Požadovaný text nenalezen. Speakeři ReliantGroup
  • SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    18. 9. 2024 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Baláž Martin

Baláž Martin | viceprezident a country manager pro Českou republiku a Slovensko, Prologis

Martin Baláž je jako viceprezident a country manager pro Českou republiku a Slovensko zodpovědný za celé české a slovenské portfolio společnosti.   Vede také její investiční projekty a zastřešuje nájemní činnost v distribučních parcích. Dohlíží na veškeré její leasingové a stavební aktivity, stejně tak jako na činnost v oblasti správy nemovitostí a projektového managementu a vede investiční projekty společnosti a proces pronájmů jejích parků v období, jež je pro Prologis z hlediska směřování v obou zemích zásadní. Baláž nastoupil do Prologis v roce 2014 na post senior manažera pro leasing a development pro Českou republiku a Slovensko. Předtím působil jako associate partner ve společnosti Cushman & Wakefield, kde vedl oddělení průmyslových a maloobchodních prostor na Slovensku a oddělení průmyslových nemovitostí v České republice. Martin má titul MBA v oboru stavebnictví a nemovitostí z College of Estate Management v Readingu ve Velké Británii.

Bílý Michal

Bílý Michal | obchodní ředitel, GS1 CZECH REPUBLIC

Ing. Michal Bílý po ukončení studia na Vysoké škole chemicko-technologické (specializace makromolekulární chemie) působil v oblasti zajišťování a vývoje obalových materiálů v jednom ze státních potravinářských podniků. Jeho hlavní pracovní zaměření se i v dalších letech těsně dotýkala balicí techniky, obalů, obalových materiálů, designu a souvisejících marketingových aktivit. Postupně získal příslušné zkušenosti a celkový přehled vyplývající z pozice řízení nákupu či obchodního ředitele českých subjektů. Čtyřletá pozice obchodního ředitele ve významné belgické firmě potvrdila nabyté zkušenosti v evropském kontextu. Od roku 2006 působí v rámci neziskové organizace GS1 Czech Republic, kde též navázal na dlouholeté zkušenosti člena Výboru GS1 Czech Republic (dříve EAN Česká republika).

Cvačka Marek

Cvačka Marek | generální ředitel skupiny ESA logistika

Marek Cvačka vystudoval Fakultu dopravní ČVUT Praha a dosud působil v dopravních a logistických útvarech společností Letiště Praha, IKEA, Datart International a před nástupem do ESA logistika v mezinárodní skupině Danone. Zde pracoval jako Global Logistics Sourcing Manager a z této pozice přešel do skupiny ESA logistika.

 

Černý Bohuslav

Černý Bohuslav | Key Account Manager, Schoeller Allibert Czech Republic

Od roku 1999 pracuje u společnosti Schoeller Allibert nejprve jako prodejce, později jako Key Account Manager. Od roku 2013 na pozici Sales Manager pro CZ a SK. Od roku 2016 na pozici Business Development Manager Automotive CEE. Od roku 2017 znovu jako Key Account Manager se specializací na klíčové klienty. Pro svou dlouholetou praxi je považován za odborníka ve svém oboru.

RNDr. Josef Černý

Černý Josef | Senior WMS konzultant a projektový manažer, ICZ a.s.

Absolvent Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, obor Informatika. K logistice se dostal přes programování integrovaných výrobních systémů včetně jejich materiálového zásobování. V letech 1993 až 1999 byl jednatelem společnosti, která se zabývala dodávkami informačních systémů pro řízení skladových a výrobních provozů. Od roku 2000 pracuje ve společnosti ICZ a.s., kde zastával pozici konzultanta a vedoucího oddělení logistických aplikací. V současné době se věnuje logistické konzultační činnosti a rozvoji produktových a projektových příležitostí. Je členem Komory logistických auditorů a dlouholetým členem prezídia České logistické asociace.


 

Dobešová Renata

Dobešová Renata | obchodní ředitelka EKOBAL

Ing. Renata Dobešová vystudovala VŠFS v Praze, obor Řízení podniku a podnikové finance. Od roku 1998 pracuje ve společnosti EKOBAL s.r.o., předního výrobce balicích technologií a dodavatele balicích materiálů. Od roku 2003 zastává pozici obchodní ředitelky.  Je zodpovědná za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie společnosti, což zahrnuje nejen zavádění nových produktů, vytváření dlouhodobých strategických projektů, ale i celkovou organizaci logistiky centrálních skladů či optimalizaci logistických operací. O své více, jak 20-ti leté zkušenosti, napříč celým spektrem obalů, se přijde podělit na aktuální téma související s připravovanou legislativní změnu, rozšíření odpovědnosti odesílatele za zajištění nákladu.

Doboš Vladimír

Doboš Vladimír | Reprezentance Praha, Hafen Hamburg Marketing e.V.

Po ukončení VŠE v Praze v roce 1982 nastoupil do námořního referátu v Čechofrachtu. Poté působil na různých pozicích v Čechofrachtu. V letech 1990 – 1992 pracoval v námořním oddělení první privátní spediční firmy v Československu - LEP International, v letech 1992 – 2000 byl jednatele společnosti zaměřené na  poskytování komplexních spedičních a logistických služeb DM Express. Od roku 2001 je zástupcem pražské reprezentace Hafen Hamburg Marketing s působností na území České a Slovenské republiky.

Dočekal Pavel

Dočekal Pavel | Head of Regulatory Affairs, innogy Česká republika a.s.

Mgr. Ing. Pavel Dočekal je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a Právnické fakulty Univezity Karlovy v Praze. Svou pracovní dráhu započal na Ministerstvu průmyslu a obchodu a poté prošel různými pozicemi v plynárenství. V současné době zastává pozici Head of Regulatory Affairs ve společnosti innogy Česká republika a.s. Je rovněž členem představenstva Hospodářské komory České republiky, členem Rady a předsedou legislativního výboru Českého plynárenského svazu.

Doležal Luboš

Doležal Luboš | Vedoucí obchodního oddělení Kodys

Ing. Luboš Doležal je absolventem Technické fakulty  ČZU v Praze, se specializací na obchod a podnikání s technikou. Automatickou identifikací se zabývá od roku 2003. Do společnosti KODYS, spol. s r.o. nastoupil jako obchodní konzultant a v roce 2009 se stal jejím obchodním ředitelem. Od roku 2004 je členem Pracovní skupiny RFID-EPC při GS1 Czech Republic.

Dostál Filip

Dostál Filip | Head of Business Development, innogy Česká republika a.s.

Ing. Filip Dostál je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. V rámci své pracovní kariéry prošel mnoha finančními a provozními manažerskými pozicemi v řadě mezinárodních společností. V současné době zastává pozici Head of Business Development ve společnosti innogy Česká republika a.s.

Erdem Tunali

Erdem Tunali | Manažer pro mezinárodní obchod a marketing, EAE Lighting

Poté, co absolvoval obor elektrického a elektronického inženýrství na univerzitě Hacettepe v Ankaře, pracoval na různých pozicích v oboru. Členem týmu EAE Group se stal v roce 2004 a podílel se zejména na rozvoji podnikání firmy na mezinárodních trzích. Od roku 2011 vede divizi mezinárodního obchodu společnosti EAE Lighting, která je významným dodavatelem energeticky a finančně úsporných osvětlovacích řešení pro přístavy, letiště, logistická centra a nejrůznější další segmenty.


 

Harder Lutz

Harder Lutz | tajemník Evropské federace čisticích stanic (EFTCO)

Specialista na dopravu a konzultant pro oblast cisternové přepravy kapalných látek, vlastník společnosti CONSULTANK GmbH se sídlem v německém Hamburku a tajemník Evropské federace čisticích stanic (EFTCO).
Více než 35 let zkušeností v oblasti globálních logistických řetězců se zaměřením na cisternovou přepravu (kontejnery, návěsy). Odborník na přepravu nebezpečného nákladu.

 

JAKUB HOLEC

Holec Jakub | majitel a výkonný ředitel 108 AGENCY

Ing. Jakub Holec, SIOR, MRICS - Jakub je majitelem a výkonným ředitelem 108 AGENCY. Firmu založil v roce 2009 a osobně se podílí na řadě významných transakcích. Jakubovou starostí je hlavně rozvoj celé “stoosmičky” a budování vztahů s partnery. Firmu se rozhodl založit, protože chtěl na českém trhu vidět společnost, která bude moci stavět na dokonalé znalosti českého trhu. Věří v individuální přístup ke klientům a myšlení „out of the box“. Je přesvědčen, že tento způsob uvažování dlouhodobě zajišťuje 108 AGENCY konkurenční výhodu.

Hubeňák Martin

Hubeňák Martin | zástupce pro střední a východní Evropu Port of Antwerp

Přístav Antverpy (Antwerp Port Authority) rozšířil síť svých zástupců v zahraničí o nového zástupce pro střední a východní Evropu. Martin Hubeňák od 1. března 2017 zastupuje antverpský přístav na místních trzích v České republice, na Slovensku a v Polsku. Jedním z jeho mnoha úkolů je zlepšit známost značky antverpského přístavu a rozšířit síť železničních spojení mezi přístavem Antverpy a uvedenými zeměmi střední a východní Evropy. Budou mu přitom velmi nápomocny jeho zkušenosti ve funkci projektového manažera, kterou zastával ve společnosti DB Schenker, a ředitele pro logistiku, kterou vykonával pro společnost Vítkovice Steel. Dále mezi jeho povinnosti patří udržování pravidelných kontaktů s místními subjekty působícími v dotčených oborech a zajišťování výměny informací mezi nimi a přístavem v Antverpách.

Hudeček Libor

Hudeček Libor | Last Mile Chief Officer, MALL Group

Libor má v MALL Group na starosti rozvoj distribučních kanálů a rozšíření sítě výdejních míst. Zodpovídá za oblast, která propojuje logistiku a zákaznickou péči od chvíle, kdy objednávka opustí distribuční centrum až do momentu, kdy se dostane zákazníkovi do rukou. Má mnohaleté zkušenosti z e-commerce firem i z outsourcingu logistiky. Působil jako ředitel logistiky a retailu ve společnosti Zoot, kde kromě logistiky zodpovídal za síť výdejen včetně přímého prodeje zboží na výdejnách a jejich expanze na českém, slovenském a rumunském trhu. Předtím působil jako provozní ředitel ve společnosti Fiege. Studoval na Technické univerzitě Drážďany a je absolventem Dopravní fakulty Jana Pernera Univerzity Pardubice.

Jahoda Petr

Jahoda Petr | General Manager, Sony DADC Czech Republic

Ing. Petr Jahoda, M.B.A., absolvoval obor Podniková ekonomika a management na VŠE v Praze a M.B.A. studium na americké Rochester Institute of Technology. Od roku 2011 působí v managementu Sony DADC. V posledních letech se věnuje zejména logistice, zpětné logistice a dopravě. Byl mj. zodpovědný za rozjezd evropského střediska zpracování vratek s kapacitou 20 mil. kusů ročně a za výstavbu a provoz Evropského distribučního centra v Nýřanech. Před nástupem do koncernu Sony řídil mj. celostátní síť opraven elektroniky, provoz největšího evropského distribučního centra společnosti Tech Data, nebo továrnu na výrobu automobilových komponentů.

Jirsák Jiří

Jirsák Jiří | Competence Leader, itelligence, a.s.

Jiří Jirsák se celou svou profesní karieru pohybuje ve světě IT a to zejména ve spojení se systémem SAP a jeho využitím v oblasti logistiky a výroby. V současné době pracuje ve společnosti Itelligence, a.s. na pozici Competence leadera pro oblast logistiky kde zákazníkům pomáhá řešit složitá témata při implementaci systému SAP.

Kačírková Kateřina

Kačírková Kateřina | obchodní manažerka, MD logistika

Kateřina Kačírková pracuje ve společnosti MD logistika na pozici obchodního manažera. Věnuje se především komunikaci se stávajícími a potencionálními zákazníky, zodpovídá za uzavírání smluv na dopravu, skladování a služby přidané hodnoty. Do společnosti nastoupila v roce 2009, předtím působila v oblasti logistiky a obchodu v několika firmách zabývajících se prodejem a distribucí potravin (Findus CR a.s., Teekanne s.r.o., Transkam spol.s.r.o.).
 

Kaizr Jaroslav

Kaizr Jaroslav | ředitel oddělení pronájmu průmyslových nemovitostí Savills pro ČR a SR

Jaroslav má 15leté zkušenosti jak na straně agenta, tak na straně developera pro středoevropský realitní trh. Specializuje se na pronájem průmyslových nemovitostí a pozemkové transakce.V říjnu 2017 byl jmenován ředitelem oddělení pronájmu komerčních nemovitostí spol. Savills pro Českou a Slovenskou republiku. Do Savills přišel z pozice obchodního ředitele spol. CTP, kde byl zodpovědný za portfolio přes 4 mil. m2 komerčních ploch v České republice, Slovensku, Maďarsku, Polsku a v Rumunsku. Dříve působil ve spol. Cushman & Wakefield, kde se v roce 2011 stal Partnerem se zodpovědností za řízení týmu pronájmu průmyslových nemovitostí v České republice a na Slovensku.V roce 2013 se stal členem představenstva RICS pro Českou republiku a na podzim roku 2018 se stal spoluzakladatelem MBA programu VŠE Nemovitosti a jejich oceňování (MBARE). Zároveň jeho aktuální pozice je ředitel oddělení pronájmu průmyslových nemovitostí pro ČR a SR.

Klánová Eva

Klánová Eva | jednatelka Press21

Od roku 2010 je jednatelkou společnosti Press21 a šéfredaktorkou časopisu Retail News. V letech 2010-2014 současně s vedením časopisu působila jako odborná asistentka na katedře Marketingu a mediálních komunikací Vysoké školy hotelové v Praze. V letech 2002-2010 byla šéfredaktorkou ekonomického měsíčníku Moderní obchod. Před tím pracovala jako redaktorka týdeníku Ekonom a v ekonomické redakci ČTK. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, Fakultu řízení.

Kopeček Karel

Kopeček Karel | obchodní zástupce společnosti Transics pro ČR a SR

Karel Kopeček je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty zahraničního obchodu. V minulosti pracoval na pozici Sales Manager ve společnosti BP ČR a poté jako obchodní a marketingový ředitel ve společnosti Berendsen ČR. V současnosti vykonává funkci zástupce společnosti Transics pro ČR a SR.

Kovanda Lukáš

Kovanda Lukáš | hlavní ekonom CZECH FUND

Lukáš Kovanda, Ph.D., je český ekonom a autor ekonomické literatury. Působí jako hlavní ekonom CZECH FUND. Analyzuje a komentuje makroekonomická témata, investice i nové fenomény typu sdílené ekonomiky, kryptoměn či fintechu. Sleduje vývoj (geo)politické a ekonomické situace ve světě a v České republice. Přednáší na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Je členem vědeckého grémia České bankovní asociace. Vydal několik knih a také dva sborníky rozhovorů (nejen) s laureáty Nobelovy ceny za ekonomii.

Kovařík Jan

Kovařík Jan | majitel společnosti Data Software Brno

Kovařík Milan

Kovařík Milan | výkonný ředitel Zemského výboru EPAL pro ČR a SR

Ing. Milan Kovařík, MBA vystudoval vysokou školu se zaměřením na silniční a městskou automobilovou dopravu, na kterou navázal studiem mezinárodního marketingu na Czech Management Institute ESMA. Značnou část svého profesního života se pohyboval v oblasti finančnictví, kdy působil na vedoucích pozicích například ve společnosti  Credit Suisse nebo Allianz. Od roku 2012 se profesně věnuje managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle OHSAS 18001. Zemský výbor EPAL pro ČR a SR zastupuje od roku 2016. Zde odpovídá za kompletní chod výboru, komunikaci s centrálou v Düsseldorfu, spolupráci s držiteli licence EPAL pro výrobu nebo opravu palet EPAL a v neposlední řadě za komunikaci a spolupráci se státní správou České i Slovenské republiky.

Krajova Zuzana

Krajová Zuzana | Business Development Manager, Trans.eu Group

Zuzana Krajová působí ve společnosti Trans.eu téměř dva roky jako Business Development Manager na českém a slovenském trhu. Kromě obchodu se klientům věnuje v edukaci nové platformy, analýze procesů a implamentaci na míru. Do Trans.eu přináší množství zkušeností z předchozích zaměstnání. Dlouhou dobu působila v médiích, zejména v televizi Nova. Své působení v logistice odstartovala ve společnosti Tardigrad Group.

Linhart Jaromír

Linhart Jaromír | Global 4PL

Loužecký Petr

Loužecký Petr | ředitel úseku AlgoCloud a CRM, Algotech, a.s.

Petr je ředitelem úseku AlgoCloud a CRM společnosti Algotech, a.s.. V posledních 20 letech působí na různých pozicích v  IT sektoru od menších firem až po mezinárodní banky. Má zkušenosti s řízením mnoha projektů a s nasazením systémů zejména jak z oblasti telekomunikačních systému, tak i podnikových ERP systémů. Je odborníkem v oblastech datových center a infrastruktury. Během své praxe nasbíral zkušenosti v bankovním sektoru a v provozování kritické infrastruktury. Petr působil mnoho let v oblasti bezpečných IT systémů a má zkušenosti s normami a metodikami, Prince2, PCI DSS, ISO, ITIL atd. Aktuálně se zabývá problematikou kybernetického zákona a nařízení GDPR v rámci denní praxe při provozu Cloudových služeb.

Ludvik Milan

Ludvik Milan | Country Manager ZETES Czech Republic

Ing. Milan LUDVIK vystudoval ČVUT FSI a více než dvacet dva let se věnuje oboru Automatické Identifikace.

Pracuje na pozici Country Manager pro Českou republiku ve společnosti ZETES, která je součástí globální firmy Panasonic a poskytuje ucelená řešení pro optimalizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce. Tato řešení zahrnují Packaging Execution, Logistic Execution, Proof Of Delivery a Direct Store Delivery, Field Service, In-Store Management a Track&Trace řešení pro zajištění úplné sledovatelnosti a dohledatelnosti.

Marešová Silvia

Marešová Silvie | Senior Associate, Colliers International

Zaměřuje se především na zastupování klientů při akvizicích a vyhledávání průmyslových prostor, poskytování přehledů informací o nemovitostech, na finanční analýzy a pomoc klientům při vyjednávání smluvních podmínek jak s developery, tak s nájemci. Do Colliers International nastoupila Silvie v březnu roku 2016 jako Associate průmyslového oddělení. Dříve pracovala ve společnosti Cushman&Wakefield jako konzultantka týmu Office Agency. Silvie má v oblasti nemovitostí šestiletou zkušenost. Vystudovala magisterský program diplomacie a public relations na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze.

Myslík Vladimír

Myslík Vladimír | Drivers' Development Coordinator, Volvo Group Czech Republic

Vladimír Myslík působí 13 let jako Driver Trainer Manager Volvo Trucks pro střední Evropu. Vystudoval Vysokou školu strojní – obor dopravní a manipulační technika v Plzni. Testuje nové technologie v rámci Evropy pro Volvo Trucks.
 

Nival Sebastien

Nival Sebastien | Operations Support Director, FM Logistic Central Europe

Sebastien NIVAL vystudoval Vědeckou a technologickou univerzitu ve francouzském Lille. Od roku 1999 se podílel na projektech transformace a organizace informačních systémů jako softwarový inženýr, konzultant a vedoucí konzultačního oddělení francouzského poskytovatele IT služeb. Pracoval v celé řadě odvětví: v průmyslu, energetickém sektoru, pojišťovnictví, maloobchodu, pro státní železnice. V roce 2012 se stal členem týmu společnosti FM Logistic jako ředitel IT pro Rusko a podílel se na adaptaci IT technologií na podmínky technologické revoluce v logistickém odvětví. Od roku 2018 je součástí manažerského týmu pro střední Evropu FM a zodpovídá za podporu logistických procesů v oblasti IT, inovací, projektů, navrhování řešení, provozních zařízení a bezpečnosti.

 

Ondráček Lukáš

Ondráček Lukáš | ředitel české a slovenské pobočky DKV Mobility

Lukáš Ondráček se stal ředitelem české a slovenské pobočky DKV Mobility koncem roku 2018. Předtím působil od roku 2004 ve společnosti Trost Auto Service Technik, kde byl v roce 2011 jmenován výkonným ředitelem a odpovídal za úspěšný rozvoj velkoobchodu náhradních dílů pro nákladní a osobní vozy u více než 2 000 zákazníků v ČR. Ve společnosti začínal na pozici specialisty na diagnostiku a vybavení autoservisů. Ve vedení pobočky DKV Mobility je zodpovědný za další navyšování tržního podílu a úspěšný vstup mezi fleetové zákazníky. Je absolventem České zemědělské univerzity v Praze, obor silniční doprava.

Osička Pavelk

Osička Pavel | obchodní ředitel Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Jan Pihar

Pihar Jan | generální ředitel DACHSER pro Českou Republiku

Jan Pihar vystudoval fakultu managementu a ekonomiky Vysokého učení technického v Brně. Po absolvování vysoké školy se zúčastnil studijního výměnného programu v USA. Do společnosti DACHSER nastoupil v roce 2004, kdy stál u zakládání společnosti DACHSER v Břeclavi. Zde poté čtyři roky působil jako jednatel a vedoucí pobočky. V roce 2008 byl jmenován General Managerem pobočky DACHSER Kladno, největší pobočky společnosti v České republice. Od ledna 2019 působí Jan Pihar na pozici generálního ředitele společnosti DACHSER v České republice.

Rožek Petr

Rožek Petr | výkonný ředitel SSL ČR

Ing. Petr Rožek, Ph.D. od začátku roku 2017 zastává funkci výkonného ředitele SSL.Vystudoval VŠE v Praze, doktorské studium absolvoval na Univerzitě Pardubice. Zaměřuje se především na námořní přepravu. Působil na vedoucích pozicích řady logistických firem. Naposledy vedl tuzemskou pobočku Eurogate Logistics.

Rumler Miroslav

Rumler Miroslav | Reliant

Jednatel společnosti Reliant a vicepresident České logistické asociace.
Ing. Miroslav Rumler vystudoval fakultu zahraničního obchodu VŠE v Praze. Nejprve pracoval v podniku zahraničního obchodu INSPEKTA a.s. V letech 1991-1992 absolvoval postgraduální studium na State University of Illinois in Champaign-Urbana ve Spojených státech amerických, kde následně pracoval jako externí konzultant pro společnost The Limited Distribution Services Ltd. ve městě Columbus, Ohio. Po návratu ze zámoří nastoupil jako Country Operations Manager u britské finanční společnosti Maccorp Holdings Ltd. se sídlem v Londýně a sítí obchodních zastoupení po celé Evropě. Od roku 1994 pracuje pro vzdělávací a poradenskou společnost Reliant s.r.o. působící v oblasti dopravy, spedice a logistiky. Ve společnosti Reliant s.r.o. zastává pozici vedoucího partnera.

Slečka Martin

Slečka Martin | Analytik a likvidátor PU, SATUM CZECH

Po absolutoriu na VOŠ AHOL v Ostravě v roce 1998 zahájil svou profesní dráhu v SATUM CZECH s.r.o. jako makléř v divizi dopravních rizik, kde pracoval do roku 2002. V roce 2002 a 2003 pobýval opakovaně v zahraničí. Po návratu ze zahraničí se vrátil ke spolupráci se SATUM CZECH s.r.o., kde se věnuje školení, poradenství a likvidaci škod souvisejících s nákladní dopravou.

Sovička Pavel

Sovička Pavel | generální ředitel Panattoni Europe pro Českou republiku a Slovensko

Byznysovou kariéru zahájil v Cushman & Wakefield, kde strávil celkem deset let. Od roku 2008 stojí v čele developerské společnosti Panattoni Europe jako Managing Director pro Českou republiku a Slovensko. Pavel Sovička má za sebou 20 let zkušeností v průmyslu v České republice, Slovensku a Maďarsku. Podílel se na transakcích, které reprezentují celkem 1 500 000 m2 pronajatých a prodaných ploch. Mezi nejvýznamnější projekty pod jeho vedením patří např. Panattoni Park Prague Airport I a II, distribuční centrum společnosti Amazon v Dobrovízi (největší nájemní budova v ČR, 120 000 m2), Panattoni Park D5 / Stříbro a Panattoni Park Cheb, jehož nejvýznamnějším nájemcem je společnost Tchibo (druhá největší nájemní budova v ČR, 75 000 m2).

Šauer Martin

Šauer Martin | jednatel, Balíkobot

Po letech zkušeností z různých segmentů obchodu a vlastního podnikání se postupně vypracoval přes manažera až na jednatele firmy Balikobot.cz. Na Balíkobotu se Martinovi nejvíce líbí to, že služba dává klientům smysl, reálně jim ušetří čas a tím i peníze.

 

Štěpán Jiří

Štěpán Jiří | ředitel marketingu, SERVISBAL OBALY s.r.o.

Tejnický Bohumil

Tejnický Bohumil | Design & Engineering Manager - North East Europe, KARDEX

Téměř celou svou profesní kariéru spojuje se společností Kardex REMSTAR, a to již od roku 2005. Působil jako konzultant softwarových řešení Kardex ve východní Evropě, potom jako člen týmu on-site řešení komplikací klíčových instalací celosvětově a také se podílel na vývoji nového skladovacího systému Kardex LR35 ve výrobním závodě Kardex REMSTAR v Německu. V současnosti je zodpovědný za speciální řešení a klíčové projekty v regionu North East, který zastřešuje východní Evropu a Rusko, severské země a Velkou Británii.

Ungerman Petr

Ungerman Petr | koordinátor plánování logistiky výroby agregátů ve společnosti ŠKODA AUTO

Ing. Petr Ungerman vystudoval Vysokou školu technická v Liberci - Ekonomicko-správní fakulta, obor ekonomika a management. Od roku 2014 pracuje ve společnosti ŠKODA AUTO, vedl skupinu, která odpovídá za řízení inovací, logistickou strategii, spolupráci s vysokými školami a za Zelenou logistiku. Realizoval projekty zaměřené na implementaci průmyslu 4.0 do logistických procesů – Rozšířená/virtuální realita a autonomní logistika. Nyní pracuje na pozici koordinátora plánování logistiky pro výrobu agregátů – převodovky, motory, nápravy a baterie. Jeho úzkou specializací je Zelená logistika, které se věnuje již pět let. V rámci Zelené logistiky implementuje ŠKODA AUTO řešení, která přináší úspory CO2 v logistice ŠKODA AUTO. V oblasti Zelené logistiky je členem a spoluvedoucím koncernové pracovní skupiny Green Logistics VW.

Vágner Jiří

Vágner Jiří | ředitel společnosti SSI Energy

Ing. Jiří Vágner je absolventem stavební fakulty Vysokého učení technického v Brně. Od roku 1995 se věnuje přípravě a realizaci projektů v oblasti moderní energetiky, zejména ekologických zdrojů energií, kombinované výrobě elektřiny a tepla a významně také projektům s využitím OZE.
Na svém kontě má celou řadu úspěšných realizací pro korporátní klienty, jako jsou společnosti ČEZ, Veolia Energie ČR, MVV Energie nebo Pražská teplárenská. Své zkušenosti rovněž uplatnil při realizaci mnoha projektů v oblasti průmyslové energetiky, kdy je nezbytné důkladně pochopit specifické požadavky klienta a současně mu nabídnout nejmodernější technologie a energeticky úsporná řešení s vysokou přidanou hodnotou a minimálním dopadem na životní prostředí. Tomuto zákaznickému segmentu se naplno věnoval v předchozích dvou letech ve společnosti ČEZ ESCO.
V SSI Group, kde od letošního roku zastává pozici ředitele společnosti SSI Energy, dále rozvíjí a aplikuje moderní energetická řešení pro zákazníky z oblasti průmyslové výrobní sféry, logistiky a rezidenčního i komerčního developmentu.  

Včela Pavel

Včela Pavel | Division Manager, GLS CZ

Již jedenáctým rokem stojí v čele české pobočky společnosti GLS. Před tím působil 15 let v managementu firem dodávajících díly pro světové automobilky. "Zajištění vysoké kvality služeb při extrémních nárůstech přepravovaných objemů jsou manažerskou výzvou srovnatelnou s boomem českého automobilového průmyslu v 90. letech a logistika e-shopů se stává vysoce sofistikovaným oborem.“

Wimmer Thomas

Wimmer Thomas | Chairman of the Executive Board German Logistics Association (BVL), vicepresident of European Logistics Association (ELA)

Zika David

Zika David | Sales Director ZETES Czech Republic

David ZIKA, MBA vystudoval Czech Management Institute (CMI-ESMA) a více než dvacet dva let se pohybuje v oblasti IT kde se věnoval datacentrům, logistice a bezhotovostním platbám. Pracuje na pozici Sales Director pro Českou republiku ve společnosti ZETES, která je součástí globální firmy Panasonic a poskytuje ucelená řešení pro optimalizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce. Tato řešení zahrnují Packaging Execution, Logistic Execution, Proof Of Delivery a Direct Store Delivery, Field Service, In-Store Management a Track&Trace řešení pro zajištění úplné sledovatelnosti a dohledatelnosti.

Žák Ondřej

Žák Ondřej | výkonný ředitel, Zásilkovna

Ondřej Žák ve společnosti Zásilkovna působí od září 2017. Pracovní zkušenosti postupně získával ve společnosti ComGate, kde působil na různých pozicích téměř šest let, naposledy jako ředitel logistiky a člen představenstva. Předtím působil ve společnosti C.S.Cargo a v Ústavu teoretické a aplikované mechaniky AV ČR. Vystudoval České vysoké učení technické, Fakultu dopravní.

 

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies