• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    13. 9. 2022 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Dana Babušíková

Dana Babušíková | CEO, Zemský výbor EPAL pro Českou a Slovenskou republiku, z.s.

Loňského ročníku SpeedChain konference jsme se zúčastnily s paní Veronikou Vackovou, nynější viceprezidentkou Zemského výboru EPAL,  poprvé. Byla jsem překvapena účastí i atmosférou, přátelskou i neopakovatelnou díky starobylým prostorám Břevnovského kláštera. Jako dnes si pamatuji galavečer v Tereziánském sále, kde jsme si slíbily, že příští rok zde bude stát pódium, postavené z europalet EPAL. Asociace EPAL byla letošním Stříbrným sponzorem konference a pódium v čele sálu se stalo skutečností. Rovněž jsme na letošním ročníku přivítali naše držitele licencí, představenstvo nově založeného Zemského výboru EPAL v čele s jeho prezidentem , panem Martinem Maškem, i generálního ředitele European Pallet Association EPAL, pana Martina Leibrandta. Popravdě už nevnímám SpeedChain pouze jako největší logistickou akci roku, ale také jako největší společenskou událost českého logistického světa. Koncert v bazilice  sv. Markéty byl dechberoucím zážitkem. Bylo úžasné sledovat tváře publika, které se po maratonu přednášek a diskusí ocitlo na pár minut ve zcela jiném světě. Pěvecký výkon Pavlíny Senić zanechal v každém nezapomenutelný dojem. Velmi obdivuji pořadatele konference, paní Lucii Padevětovou a pana Miroslava Rumlera, kteří vytvořili tento fenomén. Stal  se VIP událostí, na kterou se těšíme celý rok. Snad není příliš troufalé říci, že jsou oba dnes mými  přáteli,  jako i další milí lidé, které nám do osobního i pracovního života přinesl SpeedChain. Nezbývá  než dodat, že se na všechny kolegy, partnery a přátele zase těšíme příští rok v Břevnovském klášteře. Přejeme konferenci SpeedChain nejméně dalších deset úspěšných let.

Franco Giannelli

Franco Giannelli | Úřad přístavu Terst, oddělení podpory a rozvoje

Rád bych vyjádřil poděkování za pozvání našeho přístavního úřadu, abychom promluvili 4. října v sekci B zaměřené na multimodální dopravu a přepravu zboží přes námořní přístavy. Jsem nesmírně vděčen za vaše laskavé pozvání, zejména vzhledem k tomu, že mezinárodní konference, kterou jste úspěšně uskutečnili před dvěma týdny, dala zástupci našeho přístavního úřadu příležitost představit špičkovým logistickým profesionálům, kteří byli na konferenci SpeedCHAIN 2015 přítomni, přístav na Jaderském moři, který se snaží vytvářet nové, spolehlivé a udržitelné spojení s českým trhem. Díky vaší nezištné podpoře bude nyní pro nás přístup na tento významný, i když náročný trh snazší.
Rád bych vám popřál hodně štěstí ve vaší činnosti.

Jaroslav Kaizr

Jaroslav Kaizr | Business Director, CTP

TP je dlouhodobým a hrdým partnerem konference Speedchain. Speedchain se v tomto roce stal klíčovou událostí logistického odvětví a významným prostorem pro setkávání expertů z tohoto oboru. Úroveň organizace a šíře obsahu konference Speedchain předčila veškerá naše očekávání.

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.