• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    18. 9. 2024 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Hynková Naděžda

Hynková Naděžda | Business Development Manager CZ&SK, ZF Group Commercial Vehicle Solutions, Transics International BV

Naďa se připojila ke společnosti ZF Group na podzim 2021 a je zodpovědná za prodej produktů a služeb značky ZF/Transics v Čechách a na Slovensku. Téměř 20 let pracovala u společnosti CCS Česká společnost pro platební karty, s. r. o. (divize Fleetcor) kde působila na několika obchodních pozicích, včetně manažerských, a získala tak bohaté zkušenosti v oblasti palivových karet, telematiky, mýtného i vedení oddělení KAM a Akvice. Podílela se na rozšiřování služeb a produktů, i partnerské spolupráce v oblasti dobíjecích karet a zaměstnaneckých programů.

 

Zuzana Janatová

Janatová Zuzana | Business Development Manager Hydrogen for Mobility ve společnosti AIR PRODUCTS

Zuzana Janatová pracuje ve společnosti Air Products od roku 2005. Během své 18 leté praxe v oboru působila mimo jiné v různých pozicích v divizi velkokapacitních průmyslových plynů a marketingu. Od roku 2020 je zodpovědná za rozvoj trhu v oblasti vodíkové mobility a vodíkové infrastruktury v České republice, Slovensku a Maďarsku. Studovala Univerzitu J. E. Purkyně v Ústí nad Labem s ekonomickým zaměřením.

Petr Jirásek

Jirásek Petr | Electromobility Key Account Manager, Volvo Group Czech Republic

Petr Jirásek působí ve společnosti Volvo Group Czech Republic na pozici Electromobility Key Account. 10 let zkušeností v nákladních vozidlech - specialista na elektromobilitu ve Volvo Trucks od roku 2021.

 

Jirsák Petr

Jirsák Petr | Vysoká škola ekonomická v Praze

Ing. Petr Jirsák, Ph.D. vystudoval Fakultu podnikohospodářskou na Vysoké škole ekonomické v Praze, obor Podniková ekonomika a management a vedlejší specializací Logistika – mezinárodní přeprava a zasílatelství. Je spoluautorem několika knižních publikací a řady odborných článků v odborně-populárních i vědeckých časopisech. Kromě toho přednáší na mezinárodních konferencích. Dále se věnuje pedagogické činnosti na VŠE a ve Švédsku na Jönköping International Business School. Svoji vědecko-výzkumnou a pedagogickou činnost kombinuje s poradenstvím v oblasti Supply Chain Managementu. Zaměřuje se především na oblast predikce poptávky, materiálového plánování, warehousingu, distribuční strategie a v neposlední řadě také automatizaci a digitalizaci v Supply Chain Managementu.

 

Kačírková Kateřina

Kačírková Kateřina | obchodní manažerka, MD logistika

Kateřina Kačírková pracuje ve společnosti MD logistika na pozici obchodního manažera. Věnuje se především komunikaci se stávajícími a potencionálními zákazníky, zodpovídá za uzavírání smluv na dopravu, skladování a služby přidané hodnoty. Do společnosti nastoupila v roce 2009, předtím působila v oblasti logistiky a obchodu v několika firmách zabývajících se prodejem a distribucí potravin (Findus CR a.s., Teekanne s.r.o., Transkam spol.s.r.o.).
 

Kamola Marcin

Kamola Marcin | obchodní ředitel, Baltic Hub

Marcin Kamola je obchodní ředitel ve společnosti Baltic Hub (dříve DCT Gdańsk). Zde působí od roku 2012 a je zodpovědný za vztahy společnosti se všemi stávajícími nebo potenciálními zákazníky, včetně prodejních kanálů a rozvoje prodeje nových produktů. Během své kariéry v Baltic Hub byl také aktivní v rozvoji intermodálních služeb, marketingu, zákaznických služeb a komunikace. Před nástupem do Baltic Hub pracoval Marcin v železničním průmyslu. Je absolventem Univerzity v Gdaňsku a Varšavské univerzity.

Klouček Martin

Klouček Martin | Obchodní ředitel ve společnosti DIGITECH ČR

Pracuje na pozici obchodního ředitele ve společnosti DIGITECH ČR, která přináší zákazníkům softwarové řešení pro plánování a optimalizaci tras PLANTOUR.  Podílí se na expanzi PLANTOUR na českém a slovenském trhu. Je aktivním obchodním partnerem stávajícím a potenciálním klientům PLANTOUR, kterými jsou výrobní, distribuční společnosti a dopravců. Aktivně participuje na tvorbě a rozvoji nabídkového portfolia. Svými více než 15letými zkušenostmi v IT a logistice přispívá k zajištění a zvyšování spokojenosti zákazníků PLANTOUR. 

Kodada Jan

Kodada Jan | ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss ČR

V roce 2007 absolvoval magisterské studium na ČVUT v Praze na Fakultě dopravní. O šest let později úspěšně dokončil doktorské studium na stejné univerzitě i fakultě. V oboru logistiky se pohybuje více než 25 let. Působil na různých manažerských pozicích u MTC a Lagermax. Aktuálně již 15 let pracuje ve společnosti Gebrüder Weiss, v současné době jako prokurista, ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss ČR. 

Kopeček Karel

Kopeček Karel | Country Business Manager, Bridgestone Mobility Solutions

Karel Kopeček je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty zahraničního obchodu. V minulosti pracoval na pozici Sales Manager ve společnosti BP ČR, jako obchodní a marketingový ředitel ve společnosti Berendsen ČR a poté jako zástupce společnosti Transics pro ČR a SR. V současnosti působí na pozici Country Business Manager ve společnosti Bridgestone Mobility Solutions.

Petr Kosmák

Kosmák Petr | CSO Sixt CZ

Koubek Martin

Koubek Martin | Director Silk Road, METRANS

Martin Koubek je profesionálem v oblasti logistiky více než 20 let. Byl generálním ředitelem letecké a námořní dopravy v České republice, na Slovensku, v Polsku a Německu. Později byl manažerem a ředitelem clusteru lodní linky pro region střední a východní Evropy. V současné době je členem představenstva CL EUROPORT a vedoucím Hedvábné stezky v centrále METRANS v Praze.

Královič Peter

Královič Peter | Lean Manufacturing Coordinator, BOGE Elastmetall Slovakia

Peter Královič pracuje 13 let v BOGE Elastmetall Trnava, z toho 11 let na pozici koordinátor pro štíhlou výrobu. Je zodpovědný za optimalizaci výrobních a logistických procesů. V rámci své pracovní náplně zlepšuje informační a materiálové toky. Organizuje a vede různá školení a zlepšovatelské týmy zaměřené na zlepšování procesů prostřednictvím různých nástrojů štíhlé výroby jako například VSM, SMED, 5S, atp.

Kropáč Roman

Kropáč Roman | Business Development Manager, ICZ

Roman Kropáč je přes 25 let v IT oboru, 10 let s fokusem na informační bezpečnost. Pomáhá zákazníkům ICZ budovat odolné systémy, jež chrání jejich aktiva v dynamickém kyberprostoru.

IVANA ČÍZKOVÁ

Kučerová Ivana | D-PLOY

Od roku 2018 působí ve společnosti D-Ploy. V minulosti působila jako Senior Key Account a Projekt Manažer ve firmě Ranstadt, kde její hlavní činností kromě rozvoje obchodu napříč Českou republikou u stávajících zákazníků, byla  příprava business analýz pro nové investory vstupující na trh a také návrh řešení, včetně kroků - co podniknout, a jak lidský potenciál oslovit.

Kurtulus Alparslan

Kurtulus Alparslan | Viceprezident pro globální strategické aliance a partnerství, Triomobil

Alparslan Kurtuluş vystudoval na Univerzitě v Istanbulu, Fakultě podnikohospodářské v roce 1989. Po absolutoriu pracoval pro mnoho mezinárodních / nadnárodních společností v různých odvětvích. Během posledních 20 let svých mezinárodních zkušeností pracuje na řešeních IoT. Do společnosti Triomobil nastoupil v roce 2021 jako viceprezident pro prodej a obchodní rozvoj pro regiony východní Evropy, SNS, Středního východu a Afriky. Po roce úspěšného působení v této pozici byl na začátku roku 2023 jmenován viceprezidentem Global Strategic Alliances & Partnerships, kde rozvíjí a řídí všechny ekosystémy obchodních partnerů Triomobil INC.

Kvapilík Marek

Kvapilík Marek | Senior Account Manager, GX Solutions Bohemia

Marek Kvapilík působí ve společnosti GX Solutions Bohemia již více než sedm let, z toho posledních pět let zastává pozici Senior Account Managera. Zabývá se nejen prodejem, ale i komplexními konzultacemi a návrhy našich telematických řešení a bezpečnostních systémů. Jeho hlavním obchodním teritoriem je Jihomoravský a Zlínský kraj, dále pak i někteří VIP klienti v rámci celé České republiky. Vystudoval obor Geoinformatika na Univerzitě Palackého v Olomouci a dříve působil ve společnostech jako je Microsoft nebo Nokia.

Leibrandt Martin

Leibrandt Martin | Head of Marketing, Baumann Paletten

Martin Leibrandt má více než 30 let zkušeností v mezinárodní logistice, z toho 15 let ve vedoucích pozicích u známých společností a sdružení v oblasti nosičů nákladů. Od roku 2022 působí Martin Leibrandt jako vedoucí marketingu ve společnosti Baumann Paletten v Garching / Mnichov, kde je spolu se svým týmem zodpovědný za refresh tradiční značky EUR v oválu. Martin Leibrandt žije mnoho let ve své adoptivní zemi, České republice.


 

Ludvik Milan

Ludvik Milan | Country Manager ZETES Czech Republic

Ing. Milan LUDVIK vystudoval ČVUT FSI a více než dvacet dva let se věnuje oboru Automatické Identifikace. Pracuje na pozici Country Manager pro Českou republiku ve společnosti ZETES, která je součástí globální firmy Panasonic a poskytuje ucelená řešení pro optimalizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce. Tato řešení zahrnují Packaging Execution, Logistic Execution, Proof Of Delivery a Direct Store Delivery, Field Service, In-Store Management a Track&Trace řešení pro zajištění úplné sledovatelnosti a dohledatelnosti.

Matyjaszek Jarosław

Matyjaszek Jarosław | Managing Director, ORTEC Central & Eastern Europe

Jarosław Matyjaszek, magistr logistiky a dopravy, v současnosti pracuje jako výkonný ředitel ve společnosti ORTEC pro střední a východní Evropu. Napsal o sobě: "Je mi 44 let, jsem ženatý a mám dva syny. Mým koníčkem je letectví a v současné době mám licenci pilota dronu, ale mým osobním cílem je získat licenci pilota. Pracoval jsem pro společnosti jako DHL, Wincanton a FM Logistics, kde jsem měl příležitost budovat své zkušenosti s rozvojem dopravy a provozním řízením v zemích střední a východní Evropy. V současné době pracuji v ORTEC pro střední a východní Evropu a řídím místní operace ve Varšavě se zaměřením na rozvoj podnikání a řízení projektů pro naše klienty v odvětvích maloobchodu, ropy a zemního plynu, dopravy a logistiky. Věřím, že na evropském trhu existuje obrovský potenciál pro řešení poskytovaná společností ORTEC. Po výrazném nárůstu nákladů na dopravu a neustálých problémech se zdroji se inovativní optimalizační řešení stávají stále zajímavějšími pro různé organizace v regionu, zejména pro maloobchod, logistiku a e-commerce."


 

Miekley Ulrike

Miekley Ulrike | Executive Director Business Development, Fiege

Jako Executive Director Business Development & Sales v centrále Fiege působí od listopadu 2022. Její odborné znalosti spočívají zejména v Business Strategy, Project & Change Management a také v Team & Operational Leadership. Ulrike se popisuje jako řízená vizí, strategická myslitelka a komunikativní konverzátorka. Svých strategických cílů dosahuje inovativními a kreativními přístupy.

Morávek Jakub

Morávek Jakub | Senior Business Development Manager, FM Logistic

Ing. Jakub Morávek je absolventem Vysoké Školy Ekonomické v Praze. Mezi roky 2014 a 2018 pracoval v logistické společnosti VPS Logistics, s.r.o. v obchodním oddělení, kde se během krátkého období vypracoval až na vedoucí pozici. V roce 2018 nastoupil jako nejmladší obchodní zástupce do nadnárodní korporátní společnosti FM Logistic. Po nominaci do talentového programu využil možnost získat teoretické i praktické zkušenosti s přípravou a následnou realizací logistických zakázek v zahraničí. Tyto znalosti později uplatil na své současné pozici, kde je zodpovědný za vedení obchodní činnosti v celé České republice a reportuje přímo top managementu. V současné době se též věnuje rozvoji zelené logistiky a ve spolupráci s našimi partnery dohlíží na implementaci těchto principů do celého dodavatelského řetězce.

Motan Pavel

Motan Pavel | jednatel společnosti K2 atmitec a spolumajitel skupiny K2

Pavel Motan již přes 25 let pomáhá s digitální transformací středních a velkých podniků v České republice a na Slovensku. Během své dosavadní kariéry se podílel na analýzách, implementacích a následném rozvoji ERP systému K2 v mnoha firmách, například ve skupinách GIENGER, KOH-I-NOOR HOLDING, Stoklasa textilní galanterie či organizaci PILANA.
Je jednatelem společnosti K2 atmitec s.r.o. a spolumajitelem skupiny K2, která stojí za vývojem a distribucí podnikového softwaru – především pak systému K2 ERP a K2 e-shopu.

 

Ondráček Lukáš

Ondráček Lukáš | ředitel české a slovenské pobočky DKV Mobility

Lukáš Ondráček se stal ředitelem české a slovenské pobočky DKV Mobility koncem roku 2018. Předtím působil od roku 2004 ve společnosti Trost Auto Service Technik, kde byl v roce 2011 jmenován výkonným ředitelem a odpovídal za úspěšný rozvoj velkoobchodu náhradních dílů pro nákladní a osobní vozy u více než 2 000 zákazníků v ČR. Ve společnosti začínal na pozici specialisty na diagnostiku a vybavení autoservisů. Ve vedení pobočky DKV Mobility je zodpovědný za další navyšování tržního podílu a úspěšný vstup mezi fleetové zákazníky. Je absolventem České zemědělské univerzity v Praze, obor silniční doprava.

Osička Pavel

Osička Pavel | obchodní ředitel Linde Material Handling Česká republika

Ing. Pavel Osička je úspěšný a kreativní obchodní ředitel Linde MH ČR, který se více jak 19 let intenzivně podílel na rozvoji obchodního oddělení, nastavení obchodních procesů, vybudování úspěšného týmu a vytvoření jedinečné komplexní nabídky produktů a služeb této společnosti. Jeho přístup k řešení pro zákazníky vychází z premisy, že moderní doba podporuje rozvoj individuality, což se promítá i do přání dnešních náročných zákazníků mít co nejoriginálněji a nejúčinnější řešení. Je členem organizací jako je např. Česká logistická asociace, Svaz moderní energetiky a Aliance pro energetickou soběstačnost. Za své největší úspěchy považuje: MALL.CZ – první největší e-commerce sklad v ČR a EEU; MAKRO – pilotní evropský projekt skladování Makra v rámci EU; KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY – e-mobilita u manipulační techniky v rámci EU; DEK a.s. – podíl na expanzi největšího dodavatele stavebních materiálů pro ČR a SR; ABB – optimalizace manipulace a skladování v rámci ČR.

Palek Jan

Palek Jan | Country Manager pro Českou republiku a Slovensko, GLP

Jan Palek je Country Managerem pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti GLP. Portfolio tohoto průmyslového developera měl v obou zemích na starosti už během předchozích let pod značkou Goodman. Předtím působil ve společnost Skanska Property, kde byl zodpovědný za řízení komerčních projektů. Spoustu zkušeností nasbíral v zahraničí. Několik let pracoval ve Velké Británii na projektu Terminál 5 letiště Heathrow. Coby absolvent VUT v Brně úspěšně projektoval v oboru pozemních staveb. Je rovněž autorizovaným inženýrem ČKAIT v oboru pozemní stavby. Právě technickou expertízu považuje za důležitý aspekt své kariéry.

 

Viktor Petráš

Petráš Viktor | Sales & Marketing Director CZ/SK ve společnosti EDITEL CZ

Ing. Viktor Petráš úspěšně absolvoval obor Informatiky na České zemědělské univerzitě v Praze. První pracovní zkušenosti získával od roku 2002 v oblasti maloobchodu v obchodním řetězci SPAR. Zde si osvojil řadu technických i manažerských dovedností v oblastech IT i organizace maloobchodních procesů též přímo spojených s problematikou EDI. Od roku 2007 působil ve společnosti EDITEL CZ, po její akvizici rakouskou GS1. Později Viktor Petráš převzal odpovědnost za vedení oddělení obchodu a marketingu. Po svém působení v Diebold Nixdorf mezi lety 2014–2019 se s nově nabytými zkušenostmi z globálního prostředí, vrátil zpět do EDITELu. Aktuálně se věnuje rozvoji obchodních aktivit v oblastech B2B komunikace a integrace nejen na trzích v Čechách a na Slovensku, ale též synergickým mezinárodním aktivitám v rámci široké evropské skupiny společností EDITEL.

Přib Michal

Přib Michal | Senior Business Developer, Czech Republic - CTP

Michal Přib působí v oboru komerčních nemovitostí již více než 11 let, během kterých nasbíral bohaté zkušenosti nejen v oblasti nemovitostního poradenství i industriálního developmentu. Nedávno se připojil jako Senior Business Developer do českého týmu CTP, kde jsou jeho hlavním zaměřením stávající i nové projekty v Praze a středních a severních Čechách. V současné době se věnuje především prémiovému projektu CTPark Prague North, který je nejmodernějším průmyslovým parkem v České republice s unikátním zaměřením na udržitelnost.

Rázlová Kateřina

Rázlová Kateřina | Viceprezidentka transportu pro střední a východní Evropu, DHL Supply Chain

Kateřina pracuje v DHL od roku 2001. Ředitelkou automobilové divize byla od roku 2009, v letech 2004–2008 vedla oddělení transportu pro zákazníky z automobilového průmyslu. Ve firmě začínala jako manažerka pro dopravu a logistiku. Vystudovala VŠE v Praze a úspěšně absolvovala MBA na University of Pittsburgh.

Rumler Miroslav

Rumler Miroslav | Vice-President European Logistics Association & Partner Reliant

Ing. Miroslav Rumler vystudoval fakultu zahraničního obchodu VŠE v Praze. Nejprve pracoval v podniku zahraničního obchodu INSPEKTA a.s. V letech 1991-1992 absolvoval postgraduální studium na State University of Illinois in Champaign-Urbana ve Spojených státech amerických, kde následně pracoval jako externí konzultant pro společnost The Limited Distribution Services Ltd. ve městě Columbus, Ohio. Po návratu ze zámoří nastoupil jako Country Operations Manager u britské finanční společnosti Maccorp Holdings Ltd. se sídlem v Londýně a sítí obchodních zastoupení po celé Evropě. Od roku 1994 pracuje pro vzdělávací a poradenskou společnost Reliant s.r.o. působící v oblasti dopravy, spedice a logistiky. Ve společnosti Reliant s.r.o. zastává pozici vedoucího partnera.

Řípa Radoslav

Řípa Radoslav | Jednatel společnosti Gekkon International

Radoslav Řípa je jednatelem společnosti Gekkon International s.r.o. Firmu založil s Michalem Kudláčkem a společně ji vybudovali od nuly. Gekkon je na trhu již 25 let a je výhradním distributorem manipulační techniky značky HELI pro ČR. Radek je vizionářem, jehož cílem je posouvat moderní manipulaci dál a výš, a to s vidinou značných úspor pro provoz firem. Přináší konkrétní změnu v pohledu na manipulaci, kdy náklady mění ve výnos. Můžete v něm najít nadšeného sportovce se zájmem o moderní technologie a v neposlední řadě také zálibou o komplexní osobnostní rozvoj.

Sgariboldi Robert

Sgariboldi Robert | Director, Industrial Agency, iO Partners Czechia

Robert Sgariboldi se oboru dopravy, logistiky a průmyslových nemovitostí profesně věnuje již více než 20 let. Na straně poskytovatele logistický služeb působil přes 18 let ve společnosti Panalpina a před akvizicí koncernem DSV zastával funkci jednatele pro Česko a Slovensko. Od té doby se věnuje komerčním nemovitostem a v současné době zastává pozici Director v průmyslovém oddělení realitně-poradenské společnosti iO Partners. Ta na trh vstoupila v červenci totoho roku akvizicí českého, slovenského, maďarského a rumunského zastoupení JLL a současně nově otevřela svou pobočku v Rakousku, kde také sídlí její regionální vedení.

Sobička Ondřej

Sobička Ondřej | obchodní ředitel a prokurista, HAPPY END CZ

Ondřej Sobička působí jako obchodní ředitel a prokurista HAPPY END CZ, a.s. Má na starosti rozvoj produktového portfolia, marketingovou a obchodní strategii společnosti. Věnuje se především inovacím v  oblasti bezpečnosti práce ve výrobních a logistických provozech. V rámci spolku SKLAD inicioval vznik pravidelného výzkumu Trendy v české logistice. 

Sovička Pavel

Sovička Pavel | Managing Director CZ&SK, Panattoni

Pavel Sovička zahájil svou profesionální kariéru v Cushman & Wakefield, kde strávil celkem deset let. Od roku 2008 stojí v čele Panattoni jako Managing Director pro Českou republiku a Slovensko. Panattoni Development Company je jednou z největších světových developerských společností v soukromých rukách a má v Severní Americe, Evropě a Asii 53 poboček. Od zahájení činnosti ve střední Evropě v roce 2005 společnost dokončila dohromady přes 20 milionů m2 moderních průmyslových prostor. Pavel Sovička má za sebou 25 let zkušeností v průmyslu v České republice, Slovensku a Maďarsku. Podílel se na transakcích, které reprezentují celkem vice než 1 700 000 m2 pronajatých a prodaných ploch. Mezi nejvýznamnější projekty pod jeho vedením patří např. robotické distribuční centrum pro Amazon, jako první plnohodnotně vícepatrová průmyslová budova v České republice v Panattoni Parku Kojetín (největší nájemní budova v ČR, 187 000 m2), distribuční centrum společnosti Amazon v Panattoni Parku Prague Airport I (druhá největší nájemní budova v ČR, 120 000 m2) a Panattoni Park Cheb, jehož nejvýznamnějším nájemcem je společnost Tchibo (třetí největší nájemní budova v ČR, 105 000 m2).

 

 

Adam Suda

Suda Adam | Strategic & Key Account Manager, TIMOCOM

Adam pracuje ve společnosti TIMOCOM od února 2022 a zde zastává pozici Strategic & Key Account Manager. Náplní jeho práce je především optimalizace a digitalizace logistických procesů zákazníků. Adam disponuje širokými znalostmi v oblasti managementu významných a klíčových zákazníků. Od počátku své pracovní kariéry se zaměřuje na téma optimalizace a zeštíhlování procesů napříč odvětvími, projektové řízení a manažerskou činnost. V předchozích působeních se věnoval tvorbě marketingových a prodejních strategií a řízení a kontrole realizace stanovených strategií. Adam se věnuje různým iniciativám v oblasti vědy a výzkumu.

Jozef Suchal

Suchal Jozef | Senior Sales Manager CZ and SK, LKW WALTER

Jozef Suchal vystudoval Ekonomickou univerzitu v Bratislavě, Obchodní fakultu. Jozef nastoupil do LKW WALTER v roce 2007 a od té doby pomáhá zákazníkům najít optimální logistická řešení. Dnes je zodpovědný za rozvoj trhu v ČR a SR a za nadnárodní klíčové zákazníky napříč odvětvími. LKW WALTER je renomovaná rakouská soukromá společnost, které již od roku 1924 důvěřují mezinárodní skupiny i malé a střední podniky ve všech odvětvích. Hlavním předmětem podnikání je organizace celovozových přeprav po silnici a v kombinované dopravě po celé Evropě . S více než 14 500 jeřábovými návěsy je LKW WALTER předním evropským poskytovatelem evropské kombinované železniční/silniční dopravy a také námořní dopravy na krátké vzdálenosti.

 

Svrčková Michaela

Svrčková Michaela | generální ředitelka pro Českou republiku a Slovensko společnosti MSC Mediterranean Shipping Company

Michaela Svrcková je generální ředitelkou pro Českou republiku a Slovensko společnosti MSC Mediterranean Shipping Company, největší kontejnerové přepravní společnosti na světě. Kromě toho vede místní rozvoj společnosti MEDLOG, součásti skupiny MSC, která v posledních dvou letech rychle roste v rámci České republiky a Slovenska. Medlog se zaměřuje na vnitrozemskou logistiku se zvláštním zaměřením na železniční a nákladní dopravu. V roce 2002 se Michaela pustila do tohoto dobrodružství a otevřela cestu různým příležitostem napříč odděleními a odpovědnostmi. Tato cesta jí poskytla hluboké globální porozumění tomuto odvětví a odborné znalosti pro řešení složitých výzev a posílení místní organizace. Rozhodující pro doprovod a strukturování místního růstu je její úspěšné nastavení pro rozvoj multimodálních služeb v České republice a na Slovensku. Michaelinými charakteristickými rysy jsou dynamika, vášeň pro svou práci a příkladné vůdčí schopnosti. Klade velký důraz na rozvoj členů svého týmu, neustálou podporu jejich růstu a rozvíjení jejich potenciálu.“

Šetelík Václav

Šetelík Václav | Transport controlling & calculations manager ve společnosti HOPI Holding

Ing. Václav Šetelík pracuje ve společnosti HOPI Holding již 12 let. Na počátku působil na pozici plánovacího dispečera. V rámci profesního růstu procházel následně dalšími pozicemi, kterými byly Telematics specialist a Leader of transport controlling. Před 3 lety se přesunul na centrálu společnosti HOPI Holding, kde pracuje jako Transport controlling & calculations manager. Ve svém volném čase se věnuje vodní záchraně, pokud mu to pracovní povinnosti dovolí.

Šlajs Robert

Šlajs Robert | obchodní ředitel, SIXT

Šťastný Jiří

Šťastný Jiří | specialista na dopravu a logistiku, SSL

Tejnický Bohumil

Tejnický Bohumil | Managing Partner VertiFlex s.r.o.

Bohumil Tejnický má více než 15 let celosvětových zkušeností v oblasti automatizované intralogistiky. Podílel se na zavádění skladové automatizace ve více než 100 společnostech po celém světě i na vývoji automatických vertikálních zakladačů a softwaru. V současnosti je managing partnerem ve společnosti VertiFlex, která je oficiálním partnerem společností Weland Solutions, Swisslog a Geek+ a dodává integrovaná logistická řešení v regionu střední a východní Evropy. Bohumil Tejnický je také vývojářem jedinečného softwaru pro automatizované skladování VertiNode Ai, který využívá umělé inteligence pro optimalizaci procesů. Jeho cílem je udávat směr světového vývoje skladové automatizace z Česka.

 

Jaroslav Ton

Ton Jaroslav | CEO fintechové společnosti 4Trans

Jaroslav Ton je absolventem LSE a Oxfordu. Po působení v Private Equity/VC ve firmách P&J Capital a Presto Ventures nastoupil do vedení fintechové společnosti 4Trans, která poskytuje finanční a pojišťovací produkty malým a středním podnikům v logistice. 4Trans jim pomáhá s řízením cashflow a umožňuje jim bezpečně růst. Pod vedením Jaroslava Tona 4Trans získal ocenění nejoblíbenějšího B2B startupu Česka (dle CzechCrunche), Projekt roku od CFO Klubu a vyhrál prestižní soutěž MasterCard Fintech Engage. Magazín Forbes jej v roce 2023 zařadil na prestižní žebříček nejúspěšnějších talentovaných Čechů do třiceti let – 30 pod 30.

Tomáš Urban

Urban Tomáš | CEO, Mrazírny Eurofrost s. r. o., FROSTTRANS s. r. o.

Tomáš Urban působí v rámci skupiny Eurofrost od roku 2013, od roku 2018 ji vede z pozice CEO. Soustředí se zejména na její rozšíření z malé rodinné firmy ve stabilní společnost specializovanou na logistiku mražených a chlazených potravin. Od roku 2013 taktéž vede společnost FROSTTRANS s. r. o., zabývající se přepravou mražených a chlazených potravin. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity a Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity.

 

Veselovský Martin

Veselovský Martin | novinář a moderátor, DVTV

Martin Veselovský je známý český novinář, moderátor a také spoluzakladatel internetové televize DVTV.

Vinš Marek

Vinš Marek | Vysoká škola ekonomická v Praze

Ing. Marek Vinš, Ph.D. působí jako odborný asistent na Vysoké škole ekonomické v Praze, podnikohospodářské fakultě, Katedře logistiky. V současné době směřuje svoji pozornost na udržitelnost a je členem týmu Centra managementu udržitelnosti.

Michal Vláčil

Vláčil Michal | Rizikový manažer, SATUM CZECH

Komplexní zajištění risk managementu u portfolia klientely společnosti SATUM CZECH s. r .o. Nastavení systému risk managementu, tvorba metodiky a zajištění kompletních služeb v oblasti analýzy průmyslových rizik včetně spolupráce na snižování rizikovosti výrobních provozů.

Vravko Tomáš

Vravko Tomáš | Managing Director, AYES

Tomáš se věnuje "smart glasses" již více než 6 let, kdy začala tato technologie nacházet uplatnění v nejvyspělejších světových společnostech. Od té doby nasbíral zkušenosti s implementací technologie ve velkých i menších společnostech v různých segmentech průmyslu. Díky předešlým zkušenostem i z jiných odvětví dokáže spolu se svým týmem dodat kompletní řešení: od představení technologie, přes analýzu využití až po implementaci a uživatelskou podporu.

Willert Aleš

Willert Aleš | Místopředseda představenstva a generální ředitel skupiny C.S.CARGO | Viceprezident a předseda sekce nákladní dopravy Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA

Aleš Willert působí v C.S.CARGO od roku 2010. Nejprve zastával pozici provozního ředitele (2010–2012) a následně generálního ředitele a předsedy představenstva (2012–2018) společnosti C.S.CARGO a.s. Poslední čtyři roky je místopředsedou představenstva a generálním ředitelem celé skupiny C.S.CARGO. Dopravě a logistice se ale věnuje celý svůj pracovní život. Zkušenosti získával mimo jiné jako provozní ředitel logistické společnosti ESA s.r.o., či v pozici ředitele a předsedy představenstva firmy Milktrans a.s. Aleš Willert je absolventem Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. V ČESMAD BOHEMIA působí Aleš Willert již od roku 2012, kdy se stal členem předsednictva za Královéhradecký kraj. V současné době je viceprezidentem a předsedou sekce nákladní dopravy.

 

Zachař Viktor

Zachař Viktor | manažer projektu automatizace logistiky Škoda Auto

Mgr. Viktor Zachař pro Škoda Auto pracuje již 27 let. Manažerské pozice v oblasti výroby a logistiky zastává od roku 2016. Své zkušenosti s logistikou zahájil v oblasti Aftersales při plánování procesů a následně řízení provozů skladů náhradních dílů. V roce 2015 převzal odpovědnost za technickou podporu interní logistiky výrobního závodu MB I s cílem zabezpečení provozu log. technologií a systémů. V roce 2017 převzal řízení výroby ve svařovně se zodpovědností za plnění výrobního programu, kvalitu produktu a náběh modelu Octavia. V roce 2019 převzal pozici v rámci Plánování logistiky značky se zodpovědností za procesy pro závod MB II – modely Fabia, Karoq a Kamiq. Od roku 2021 zodpovídá v rámci Plánování logistiky značky za Automatizaci ve všech závodech Škoda Auto v ČR.

Pavel Závodný

Závodný Pavel | Technický projektový specialista, AMTECH

Pavel Závodný působí v AMTECH, spol. s r.o. jako technický specialista pro autonomní mobilní roboty.

Zobaníková Radka

Zobaníková Radka | Business and Marketing Manager, 4IGV

Radka Zobaníková zastává pozici business and marketing manager společnosti 4IGV pro Českou a Slovenskou republiku. 4IGV je distributorem autonomních inteligentních vozíků Agilox a dalších efektivních řešení pro automatizovanou přepravu a skladování. Radka Zobaníková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu Podnikohospodářskou. Mezi její aktuální hlavní úkoly ve společnosti 4IGV patří zajišťování veškerých marketingových aktivit, rozvíjení obchodních příležitostí, akvizice a udržování vztahů se stávajícími zákazníky.

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies