• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    18. 9. 2024 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Elman Pavel

Václav Elman | SSI Group

Pro nás se jednalo letos o první ročník, kdy jsme se konference zúčastnili. SpeedCHAIN rozhodně dostál své pověsti a jsme moc rádi, že jsme mohli být jeho součástí. Určitě bychom chtěli vyzdvihnout skvělou organizaci celého programu, zajímavé účastníky v rámci jednotlivých panelových diskuzích a samozřejmě i samotné panelové diskuze a prezentace.

Sovička Pavel

Pavel Sovička | Panattoni Europe

Z pohledu průmyslového developera je Speedchain vždy nesmírně inspirativní, protože trendy a výzvy v současné logistice a nastiňuje také vize do budoucna. Letošní ročník potvrdil důraz na udržitelný rozvoj, automatizaci a prosazování konceptu Průmysl 4.0. Jsme rádi, že jsme součástí této významné oborové konference a těšíme se na příští ročník.

   
jana_krausová

PhDr. Jana Krausová, MBA | OK GROUP a.s.

Letošní konference SpeedCHAIN byla jako každý rok perfektně organizačně připravena, přesto bych velmi ráda vyzdvihla vysokou úroveň letošních vystoupení. Oborová pestrost, připravenost všech vystupujících, ale především vysoká odborná a obsahová úroveň jednotlivých vystoupení, právem řadí konferenci SpeedCHAIN mezi TOP evropské logistické akce. Rovněž témata obou panelových diskuzí byla v letošním roce velmi zajímavá, takže výběr nebyl pro nás účastníky vůbec jednoduchý. Velmi zajímavá byla i navazující exkurze v novém závodě KION Group v Ostrově u Stříbra, kterou organizátor konference, společnost Reliant s.r.o., pro účastníky připravil.

   
Vasella Juana 170

Dr. iur. Juana Vasella, RA | Co-Direktorin KOLT | Postdoc

I appreciated being invited to the SpeedCHAIN 2017.
Congratulations on the great program and the perfect organization! It was a pleasure to speak to the audience and make the acquaintance of so many logistics professionals from different countries.
I really do hope to join the conference next year again and I am going to tell my Swiss and German colleagues about your rewarding event.

   
Jan_Stastný

Jan Šťastný | BITO skladovací technika CZ s.r.o.

Jako každý rok, tuto akci hodnotím velmi pozitivně. Prvním důvodem je získání nových kontaktů a možné navázání spolupráce do budoucna (klasická ale pravdivá fráze), druhým je setkání s lidmi z jiných oborů, kteří se pravidelně účastní této konference a se kterými sdílíme zkušenosti / informace o trhu získané v mezidobí. V neposlední řadě musím pochválit catering a také program s výbornou skupinou Hamlet.

   
bibiana_buková

doc. Ing. Bibiana Buková, PhD. | Žilinská univerzita v Žiline

Denně setkáváme s množstvím lidí, ale s takovými, jako na konferenci SpeedCHAIN, jen dvakrát do roka. Díky organizátorům, kterým se podaří každý rok uspořádat akci, kde přátelská komunikace a odborná řešení přicházejí spontánně v krásném prostředí. Takový byl i letošní SpeedCHAIN, plný informací a pozitivní energie. Díky této mezinárodní logistické konferenci i my z univerzitního prostředí máme možnost získat zpětnou vazbu z praxe a seznámit se s aktuálními problémy a novinkami z celého světa z oblasti logistiky a dopravy. Zapojení se konference SpeedCHAIN je přínosem nejen pro nás pedagogy, ale zejména pro studenty, kterým předáváme získané informace z praxe v oblasti logistiky a dopravy. Přeji celému organizačnímu týmu spoustu kreativních nápadů a dalších nadšených účastníků konference.

   
fišer_richard

Richard Fišer| Dexion s.r.o.

Konference byla na vysoké úrovni, a to jak část odborná, tak i společenská. Nejvíce mne zaujala prezentace společnosti ŠKODA AUTO (J. Cee a jeho tým).

   
 

Jitka Koudelová| GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.

Prostory byly optimálně řešené pro účely konference, program zajímavý, a opět účelně rozdělený do krátkých bloků, aby se udržela pozornost účastníků. Líbila se mi přednáška pana Holce z 108 Agency – City logistika a v druhém bloku přednáška pane Staňka z Raaltrans – Bezpečnostní rizika při přepravě zboží a navazující panelová diskuze: Přeprava zboží pod kontrolou.

 

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies