• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    18. 9. 2024 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER

Dr. Alfonz Antoni | Vice-President European Logistic Association

Konference SpeedCHAIN rozhodně naplnila moje očekávání. Účastnil jsem se jí v minulosti již několikrát a dovolím si říct, že letošní ročník posunul laťku opět o značný kus výše – jak z odborného hlediska, tak i z toho společenského. Není pochyb o tom, že SpeedCHAIN je v současnosti jednoznačně nejvýznamnější odbornou logistickou akcí v regionu CEE, za který jsem jako vice president Evropské logistické asociace zodpovědný.

 

Dana Babušíková | Evropská paletová Asociace E.v. EPAL, zástupce pro Českou a Slovenskou republiku

Jako zástupce Evropské paletové Asociace EPAL na území České a Slovenské republiky jsem se zúčastnila logistické konference Speedchain poprvé. Mohu konstatovat, že mne velmi mile překvapila vysoká úroveň této akce, krása prostor, ve kterých byla pořádána, stejně jako program, hosté a perfektní organizace. Myslím, že neexistuje srovnatelná událost, kde by bylo možno potkat tolik celebrit z oblasti logistiky a zástupců nejvyššího managementu velkých českých firem, jako je právě SpeedCHAIN. Galavečer byl úžasnou tečkou za celou akcí, příjemná atmosféra, luxusní catering a pozitivní přístup všech účastníků zaručuje už nyní, že příštím rokem si nenecháme tuto akci ujít a rádi se staneme jedním z jejích sponzorů. Velmi děkujeme paní Lucii Padevětové a jejímu týmu za krásný zážitek.

 

Prof. Cezary Mańkowski | Katedra Logistiky - Ekonomická fakulta Univerzita Gdańsk

Letošní konference SpeedCHAIN byla už mojí druhou návštěvou v Břevnovském klášteře. Mimo faktu, že na konferenci jsem byl účastníkem sekce D „Forum  logistického vzdělání“, a díky laskavosti organizátorů jsem se účastnil i jiných akcí bohatého programu, například exkurze do závodu Škoda Auto Mladá Boleslav. Z pohledu mé profese i účasti na mnoha jiných podobných konferencích mohu říci, že SpeedCHAIN patří do špičkových logistických událostí v Evropě, která svým rozsahem, věcnou i organizační úrovní, prezentuje nejlepší logistické postupy.

 

Pavel Toman | DOPRAVNÍ NOVINY

Závěr roku patří již tradičně konferenci SpeedCHAIN, která představuje pomyslnou třešničku na dortu každoročních logistických událostí. Pokaždé je to o kus lepší: vysoká odborná úroveň, velmi zajímaví hosté z domova i ze světa a skvělá zábava nakonec. Pořadatelé letos opět odvedli skvělou práci a mezi dopravním a logistickým lidem jsem slyšel jen spokojené a pochvalné ohlasy.

 

Milan Valeš | REWE GROUP Logistika Penny Market s.r.o.

V oboru logistiky pracuji více jak 20 let a je pro mne velkým přínosem sledovat trendy v tomto stále rozvíjejícím se oboru. Proto přímo vyhledávám příležitosti k získávání nových informací a Logistická konference Speedchain, byla pro mne již potřetí velkou inspirací a příspěvky jednotlivých prezentujících byly na velmi vysoké úrovni. Za skvělý nápad jak obohatit program, považuji LOGISTICKÝ HYDEPARK, moderovaný Jakubem Železným z ČT. Letošní exkurze, která byla zajištěna organizovanou cestou do výrobních hal ve Škodě Mladá Boleslav, s výkladem o logistických postupech a závěrečnou besedou ze zástupci VŠ, bylo velmi příjemným zpestřením druhého dne konference. Rád bych touto cestou poděkoval za excelentní přípravu a organizaci celé konference včetně večerního programu.

 

Ivana Treutlerová | vedoucí LC Praha ČSAD Hodonín a.s.

Dovolte mi, abych i já poděkovala za uspořádání celé akce, která každým rokem krůček po krůčku zvyšuje své kvality nejen návštěvností, ale hlavně i organizací. Stává se prestižní záležitostí všech logistických společností a věřím, že  nejen v naší republice.  Děkuji Vám za příjemný společenský  zážitek spojený s možností motivovat se dále do dalšího rozvoje v pracovním životě. Velké díky Vám a Vašim spolupracovníkům.

 

Ing. Ivan Musil | výkonný ředitel YALE CZ, s.r.o.

Když na začátku každého roku sestavujeme marketingový plán naší firmy, pečlivě zvažujeme, co je pro nás důležité a bez čeho se naopak obejdeme. Nebudeme si zastírat, že dnes každý hledáme úsporu nákladů i tam, kde bychom si to ještě před pár lety vůbec nepřipouštěli. Jsou však aktivity, které opakovaně patří mezi ty nezpochybnitelné. A logistickou konferenci SpeedCHAIN řadíme právě do skupiny těch akcí, které nám díky profesionalitě jejích organizátorů, množství účastníků a neopakovatelné atmosféře přesně zapadají do naší představy o přístupu k našemu trhu.

 

Petr Ulvr | Business Development Manager Intel

Rád bych Vám jménem svým za Intel i jménem Petra Ritze za Microsoft poděkoval za skvělou spolupráci. Vaše konference pro nás byla prvním pokusem jak oslovit jednu ze zajímavých vertikál a tento pokus považujeme za úspěšný. Soudíme tak na základě zájmu, který účastníci konference projevovali o náš stánek a několik rozhovorů, které jsme s nimi v průběhu dne měli. Závěrem přijměte velkou pochvalu za opravdu skvělou organizaci celé akce. Těším se na budoucí spolupráci.

 

Jan Exner | CZ Consolidation Center Gebrüder Weiss spol. s r.o.

Konference Speedchain jsem se účastnil již podruhé a nebylo pro mne tedy překvapením, že i tento rok byl po organizační i obsahové části perfektně připraven. Velmi oceňuji především široký záběr témat logistiky. Domnívám se, že účastníci mohli načerpat nejen nové informace o trendech v logistice, ale také pro ně najít praktické využití ve svém oboru. Díky všem organizátorům, kteří se podíleli na přípravě a těším se na další ročník.

 

Martina Zemková | obchodník/office manager Slůně - svět jazyků, s.r.o.

Rádi bychom také poděkovali za opětovnou možnost s Vámi spolupracovat i v tomto roce na Vaší logistické konferenci a také za perfektní organizaci. Letošní rok, zda mohu říci za sebe a své kolegy tlumočníky, mile překvapil velkým počtem posluchačů, již známých tváří klientů a také poznání nových klientů, zajímavými přednáškami s barvitými ukázkami a nádherným rautem a večírkem. Také si velmi vážíme Vaší důvěry a budeme se těšit na další spolupráci v příštím roce. 

 

Mgr. Viliam Bujna | magazín TRANSPORT a magazín LOGISTIKA CS TRANSPORT a LOGISTIKA CZ

Konference SpeedCHAIN se účastníme prakticky od začátku a každým rokem jsme v očekávání, kam je ještě možné tak náročný program posunout. I přes dobu, která velmi konferencím nepřeje, protože jsou už tak trochu „ojeté“ a se stejnou či ubývající návštěvností, Reliant jako organizátor dokáže vždy přijít s něčím novým a také skladba účasti je stále progresivní. Je to tím, že organizátor má v branži dobré jméno a kredit odbornosti a dokáže vždy správně odhadnout potřeby účastníků, což je velmi důležité.

 

Ing. Eva Blechová | redaktorka Logistického portálu Eulog.cz

Od počátku jsme nejen mediálním partnerem této akce, ale i partnerem prestižního ocenění Gryf Supply Chain Award pro logistickou osobnost roku, a SpeedCHAIN vnímám nejen jako logistickou konferenci, která je pro nás stěžejní akcí, ale i jako něco mnohem, mnohem víc. Jak s oblibou říkám každý rok: SpeedCHAIN letos předčil moje očekávání, lepší to snad už být nemůže. A věřte, že může. Každý rok je tato akce lepší a lepší. Tímto bych chtěla poděkovat organizátorům, kteří každoročně odvádí perfektní práci a je pro nás velká čest být součástí jak samotné konference SpeedCHAIN, tak i ceny Gryf. Moc si toho vážím, s Reliantem je opravdu radost spolupracovat.
 

 

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies