• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    18. 9. 2024 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Artur Komander

Artur Komander | generální ředitel, Logzact SA - Polsko, Poznaň

Pracuje pro Logzact SA od roku 2008, předtím od roku 2000 pracoval pro společnost Emax/ Sygnity  (Logzact převzal konkurenci, reference a 20 let zkušeností získaných nejprve ve společnosti Emax a později v Sygnity).

Daniel Priban

Daniel Priban | Ředitel českého a slovenského zastoupení společnosti TimoCom

Ředitel českého a slovenského zastoupení společnosti TimoCom, působnost ve společnosti TimoCom Soft- und Hardware GmbH se sídlem v Düsseldorfu sahá až k jejímu vzniku do roku 1997, kdy byl u jejího zrodu a jako první byl odpovědný za rozšiřování zákaznické základny a obchodního rozvoje produktů pro český a slovenský trh jako sales area manager. V současné době působí v čele CZ a SK zastoupení jako obchodní ředitel, díky dlouholeté praxi ve spedici a dopravním odvětví a zkušenostem s prodejem a produktovým poradenstvím, aktivně zaštiťuje a buduje strategický kontinuální rozvoj produktů a obchodu pro český a slovenský trh.

David Marouš

David Marouš | obchodní ředitel pro ČR a SR, Cordstrap

David Pinka

David Pinka | předseda představenstva, Česká asociace čistících stanic – CACS

Denis Milfait

Denis Milfait | PPAS, manažer distribuční operací CZ/SK

Evžen Babůrek

Evžen Babůrek | předseda představenstva EUROSEAL a.s.

Ing. Evžen Babůrek, Ph.D., předseda představenstva EUROSEAL a.s., vystudoval Fakultu jadernou a fyzikálně-inženýrskou ČVUT, obor jaderná chemie, následně doktorské studium v oboru fyzikální chemie v Ústavu fyzikální chemie J. Heyrovského AVČR. Po studiích nastoupil v rodném libereckém kraji do sklářského a bižuterního průmyslu, do koncernu Jablonex Group, kde pracoval v letech 1998 až 2006 na různých pozicích, od vedoucího technického vývoje až po post generálního ředitele. Mezi roky 2007 až 2012 zastával pozici výkonného a projektového ředitele ve společnosti Business Field Management. Od roku 2012 pracuje ve společnosti EUROSEAL a.s., nejprve jako výkonný ředitel, následně od roku 2014 jako předseda představenstva. Evžen Babůrek je ženatý a má dvě dcery. Mluví plynně anglicky a rusky. Volný čas věnuje rodině a svým sportovním koníčkům, golfu, tenisu, volejbalu a turistice.

Jacek Wójcikiewicz

Jacek Wójcikiewicz | Senior Manager Commercial & Marketing Department Seaports Authority Szczecin and Świnoujście

Je absolventem Právní a správní fakulty Štětínské univerzity v Polsku. Dříve působil jako novinář – v letech 1995 až 1999 byl korespondentem RADIA SZCZECIN. Jakožto novinář na volné noze spolupracoval s redakcemi TELWIZJA POLSKA ve Štětíně a s jednou z největších soukromých televizních stanic TVN24. Od roku 1998 do roku 2000 by PR specialistou ve společnosti POOL-SPA (nyní ROCA). V roce 2000 začal pracovat jako obchodní manažer ve společnosti SAS POLSKA sp. z o.o. (zemědělské služby) a poté ve společnosti OILER Sp. z o.o. (recyklace použitých olejů, optimalizace nákladů na přepravu vody). V roce 2006 spojil svou kariéru s chemickým průmyslem – jeho zaměstnavatelem se stala společnost ZAKŁADY CHEMICZNE  “POLICE” S.A. (nyní GRUPA AZOTY), jeden z největších výrobků chemikálií a hnojiv v Polsku. Nejprve nastoupil na pozici obchodního zástupce, pak obchodního manažera pro TiO2 a anorganické látky, a nakonec pracoval jako obchodní ředitel odpovědný za prodej všech produktů nabízených ZCH “POLICE” S.A. V roce 2010 se stal součástí týmu firmy SOLVADIS POLSKA sp. z o.o. –  distributora chemických látek. Jakožto projektový manažer budoval síť prodeje anorganických výrobků. Po čtyřech letech se stal obchodním ředitelem v soukromé konzultační firmě Energy Solution Sp. z o.o. ve Varšavě, kde pracoval na optimalizaci služeb souvisejících s nákupem elektřiny a plnu pro průmyslové podniky. Pro Seaports Authority Szczecin and Świnoujście pracuje od září 2014. Je ženatý, jeho žena učí na Fakultě námořních technologií a dopravy, katedře dopravy a logistiky. Jacek Wójcikiewicz se zajímá o plachtění,  má rád námořnické písně a rád jezdí na cyklistické výlety s rodinou.

Jakub Hájek

Jakub Hájek | Regional Business Manager

Pohybuje se v oblasti dočasné protikorozní ochrany už 14 let. Od roku 2010 pracuje ve společnosti MetPro Group na technických a technicko-obchodních pozicích, po působení ve Velké Británii a Jihoafrické republice je v současné době na pozici CEE regional business manager. V portfoliu klientů je možné nalézt takřka všechny klíčové firmy v oblasti automotive ale také unikátní řešení v dalších technických oborech. Ve svém technickém zaměření je pak součástí týmu pro vývoj nových technologií v oblasti VCI i nosných obalových materiálů.

Jan Kaprhál

Jan Kaprhál | Head of Design Department Smurfit Kappa

Třetím rokem zaštiťuje vývoj nových konstrukčních řešení. Předchozí zkušenosti ze stavebního průmyslu jsou neocenitelným zdrojem nejen technických znalostí, ale i jiného pohledu na věc.

Jan Polter

Jan Polter | obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s.

Ing. Jan Polter, MBA - obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s. Vystudoval provozně-ekonomickou fakultu ČZU s rozšířeným jazykovým studiem angličtiny. Již během svých studií pracoval jako vedoucí servisu u cateringové společnosti Zátiší Catering, Praha. Po studiu absolvoval roční pracovní pobyt v Austrálii, kde působil jako beverage manager společnosti Chianti on Collins v Perthu. V roce 2003 nastoupil do společnosti E.S.T. a.s. na pozici disponent mezinárodních přeprav a pracovník zákaznického servisu. O rok později již zastával funkci projektového manažera. V letech 2005–2007 byl ředitelem divize Food Logistics a vedoucím pobočky v Hradci Králové. V roce 2007 se stal prokuristou společnosti a od roku 2008 je ředitelem obchodu a marketingu pro Českou republiku. Jan Polter absolvoval studium MBA na University of Applied Sciences v Kemptenu v Německu - obor Track Logistics. Jan Polter je ženatý a má syna. Mluví plynně anglicky a německy. Volný čas věnuje rodině a svým sportovním koníčkům, jako je volejbal, squash nebo lyžování.

Jan Šneiberg

Jan Šneiberg | koordinátor logistických nákladů a JIS procesů, ŠKODA AUTO

Jaroslav Kaizr

Jaroslav Kaizr | obchodní ředitel CTP

Jaroslav Kaizr pracuje v CTP jako obchodní ředitel od května 2014. V roce 2003 získal magisterský titul na VŠE Praha, Fakultě Financí a účetnictví, a ve stejném roce se stal členem týmu průmyslových nemovitostí pražské pobočky Cushman & Wakefield (C&W), mezinárodní poradenské společnosti v oblasti nemovitostí. V roce 2009 dokončil magisterská studia na Sheffield Hallam University, Fakultě investic a řízení nemovitostí. V roce 2010 se Jaroslav Kaizr stal členem Královského institutu diplomovaných znalců (MRICS), a od roku 2013 je také členem vedení RICS v České republice. Za dobu jeho působení  ve společnosti CTP portfolio narostlo z 2.2 milionu m2 na 2.8milionu m2 s očekávaným růstem 3.1 milionů do konce roku 2015.

Jiří Hubka

Jiří Hubka | International Forwarding Manager Raben Logistics Czech

Zastává pozici produktového manažera mezinárodních přeprav. Má více než 11 let profesní zkušenosti v logistice.
Studium zakončení absolutoriem z pražské Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy dopravní.

Jiří Rusnok

Jiří Rusnok | člen bankovní rady ČNB

V roce 1984 ukončil studium na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Svou profesní kariéru začal v roce 1984 v odboru dlouhodobých výhledů na Státní plánovací komisi. Později působil na Federálním ministerstvu pro strategické plánování, jako vedoucí oddělení sociální strategie a krátce byl zaměstnán na Federálním ministerstvu práce a sociálních věcí. V letech 1992 až 1998 působil jako poradce a vedoucí sociálně-ekonomického oddělení Českomoravské konfederace odborových svazů. Od srpna 1998 zastával funkci náměstka ministra práce a sociálních věcí, od dubna 2001 do července 2002 byl ministrem financí ČR a od července 2002 do března 2003 byl ministrem průmyslu a obchodu ČR. Od května 2003 do června 2013 působil ve vedení pojišťovací části pobočky finanční skupiny ING pro ČR a SR. V letech 2005 až 2012 vykonával funkci prezidenta Asociace penzijních fondů České republiky. Současně působil jako předseda představenstva a generální ředitel ING PF, a.s. V letech 2006 – 2009 byl předsedou Výboru pro finanční trh, poradního orgánu bankovní rady ČNB. Od roku 2009 do roku 2013 byl prezidentem Rady pro veřejný dohled nad auditem. V letech 2010 - 2013 byl členem Národní ekonomické rady vlády (NERV). Od 25. června 2013 do 29. ledna 2014 působil jako předseda vlády ČR. S účinností od 1. března 2014 jmenoval prezident republiky Jiřího Rusnoka členem bankovní rady ČNB.

Jiří Šimek

Jiří Šimek | Místopředseda představenstva E.ON Energie, a.s.

Juan Mullerat

Juan Mullerat | poradenství a podpora při vývoji e-fulfillment projektů ve firmě FM Logistic

Juan poskytuje poradenství a podporu při vývoji e-fulfillment projektů ve firmě FM Logistic pro sektory maloobchodu, výrobců (obory zákaznické, technologické a přírodních věd) a Pure Player. Již dříve zastával podobnou funkci ve společnosti DHL Supply Chain pro oblast EMEA, kde se vedle toho staral o jednoho z největších světových prodejců módy, 7. největšího obchodního partnera v Evropě působícího v 8 zemích. Jeho povinnosti zahrnovaly růst tohoto zákazníka. Dále vyvíjel a realizoval osvědčené postupy pro replikaci operací, reportingové nástroje a metodiky pro zlepšování s ohledem na geografické podmínky.  Juan obdržel různá ocenění, jako např. Provider of Choice za rok 2013, DHL Supply Chain EMEA Provider of Choice za rok 2012 a 2011, a hlavně a především: Celkový vítěz cen Supply Chain Standard Awards za rok 2010. Juan pracoval pro DHL přes 17 let, a to v sektorech maloobchodu, auto-moto, přírodních věd a zdravotnictví, především v oblasti mezinárodních operací a obchodu. Před příchodem do DHL vedl Juan své vlastní společnosti zabývající se vývojem softwaru s několika pobočkami v Evropě a marketingovými službami ve Španělsku a strojírenskou a poradenskou společnost v Chile a Brazílii. Juan je specialista na telekomunikace a je držitelem magisterského titulu z IESE Business School v Barceloně, z Univerzity of Arizona a z JUSE v Japonsku. Ve volném čase je velkým milovníkem motocyklů.

Karel Kopeček

Karel Kopeček | obchodní zástupce společnosti Transics pro ČR a SR

Karel Kopeček je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, fakulty zahraničního obchodu. V minulosti pracoval na pozici Sales Manager ve společnosti BP ČR a potom jako obchodní a marketingový ředitel ve společnosti Berendsen ČR.
V současnosti zastává funkci obchodního zástupce společnosti Transics pro ČR a SR.

Ladislav Němec

Ladislav Němec | náměstek ministra dopravy

V roce 1999 vystudoval obor Dopravní management, marketing, logistika na Dopravní fakultě Jana Pernera Univerzity Pardubice. Od té doby pracuje na ministerstvu dopravy. Nejprve jako referent, později vedoucí oddělení nákladní dopravy, zástupce ředitele odboru silniční dopravy a od roku 2005 jako ředitel odboru silniční dopravy. Nyní jako náměstek ministra má na starosti Sekci dopravní, pod níž spadají odbory silniční dopravy, drah, železniční a kombinované dopravy, veřejné dopravy a plavby.

Lucie Brklová

Lucie Brklová | manažerka logistiky, Kiekert-CS, Česká republika, Přelouč

Od roku 2008 pracuje ve společnosti Kiekert-CS, předtím pracovala pro společnost Faurecia Písek.
Od roku 2008 vedla dodavatelský řetězec skupiny Ford/Volvo/Jaguar a od roku 2012 převzala pozici manažera logistiky místo pana Kuchyni.

Lukáš Novotný

Lukáš Novotný | Geis Parcel CZ

Lukáš Novotný se ve světě „balíku“ pohybuje od roku 2002. Během této doby prošel různými pozicemi v rámci obchodního oddělení – od obchodního manažera přes key account manažera až po obchodního ředitele. I po 14 letech v oboru je práce stále jeho koníčkem. Ve společnosti Geis Parcel CZ pracuje od roku 2014.

Marek Muller

Marek Muller | ředitel pro výstavbu a pronájem společnosti Prologis v České republice

Na této pozici je zodpovědný za pronájem stávajících logistických a distribučních prostor a developerské projekty v České republice. Do Prologis nastoupil v roce 2008.Marek má rozsáhlé zkušenosti z oblasti realit, které získal, když pracoval pro společnost Colliers International. V české pobočce této globální realitní poradenské společnosti pracoval na různých pozicích po dobu čtyř let. Zastupoval nájemce i vlastníky nemovitostí a věnoval se rovněž akvizicím pozemků.

Marián Budzel

Marián Budzel | Sales & Customer Relations Manager Raben Logistics Czec

Je absolventem Technické univerzity v Ostravě, fakulty strojní.
V Raben Logistics Czech pracoval na pozici Key Account Sales Manager, nyní nově zastává post manažera pro obchodní a klientské oddělení. Má více než 10 leté zkušenosti z odvětví logistiky.

Martin Boháč

Martin Boháč | Specialista podpory prodeje ČD Cargo, a. s.

Ve společnosti ČD Cargo působí od jejího vzniku v roce 2007 a to na různých pozicích v Odboru podpory prodeje. Mezi jeho hlavní náplň práce patří analýza a implementace moderních trendů v nákladní železniční dopravě, například zavádění zabezpečovacího a komunikačního systému ERMTS/ETCS nebo interoperabilních elektrických lokomotiv. V nedávné době se účastnil práce řady mezinárodních projektů v oblasti mezinárodní železniční nákladní dopravy, například Cream nebo Xrail.

Martin Leibrandt

Martin Leibrandt | Výkonný ředitel European Pallet Association e.V. (od 12/2011) / a Generální ředitel Guetegemeinschaft Paletten e.V. (od 07/2010) – Zemského výboru EPAL ve Spolkové republice Německo

Pan Leibrandt má dlouholeté zkušenosti na vedoucích pozicích, místní i mezinárodní zkušenosti v různých oborech logistiky a v současné době je výkonným ředitelem Evropské paletové Asociace EPAL, významného provozovatele největšího otevřeného paletového poolu na světě.

Martin Petřík

Martin Petřík | vedoucího oddělení marketingu Linde Material Handling Česká republika

Ing. Martin Petřík vystudoval Fakultu elektrotechnickou ČVUT, ve společnosti Linde Material Handling Česká republika pracuje od roku 2003, původně na pozici obchodního ředitele servisu, od roku 2012 na pozici vedoucího oddělení marketingu. V předcházejících letech působil v konzultantské společnosti Galileo Management Consultants na pozici Key Account Managera, předtím ve vydavatelství Economia, a. s. na pozici obchodního ředitele. Martin Petřík hovoří anglicky a mezi jeho zájmy patří golf a horská turistika.

Martin Řehák

Martin Řehák | produktový trenér Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Mgr. Martin Řehák je zaměstnancem společnosti Linde Material Handling Česká republika s.r.o. od února 2014. Působí na pozici produktového trenéra, kde zodpovídá za školení a podporu obchodního týmu, prezentaci produktů, komunikaci s výrobními závody a aktivní péči a svěřené produktové portfolio. Předchozí zkušenosti získal na pozici produktového manažera ve společnostech Robert Bosch odbytová s.r.o. , BT Česká republika s.r.o. a na pozici manažera tréninku ve společnosti EMTC Czech a.s. Martin Řehák vystudoval tělesnou výchovu a pedagogiku na Univerzitě Karlově. Mezi jeho zájmy patří fotografování, golf a lyžování.

Michal Beneš

Michal Beneš | Obchodní ředitel BITO

Michal Beneš pracuje ve společnosti BITO od začátku roku 2013. Na pozici obchodního ředitele zaštiťoval komplexní obchodní servis pro menší i klíčové zákazníky po celé České republice. V lednu 2014 se po ročním působení na pozici obchodního ředitele stal jednatelem společnosti BITO. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti obchodu, řízení a logistiky, které nyní uplatňuje na trhu skladovací techniky, kde se společnost BITO pohybuje již přes 50 let. Michal Beneš je přesvědčen, že základem dobrého obchodu je kvalitní řešení a dlouhodobý vztah se zákazníkem. Jak v aktuálním, tak v předchozím působení, kdy byl zodpovědný za prodej manipulační techniky Hyster, stál za řadou úspěšných projektů.

Milan Ludvík

Milan Ludvík | ZETES Solutions CZ s.r.o.

Vystudoval ČVUT FSI, a posledních osmnáct let se věnuje oboru Automatické Identifikace. Od roku 1996 pracuje ve společnosti ZETES Solutions CZ s.r.o, která poskytuje ucelená řešení pro tzv. Collaborative Supply Chain, pro optimalizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce. Tato řešení zahrnují Packaging Execution, Logistic Execution, Proof Of Delivery a Direct Store Delivery, Field Service, In-Store Management a Track&Trace řešení pro zajištění úplné sledovatelnosti a dohledatelnosti. Ve firmě zastává pozici Managing Director. Mezi zákazníky firmy ZETES patří Škoda Auto, Visteon, Coca-Cola, Baxter, GSK nebo SAB Miller - Plzeňský Prazdroj.

Oldřich Petránek

Oldřich Petránek | vlastník internetového obchodu MALL.cz

Ve společnosti Netretail Holding, B. V., vlastník internetového obchodu MALL.cz, pracuje na pozici COO. Má za sebou 13 let praxe v retailu, více než 10 let zkušeností na úrovni top managementu. V minulosti působil ve společnosti PLUS Discount s.r.o. na pozici vedoucího oddělení prodeje pro prodejny Plus Discountu a Penny Marketu.

Ondřej Holman

Ondřej Holman | Key Account Manager Smurfit Kappa

Velmi zkušeny obalový expert především pro segment XXL/Heavy Duty aplikaci. Mnohaleté zkušenosti z obalového odvětví posouvají zákazníky i jeho samého rychleji k finálním řešením.

Peter Hrapko

Peter Hrapko | vedoucí oddělení projektů intermodální přepravy, Sekce řízení projektů na MDVRR SR

Střední i vysokou školu vystudoval v oblasti dopravy a před příchodem do státní správy pracoval ve vedoucích funkcích v mnoha dopravních a logistických společnostech, kde získal bohaté praktické zkušenosti.

Petr Brandýnský

Petr Brandýnský | Chief Executive Officer (CEO)

Chief Executive Officer (CEO) - na starosti má provoz, logistiku a pobočkovou síť
Petr Brandýský první zkušenosti s logistikou sbíral ve Velké Británii. Měl vlastní business v oblasti facility managementu, ale počátkem roku 2013 ho předal a od té doby se naplno věnuje Zásilkovně.
Jako týmový hráč dokáže ocenit, když se táhne za jeden provaz.
Motto: „I cesta může být cíl a každá cesta je určitou příležitostí.“

Petr Kuchyňa

Petr Kuchyňa | provozní ředitel závodu, Kiekert-CS, Česká republika, Přelouč

Absolvoval ČVUT v Praze, fakultu dopravy. Od roku 2008 pracuje ve společnosti Kiekert-CS, předtím pracoval pro společnost ŠMIDBERSKÝ TRANSPORT. Od roku 2008 vedl dodavatelský řetězec ve společnosti Kiekert-CS, po roce převzal pozici manažera logistiky a od roku 2012 se stal provozním ředitelem závodu, kde je odpovědný za materiálové plánování, výrobu a logistiku.

Radim Vala

Radim Vala | vedoucí realizačního týmu CID International

Ing. Radim Vala je absolventem vysoké školy dopravy a spojů v Žilině, obor Kybernetika v dopravě a spojích. Po studiích pracoval na různých vedoucích pozicích v IT firmách. Od roku 1997 pracoval ve firmě CID International a.s. nedříve v pozicích senior programátor a vedoucí projektu. V současné době pracuje ve firmě CID International jako vedoucí realizačního týmu a je zodpovědný za produkty LOGI (Logistika) a KONTI (Kontejnerové terminály).

Olga Ramešová

Ramešová Olga | NMS Market Research

Olga Ramešová je absolventkou přírodovědného oboru na Karlově Univerzitě v Praze. Po studiích se její cesty vydaly směrem do oblasti výzkumu trhu. V NMS Market Research působí na pozici project managera od roku 2015. Zajišťuje zde klientský servis a specializuje se na oblast zákaznické zkušenosti. Má zkušenosti z mnoha výzkumů formou Mystery Shoppingu v segmentech HORECA, retailu nebo bankovnictví.

Renata Dobešová

Renata Dobešová | obchodní ředitelka; EKOBAL,spol.s.r.o

Vystudovala VŠFS v Praze, obor Řízení podniku a podnikové finance. Od roku 1998 pracuje ve společnosti EKOBAL spol. s r.o., soustředící se výrobou a prodej balicí techniky a materiálů, kde působí na pozici obchodní ředitelky. Je zodpovědná za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie společnosti, což zahrnuje i zavádění nových produktů, vytváření dlouhodobých strategických projektů, celkovou organizaci logistiky centrálních skladů či optimalizaci logistických operací.

Robert Boček

Robert Boček | předseda dozorčí rady společnosti IN TIME SPEDICE

Teodor Kula

Teodor Kula | generální ředitel ESA Logistika Polsko

Od roku 2009 je zodpovědný za založení a rozvoj polské pobočky společnosti ESA Logistika, která je součástí Hitachi Transport System. Dříve zastával pozice v ESM Logistics SA, Wincanton Trans European Polska a Stolica SA, kde po dobu více než deseti let získával zkušenosti v oblastech logistiky, řízení, prodeje a rozvoje podnikání v komplexních mnohonárodních souvislostech. S titulem magistr je absolventem Akademie Ekonomiczne v Katovicích.

Tomasz Oczkowski

Tomasz Oczkowski | vedoucí vývoje FM Logistic Corporate

Přes 20 let zkušeností v oboru logistiky a zásobování na trzích střední Evropy včetně: Česká a Slovenská republika, Polsko, Maďarsko, Rumunsko a Ukrajina. Před tím, než se stal zaměstnancem FM Logistic, byl Tomasz na vedoucích pozicích vedení a rozvoje společnosti LDS a Wincanton plc. Jako oblastní ředitel byl zodpovědný za zařízení investora pro projekt na zelené louce pro pozemky Gazeley, závod v Polsku. Má velké zkušenosti v několika odvětvích včetně: Maloobchod, rychloobrátkové spotřební zboží, high-tech a elektronika. Nyní je zodpovědný za rozvoj strategií FM Logistic a celosvětové plánování rozvoje v rámci základních sektorů FM Logistic, aby byly zákazníkům dodávány zřetelné hodnoty. Pochází z Polska a mluví plynně anglicky a rusky.

Viktor Bystrian

Viktor Bystrian | obchodní ředitel - ve skupině AWT

Viktor Bystrian, obchodní ředitel - ve skupině AWT působí na řídících obchodních pozicích již od roku 2008. Podílel se například na rozvoji kombinované dopravy ve skupině, na růstu a využití terminálu v Ostravě-Paskově, nebo na expanzi logistických služeb poskytovaných v segmentu automobilového průmyslu.
Získal ekonomické vzdělání na Universitě Mateja Bela na Slovensku, studoval také marketing, management a obchodní právo v USA a logistiku a management námořní dopravy v Dánsku.

Vít Janeček

Vít Janeček |

Profesní historie:
2001 - 2007 Worldmark International – nadnárodní společnost, výrobce produktů pro identifikaci. Pozice: Key Account manager – odpovědný za stávající a nové zákazníky, prodej a technickou podporu. Region – Česká republika a Slovensko.
2007 – 2009 Nedelko CZ – součást nizozemské společnosti – distributora značky Brady. Produkty pro identifikaci a zabezpečení. Pozice: obchodní manažer.
2009 – současnost Inotec Barcode Security, evropská společnost/výrobce řešení pro identifikaci – RFID, samolepící etikety pro různé druhy použití. Pozice ve společnosti: obchodní ředitel pro střední a východní Evropu. Plně odpovědný za vstup nové společnosti na trhu, včetně prodejní strategie, marketingových aktivity a prodeje.

Vladimír Kydlíček

Vladimír Kydlíček | vedoucí školícího střediska, ČESMAD Bohemia

Vlado Volek

Vlado Volek | ředitel; OBALOVÝ INSTITUT SYBA s.r.o.

Vlado Volek absolvoval Fakultu strojního inženýrství ČVUT. Od roku 1999 řídí ČESKOU OBALOVOU ASOCIACI SYBA. Od roku 2007 je ředitelem OBALOVÉHO INSTITUTU SYBA. V letech 1999 – 2006 byl šéfredaktorem časopisu Svět balení, nyní je šéfredaktorem on-line newsletru CS Packaging News. Od roku 2001 je členem organizace obalových novinářů International Packaging Press Organisation (IPPO). Je členem technicko-normalizační komisí TNK 78 – Obaly a TNK-115 - Kontejnery, výměnné nástavby a palety, které působí při Úřadu pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví (ÚNMZ). Účastní se práce v pracovních skupinách připravujících evropské technické normy a normy ISO. Jako reprezentant Syby zastupuje zájmy českého obalového průmyslu v European Packaging Institutes Consortium (EPIC) a ve World Packaging Organisation (WPO).

Volker Werner

Volker Werner | ředitel prodeje oddělení kontejnerů pro HHLA

Volker Werner (46) začal svou kariéru v OPDR, Hamburg. Na studiích se jako přepravní manager věnoval obchodní administrativě ale také lodní dopravě a přístavnímu provozu. Pan Werner získal mezinárodní zkušenosti v Southamptonském Institutu v Anglii, kde studiem mezinárodní dopravy strávil zahraniční integrovaný semestr. Před tím, než začal pracovat v Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA) v roce 2000, pracoval pro Evergreen a Yang Ming Lines v oddělení prodeje/cenotvorby. Od roku 2008 vede pan Werner obchodní a komerční aktivity kontejnerových terminálů HHLA v Hamburku.

Zdeněk Přibyl

Zdeněk Přibyl | ředitel oddělení majetkových rizik SATUM CZECH

Zvolte stranu: 1 | 2

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies