• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    18. 9. 2024 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Vágner Jiří

Vágner Jiří | ředitel společnosti SSI Energy

Ing. Jiří Vágner je absolventem stavební fakulty Vysokého učení technického v Brně. Od roku 1995 se věnuje přípravě a realizaci projektů v oblasti moderní energetiky, zejména ekologických zdrojů energií, kombinované výrobě elektřiny a tepla a významně také projektům s využitím OZE.
Na svém kontě má celou řadu úspěšných realizací pro korporátní klienty, jako jsou společnosti ČEZ, Veolia Energie ČR, MVV Energie nebo Pražská teplárenská. Své zkušenosti rovněž uplatnil při realizaci mnoha projektů v oblasti průmyslové energetiky, kdy je nezbytné důkladně pochopit specifické požadavky klienta a současně mu nabídnout nejmodernější technologie a energeticky úsporná řešení s vysokou přidanou hodnotou a minimálním dopadem na životní prostředí. Tomuto zákaznickému segmentu se naplno věnoval v předchozích dvou letech ve společnosti ČEZ ESCO.
V SSI Group, kde od letošního roku zastává pozici ředitele společnosti SSI Energy, dále rozvíjí a aplikuje moderní energetická řešení pro zákazníky z oblasti průmyslové výrobní sféry, logistiky a rezidenčního i komerčního developmentu.  

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies