• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    18. 9. 2024 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Lucie Hopová

Hopová Lucie | manažerka kvality, FILIPA, a.s.

Ani letos jsme si nenechali utéct tuto akci a zúčastnili se největší mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN 2022. Musím říct, že to byla skutečně “jízda” v rámci dynamiky a nabývání poznání a považuji to za jedno z nejzdařilejších setkání odborníků nejen z oblasti logistiky. Zvolená forma opět zaručila, že se rozhodně nikdo nenudil. Originálním a svěžím způsobem organizovaná konference, která má drive a nabitý program, je perfektní příležitostí pro setkání s odborníky ze všech možných odvětví. Za mě skutečně skvělá akce s inspirativními speakery a účastníky, kterým nechybí nadšení a smysl pro humor. Velké díky patří obětavým a vždy usměvavým organizátorkám.

Hynková Naděžda

Hynková Naděžda | Business Development Manager CZ&SK, ZF Group CVS, Transics International BV

Speedchain 2022 v Břevnovském klášteře byla moje první zkušenost a po všech stránkách předčila mé očekávání. Konference je nabitá zajímavými přednáškami a potkáte tu řadu odborníků nejen z logistiky a dopravy. Kromě prezentace naší společnosti na našem stánku jsem měla tu čest představit naší společnost v přednáškovém bloku. Přednášky probíhaly ve dvou sálech a tak bylo opravdu z čeho vybírat.  Diskuse u kulatých stolů jednotlivá témata umožnily dále rozvinout …. Dodnes čerpám energii z této akce, kde nejde jen o přednášky, ale i propojování, setkávání lidí u dobrého jídla a pití. Velké poděkování Reliant Group, odvádí skvělou práci a klobouk dolů před celým týmem.

Jakub Jonáš

Jonáš Jakub | Managing Director, Ferag CZ

Děkuji za úžasnou akci, letos to opravdu hodnotím jako jeden z nejlepších Speedchainů. Těšíme se na příští rok.

 

Kaczorowska Marta

Kaczorowska Marta | Marketing&Communication, DCT Gdansk

DCT Gdansk is a regular supporter of the logistics event SpeedCHAIN. The International Logistics Conference SpeedCHAIN is always a well prepared event with many informative panel discussions and presentations, always touching the actual topics in the logistics world. This year DCT Gdansk got the honor to host the evening program of the event with the theme „Under the protection of Neptun“, bringing a bit of the sea, and the connected freight, to Prague. We would like to give a big thank you to RELIANT GROUP for great cooperation and highly professional preparation. It is always a pleasure to cooperate with RELIANT GROUP.

Martina Kollingerová

Kollingerová Martina | Project Manager, Commercial Risk Solutions, Aon Central and Eastern Europe

I touto cestou velká poklona pro perfektní akci, na které bylo vše s velkou profesionalitou a grácií...navíc letošní téma nám bylo velice blízké, vzhledem k záběru a servisu Aon v námořní dopravě a logistice našim klientům, kterých se tam objevuje rok od roku stále více...jste skvělí a jsme s vámi vždy rádi!

 

 

Lelkes Imrich

Lelkes Imrich | Business Development Manager, Maersk Czech Republic

Speedchain je unikátní akcí v tom, ze z roku na rok dokáže zvedat pomyslnou laťku kvality a stává se synonymem přehlídky toho nejaktuálnějšího z dynamického světa logistiky. Speciálně oceňuji, že vše probíhá v krásných historických prostorách, které nabízejí inspirativní prostředí pro odborné diskuze a neformální networking. Účast na Speedchainu doporučuji každé společnosti, která má zájem držet krok s dobou bez ohledu na to, na jaké straně barikády podniká – dodavatel služeb nebo výroba a obchodní činnost.

Lukáš Ondráček

Ondráček Lukáš | DKV Mobility

DKV Mobility je dlouhodobým partnerem konference SpeedCHAIN. Každý ročník nás mile překvapí vysokou úrovní a ani tento nebyl výjimkou. Prezentace naší společnosti na klíčové události logistického odvětví za účasti expertů z tohoto oboru je pro nás vždy přínosem.

Petr Vymer

Vymer Petr | jednatel společnosti KARNOOL

Letos jsem měl opět možnost navštívit mezinárodní logistickou konferenci SpeedCHAIN. V průběhu akce jsem se setkal s kolegy z oboru a viděl i slyšel mnoho prezentací a aktualit. Vysoká úroveň prezentací a skvělá organizace jen umocnily dojem z celého dne, který jsem strávil v krásných prostorách Břevnovského Kláštera. Osobně velice oceňuji, že kvalita má vzrůstající tendenci a nezakolísala ani po vynucené covidové přestávce v dnešní složité době.

 

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies