracuje na pozici Customer Service and Logistic Manager  pro Českou a Slovenskou republiku a Maďarsko. Mluví plynule anglicky a italsky.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

VÍT JANEČEK

Janeček Vít | obchodní ředitel pro střední a východní Evropu Inotec Barcode Security

Profesní historie:
20012007 Worldmark International – nadnárodní společnost, výrobce produktů pro identifikaci. Pozice: Key Account manager – odpovědný za stávající a nové zákazníky, prodej a technickou podporu. Region – Česká republika a Slovensko.
2007–2009 Nedelko CZ – součást nizozemské společnosti – distributora značky Brady. Produkty pro identifikaci a zabezpečení. Pozice: obchodní manažer.
2009–současnost Inotec Barcode Security, evropská společnost/výrobce řešení pro identifikaci – RFID, samolepící etikety pro různé druhy použití. Pozice ve společnosti: obchodní ředitel pro střední a východní Evropu. Plně odpovědný za vstup nové společnosti na trhu, včetně prodejní strategie, marketingových aktivity a prodeje.

Jetel Petr

Jetel Petr | Xerox CR Produktový manažer

25 let v tiskovém průmyslu. Na počátku 90. let jsem se spolupodílel na instalacích prvních barevných digitálních tiskových strojů a o dekádu později jako PrePresový specialista zažívám období nástupu CTP. V současné době pracuji jako produktový manažer se specializací na nejvýkonnější řadu elektrofotografických i inkjetových tiskových strojů Xerox a automatizaci výrobních procesů souvisejících s tiskem.

JAROSLAV KAIZR

Kaizr Jaroslav | obchodní ředitel CTP

Jaroslav Kaizr pracuje v CTP jako obchodní ředitel od května 2014. V roce 2003 získal magisterský titul na VŠE Praha, Fakultě Financí a účetnictví, a ve stejném roce se stal členem týmu průmyslových nemovitostí pražské pobočky Cushman & Wakefield (C&W), mezinárodní poradenské společnosti v oblasti nemovitostí. V roce 2009 dokončil magisterská studia na Sheffield Hallam University, Fakultě investic a řízení nemovitostí. V roce 2010 se Jaroslav Kaizr stal členem Královského institutu diplomovaných znalců (MRICS), a od roku 2013 je také členem vedení RICS v České republice. Za dobu jeho působení ve společnosti CTP portfolio narostlo z 2.2 milionu m2 na 2.8milionu m2 s očekávaným růstem 3.1 milionů do konce roku 2015.

Kolářová Kateřina

Kolářová Kateřina | reprezentant společnosti SYBA

Kateřina Kolářová své vysokoškolské vzdělání doplnila studiem v holandském obalovém institutu NVC o Packaging program I. Od roku 2014 pracuje v Obalovém Institutu SYBA na pozici Project Manager. Je odpovědná za soutěž  OBAL ROKU a je redaktorkou on-line newsletru CS Packaging News a mezi její specializace patří obalový design a koordinace odborných pracovních skupin.

Jako reprezentant společnosti SYBA zastupuje zájmy českého obalového průmyslu ve World Packaging Organisation (WPO) a pasivně i aktivně se účastní odborných seminářů a konferencí s obalovým zaměřením.

KAREL KOPEČEK

Kopeček Karel | obchodní zástupce společnosti Transics pro ČR a SR.

Karel Kopeček je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, fakulty zahraničního obchodu. V minulosti pracoval na pozici Sales Manager ve společnosti BP ČR a potom jako obchodní a marketingový ředitel ve společnosti Berendsen ČR.
V současnosti zastává funkci obchodního zástupce společnosti Transics pro ČR a SR.

Kotyza Jindřich

Kotyza Jindřich | jednatel Linde Material Handling Česká republika

Ing. Jindřich Kotyza působí ve společnosti Linde Material Handling Česká republika s.r.o. již 25 let. Od roku 2008 je jednatelem společnosti, předtím působil delší dobu jako obchodní ředitel. Pod jeho vedením společnost Linde Material Handling Česká republika úspěšně rozvinula portfolio svých služeb, například v oblasti dodávek regálových systémů a technologie pohonu vysokozdvižných vozíků na CNG. Ve volném čase se Jindřich Kotyza aktivně sportuje, hraje golf, lyžuje, věnuje se cyklistice. Hovoří plynně anglicky a německy.   

Kovařík Jan

Kovařík Jan | majitel společnosti Data Software Brno

PREZENTACE KE STAŽENÍ

MARKUS KÜCKELHAUS

Kückelhaus Markus | Vice President Innovation & Trend Research, DHL Customer Solutions & Innovation

Dr. Markus Kückelhaus je vedoucí globálního výzkumu a inovací společnosti Deutsche Post DHL a vede vlajkovou loď DHL inovačního centra poblíž Bonnu v Německu. V roce 2012 nastoupil jako ředitel monitoringu vývoje a využití trendů a kde se svým týmem, ovlivňuje logistické odvětví budoucnosti. Před tím pracoval jako konzultant na volné noze pro DHL, podporoval vývoj široké skupiny inovačních systémů a implementace strategií a jejich obchodní modely pro inovační iniciativy.  Pracoval také na pozici Head of Controlling pro největší německý hobby market OBI, ředitele pro společnost CTcon management Consullting and školitel na WHU Graduate School of Management v Koblenz a také na Victoria-University of Wellington. Studoval ekonomii na Univerzitě v Bonnu/Universitě ve Wisconsinu a dokončil PhD na WHU Graduate School of Management Koblenz v Německu.

PREZENTACE NEBUDE UVOLNĚNA KE STAŽENÍ

Leibrandt Martin

Leibrandt Martin | výkonný ředitel Evropské paletové asociace EPAL

Martin Leibrandt Výkonný ředitel European Pallet Association e.V. (od 12/2011) / a Generální ředitel Guetegemeinschaft Paletten e.V. (od 07/2010) – Zemského výboru EPAL ve Spolkové republice Německo. Pan Leibrandt má dlouholeté zkušenosti na vedoucích pozicích, místní i mezinárodní zkušenosti v různých oborech logistiky a v současné době je výkonným ředitelem Evropské paletové Asociace EPAL, významného provozovatele největšího otevřeného paletového poolu na světě.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Ludvik Milan

Ludvík Milan | Country Manager, ZETES Solutions CZ

Vystudoval ČVUT FSI, a posledních osmnáct let se věnuje oboru Automatické Identifikace. Od roku 1996 pracuje ve společnosti ZETES Solutions CZ s.r.o, která poskytuje ucelená řešení pro tzv. Collaborative Supply Chain, pro optimalizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce. Tato řešení zahrnují Packaging Execution, Logistic Execution, Proof Of Delivery a Direct Store Delivery, Field Service, In-Store Management a Track&Trace řešení pro zajištění úplné sledovatelnosti a dohledatelnosti. Ve firmě zastává pozici Managing Director. Mezi zákazníky firmy ZETES patří Škoda Auto, Visteon, Coca-Cola, Baxter, GSK nebo SAB Miller - Plzeňský Prazdroj.

PREZENTACE NEBUDE UVOLNĚNA KE STAŽENÍ

Marouš David

Marouš David | Commercial Manager , Cordstrap

V oblasti fixace, balení a průmyslových obalů pracuje 17 let. V současnosti je obchodním ředitelem pro ČR a SK společnosti Cordstrap, která je nadnárodním výrobcem a dodavatelem jodnorázových fixačních prostředků používaných při exportu průmyslových výrobků. Kromě obchodních aktivit působím ve společnosti jako Senior aplikační specialista se zaměřením na vývoj aplikací a jejich implementaci. Již druhým rokem je součástí hodnotící poroty soutěže OBAL ROKU a moderátorem obalové konference PackSummit2016.

Míček Tomáš

Míček Tomáš | Country Head Czech Republic, P3 Logistic Parks

Tomáš Míček byl jmenován P3 Country Head pro Českou republiku v roce 2014. Do společnosti nastoupil v roce 2010 jako Acquisition & Development Director pro Českou republiku a Slovensko a zúčastnil se řady významných BTS projektů, včetně P3 Prague D1 a P3 Prague D8. Tomáš během své dvacetileté kariéry v oblasti stavebnictví pracoval pro řadu generálních dodavatelů a subdodavatelů, například Unistav, TK Development a Prologis a také jako nezávislý poradce pro soukromé investory. Jedním z jeho nejnáročnějších manažerských úkolů bylo vybudovat a provozovat portfolio průmyslových nemovitostí celkové ploše jeden milion čtverečních metrů. Tomáš vystudoval Vysoké učení technické v Brně se specializací v oboru stavebnictví.

Netuhová Martina

Netuhová Martina | Marketing and PR Specialist CZ/SK

Martina nastoupila do společnosti Raben v červenci 2015 jako marketingová a PR specialistka. Kromě její srdcové záležitosti společenské odpovědnosti firem, je zodpovědná za všechny marketingové aktivity v rámci Raben Logistics Czech a Raben Logistics Slovakia. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Mezinárodní obchod a Mezinárodní politika a diplomacie. Mluví plynule slovensky, anglicky i německy.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Nieuwesteeg Michael

Nieuwesteeg Michael | výkonný ředitel Nizozemského obalového centra NVC

Michael Nieuwesteeg, MSc, MEng, (1959), je výkonným ředitelem Nizozemského obalového centra NVC. Centrum bylo založeno v roce 1953 jako sdružení společností, které se zabývají obalovou technologií v dodavatelských řetězcích balených produktů. Členství v NVC, inovační projekty, informační služby i vzdělávací programy tohoto sdružení přispívají ke stálému zlepšování obalových technologií. Pro další informace v angličtině a holandštině navštivte webové stránky NVC www.nvc.nl.
Předtím, než Michael začal v roce 1997 působit v NVC, pracoval jako business unit manager ve velké korporaci pro výrobu zdravotnického zařízení. Nesl globální odpovědnost za vývoj, výrobu a prodej vnitrotělních mikrosenzorů používaných v kardiologii, urologií a neurologii. Předtím pracoval jako člen vědeckého týmu pro výzkum polovodičů ve velké nadnárodní společnosti pro spotřební elektroniku a zdravotnické prostředky. Michael vystudoval s vyznamenáním chemii na univerzitě v Utrechtu a chemické inženýrství na univerzitě Twente v nizozemském Enschede, poté působil v letech 1984 a 1985 v Nizozemsku jako šéfredaktor populárněvědeckého časopisu.
Michael Nieuwesteeg je členem představenstva Světové obalové organizace WPO, tajemníkem Konsorcia evropských obalových institutů a předsedou Nizozemského výboru pro obalovou standardizaci. Jako člen Akční skupiny předsedů (CAG) v ISO se úzce podílel na vývoji světových standardů pro obalový průmysl a životní prostředí. V současnosti se rovněž podílí na výzkumu a vývoji balení jako hnacího mechanismu pro elektronické obchodování, nových metod financování obalových inovací a na vytváření udržitelnějších a efektivnějších způsobů trvalého vzdělávání v obalovém průmyslu, například pomocí e-learningu.

Nosálová Jana

Nosálová Jana | ředitelka OT Reklama, ABF

Ve své profesní kariéře se věnuje reklamě a marketingové komunikaci 18 let, má bohaté zkušenosti s TOP nejvýznamnějšími klienty v ČR, a to zejména v oblasti Out Of Home Media. V posledních letech se věnuje realizaci konferenčních a výstavních projektů v tuzemsku i zahraničí. Je specialistkou na zavádění nových veletržních titulů.

Novák Jiří

Novák Jiří | bezpečnostní ředitel a vedoucí interního auditu společnosti ČEPRO, a.s.

Jiří Novák, Ing. Bc. se v rámci 22 leté praxe u Policie ČR specializoval na hospodářskou a finanční kriminalitu, následně působil v TOP managementu policie jako ředitel Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality a posléze náměstek policejního prezidenta.  
Od roku 2011 působí jako bezpečnostní ředitel a vedoucí interního auditu společnosti ČEPRO, a. s. Je členem prezidia České asociace bezpečnostní manažerů. Mimo svou základní roli se ve společnosti zabývá také problematikou compliance a trestní odpovědnosti právnických osob.

Opát Miroslav

Opát Miroslav | Logistic & Distribution Manager PST CLC

Od roku 2007 působí v PST CLC, předtím např. Foto World, Maritime, Gebruder Weiss, Hellmann

PKZ, Maersk vše logistika a to od roku 1991.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Petřík Martin

Petřík Martin | vedoucího oddělení marketingu Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Ing. Martin Petřík vystudoval Fakultu elektrotechnickou ČVUT, ve společnosti Linde Material Handling Česká republika pracuje od roku 2003, původně na pozici obchodního ředitele servisu, od roku 2012 na pozici vedoucího oddělení marketingu. V předcházejících letech působil v konzultantské společnosti Galileo Management Consultants na pozici Key Account Managera, předtím ve vydavatelství Economia, a. s. na pozici obchodního ředitele. Martin Petřík hovoří anglicky a mezi jeho zájmy patří golf a horská turistika.

Pištora Václav

Pištora Václav | CEO, ESP holding a.s.

VŠE, katedra řízení, ASŘ
Zakladatel spol ESP Holding a.s. - mobilní a identifikační technologie pro výrobu, sklady, logistiku a retail. Zakladatel spol Cardhouse s.r.o. – identifikační karty komplexně, systémy tvorby a emisí ID karet.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Polter Jan

Polter Jan | obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s.

Ing. Jan Polter, MBA - obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s. Vystudoval provozně-ekonomickou fakultu ČZU s rozšířeným jazykovým studiem angličtiny. Již během svých studií pracoval jako vedoucí servisu u cateringové společnosti Zátiší Catering, Praha. Po studiu absolvoval roční pracovní pobyt v Austrálii, kde působil jako beverage manager společnosti Chianti on Collins v Perthu. V roce 2003 nastoupil do společnosti E.S.T. a.s. na pozici disponent mezinárodních přeprav a pracovník zákaznického servisu. O rok později již zastával funkci projektového manažera. V letech 2005–2007 byl ředitelem divize Food Logistics a vedoucím pobočky v Hradci Králové. V roce 2007 se stal prokuristou společnosti a od roku 2008 je ředitelem obchodu a marketingu pro Českou republiku. Jan Polter absolvoval studium MBA na University of Applied Sciences v Kemptenu v Německu - obor Track Logistics. Jan Polter je ženatý a má syna. Mluví plynně anglicky a německy. Volný čas věnuje rodině a svým sportovním koníčkům, jako je volejbal, squash nebo lyžování.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Olga Ramešová

Ramešová Olga | NMS Market Research

Olga Ramešová je absolventkou přírodovědného oboru na Karlově Univerzitě v Praze. Po studiích se její cesty vydaly směrem do oblasti výzkumu trhu. V NMS Market Research působí na pozici project managera od roku 2015. Zajišťuje zde klientský servis a specializuje se na oblast zákaznické zkušenosti. Má zkušenosti z mnoha výzkumů formou Mystery Shoppingu v segmentech HORECA, retailu nebo bankovnictví.

ilustrační foto

Roger Sébastien | Business Manager, GEFCO

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Rudnik Michael

Rudnik Michael | Executive Manager Sales Hamburger Hafen und Logistik AG

Michael Rudnik pracuje v zasilatelství již 20 let. Předtím, než v roce 2009 nastoupil do společnosti Hamburger Hafen und Logistik AG, pracoval několik let pro China Shipping Container Lines v Hamburku. Je vystudovaný Shipping Agent a certifikovaný Business Economist.

Rumler Miroslav

Rumler Miroslav | Reliant

Jednatel společnosti Reliant a vicepresident České logistické asociace

 

Řehák Martin

Řehák Martin | produktový trenér Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Mgr. Martin Řehák je zaměstnancem společnosti Linde Material Handling Česká republika s.r.o. od února 2014. Působí na pozici produktového trenéra, kde zodpovídá za školení a podporu obchodního týmu, prezentaci produktů, komunikaci s výrobními závody a aktivní péči a svěřené produktové portfolio. Předchozí zkušenosti získal na pozici produktového manažera ve společnostech Robert Bosch odbytová s.r.o. , BT Česká republika s.r.o. a na pozici manažera tréninku ve společnosti EMTC Czech a.s. Martin Řehák vystudoval tělesnou výchovu a pedagogiku na Univerzitě Karlově. Mezi jeho zájmy patří fotografování, golf a lyžování.

Slanina Petr

Slanina Petr | Account Manager GX SOLUTIONS BOHEMIA s.r.o.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Steinbauer Antonín

Steinbauer Antonín | výkonný prezident obalové asociace SYBA

Ing. Antonín Steinbauer vystudoval ČVUT, fakultu ekonomiky a řízení. Firma STEINBAUER LECHNER s.r.o. byla založena roku 1992. Nyní v rodinné firmě o 80 zaměstnancích pracují i oba jeho synové na vysokých pozicích v ekonomickém a technickém zázemí. Od roku 1999 je Antonín Steinbauer jediným vlastníkem, průměrný roční obrat 150 mil. Kč. V současné době je také výkonným prezidentem obalové asociace SYBA.

Strašil Vratislav

Strašil Vratislav | jednatel a generální ředitel Porsche Česká republika

Před převzetím vedoucí pozice u největšího importéra automobilů do ČR, řídil značku Volkswagen v Rusku. Import vozidel stejné značky vedl předtím i v ČR. Řídil rovněž značku SEAT ve Švédsku a předtím působil jako vedoucí exportního regionu jihozápadní Evropa ve ŠKODA AUTO, kde byl zaměstnán od roku 1994.

PREZENTACE NEBUDE UVOLNĚNA KE STAŽENÍ

Szreder-Piernicka Aneta

Szreder-Piernicka Aneta | Úřad námořních přístavů Štětín a Svinoústí

Aneta Szreder-Piernicka je absolventkou námořní akademie ve Štětíně a University Štětín. Již 16 let působí v přístavech Štětín-Svinoústí. V letech 2000 až 2009 byla předsedkyní představenstva ve společnosti Polské terminály (Polskie Terminale SA). Od roku 2009 pracuje v Úřadu námořních přístavů Štětín a Svinoústí (Zarząd Morskich Portów Szczecin i  Świnoujście SA), zpočátku jako obchodní a marketingová ředitelka a v současné době jako obchodní ředitelka Úřadu námořních přístavů Štětín a Svinoústí.

Šándor Andor

Šándor Andor | bezpečnostní konzultant

Gen. Ing. Andor Šándor (v záloze)
je bývalým náčelníkem Vojenské zpravodajské služby ČR a uznávaným odborníkem na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management. V současné době působí jako soukromý poradce v oblasti bezpečnosti.
Andor Šándor je také autorem mnoha odborných prací na téma bezpečnosti, věnuje se v této oblasti lektorské činnosti a pravidelně se objevuje v nejsledovanějších médiích.

Šikýř Radek

Šikýř Petr | ředitel klientského oddělení, EKO-KOM

Znojemský rodák (1974), vystudoval VUT v Brně, Fakultu podnikatelskou, obor Podnikové finance a obchod. Již jako student pracoval v různých firmách, od roku 1999 je zaměstnán v Autorizované obalové společnosti EKO-KOM, a.s., nyní jako ředitel klientského oddělení. Problematice životního prostředí se věnuje dlouhodobě, je také činný ve veřejných a dobročinných organizacích.

Katarina Stancova

Štancová Katarína | poradkyně pro intermodální dopravu v přístavu Antverpy

Mezi její předchozí profesní zkušenosti patří například pozice obchodní ředitelky ve společnosti Alpha Trains; předtím pracovala jako credit manager v koordinačním středisku BASELL Polyolefins NV v Bruselu, asistentka ředitele mezinárodní EU organizace SCI v Antverpách a zastávala různé profesní pozice v dalších organizacích.
Katarina hovoří vedle své rodné slovenštiny plynně pěti dalšími jazyky (holandsky, anglicky, německy, rusky a česky). Vystudovala Ekonomickou univerzitu, fakultu obchodní a získala titul MA v mezinárodním obchodu.

Šándor Andor

Šťastný Jan | Sales manager, BITO skladovací technika CZ

Šumera Martin

Šumera Martin | 108 AGENCY

Martin Šumera v rámci své více než dvanáctileté praxe na realitním trhu spolupracoval s předními developery v České republice a zastupoval při pronájmu prostor tuzemské i zahraniční výrobní, obchodní a logistické společnosti. Během této doby se podílel na uzavření nájemních transakcí v objemu přibližně 600 000 m2, kdy se jeho klienty staly například společnosti SumishoGlobalLogistics, FEI, UTi, FAST ČR, Werco, LGI nebo STOWVe 108 AGENCY vede oddělení průmyslových nemovitostí v České republice. Současně s tím se zaměřuje na zastupování nájemců v procesu vyhledání nových prostor či přejednání podmínek nájemních smluv.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Tribou Thomas

Tribou Thomas | viceprezident pro zahraniční prodej, Munksjö Graphics & Packaging

Thomas Tribou, viceprezident pro zahraniční prodej společnosti  Munksjö Graphics & Packaging. V roce 1997 ukončil vzdělání na obchodní škole SKEMA. Thomas má více než 13 let zkušeností v papírenském průmyslu. Má na starosti obchod a mezinárodní tržby za závody Munksjö Rottersac a Munksjö Stenay ve více než 50ti zemích mimo zóny EU.

Voorspuij Jaco

Voorspuij Jaco | Senior Manager Transport & Logistics GS1 Global Office

Jaco Voorspuij studoval na univerzitě v nizozemském Utrechtu a získal titul BSc v oborech obchodní informace a fyzika. Dále absolvoval vzdělávací program CSCP (Certified Professional Supply Chain) CIPM (Certified in Production Management), který poskytuje  APICS (Organizace for Operations Management).
V průběhu své dvacetipětileté profesní dráhy získal rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti výrobní logistiky, dopravy, skladové logistiky a podpůrných informačních technologií.
Od roku 1997 do května 2015 pracoval Jaco Voorspuij pro DHL (a předchůdce této společnosti) v oblasti skladovacích systémů, řízení dopravy (silniční, letecké a námořní), Business & Systems Integration, Solutions Design & Architecture a IT Business Development pro řadu největších klientů DHL a na nejvýznamnějších projektech a programech společnosti DHL. Rovněž byl od začátku roku 2007 místopředsedou  pracovní skupiny GS1 eCom Logistics Interoperability Model a od roku 2011 také místopředsedou týmu vedení GS1 Transport & Logistics. V květnu roku 2015  získal v GS1 Global Office pozici  Senior Manager Transport & Logistics. Jaco se zajímá o standardizaci a zjednodušování logistických operací a současně sleduje vývoj nejnovějších již existujících i teprve vznikajících technologií, koncepcí a myšlenek, které by mohly zlepšovat stávající logistické služby na trhu anebo vytvářet služby nové.
Přibližně čtyři roky se účastnil výzkumného programu EU (např. iCargo) se zaměřením na praktické využití složek iCargo v oblasti logistiky, konkrétně konceptu Mix Move Match, který byl vyvinut jako součást programu iCargo.

PREZENTACE KE STAŽENÍ

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies