• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    18. 9. 2024 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER

Otevřená národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na  trhu objevují. Součastně je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění.

Uzávěrka přihlášek do soutěže byla 29. května 2016. Porota se sešla k hodnocení přihlášených obalů 22. června 2016 v prostorách Mezinárodního centra pro současné umění MeetFactory.

Obdobně jako v celosvětové soutěži WorldStar for Packaging jsou přihlášená obalová řešení členěna dle oblasti použití do kategorií:

Potraviny;
Nápoje;
Kosmetika;
Farmaceutické produkty;
Čistící a prací prostředky;
Elektronika a spotřebiče;
Automotive / přepravní a průmyslové obaly;
Dárkové obaly;
POP&POS displeje  a
Ostatní.

Nově představujeme speciální ocenění Save food, které znamená posun ve vnímání role udržitelnosti při tvorbě a používání obalů a balících technologií.

Úspěšní účastníci, kteří získají toto speciální ocenění Save Food budou moci bezplatně vystavovat svá obalová řešení na veletrhu Interpack 2017 v Düsseldorfu.

Save food je trend, ve kterém se angažují experti World Packaging Organisation a posun spočívá v přenesení důležitosti priorit k používání obalových materiálů a jejich kombinací s ohledem na minimalizaci potravinových ztrát.                          

Zástupcům firem oceněných exponátů v soutěži OBAL ROKU 2016 budou předány trofeje a certifikáty v sekci Obalový Congress na konferenci SpeedCHAIN. Na akci Obalový Congress budou vyhlášeni vítězové soutěže OBAL ROKU 2016.

Slavnostní předání proběhne v Salla Terrena Břevnovského kláštera. Předáváním bude provázet moderátor Jan Pokorný.

Během hlavního večera budou vyhlášeni držitelé ZLATÉ, STŘÍBRNÉ a BRONZOVÉ CENY PŘEDSEDKYNĚ POROTY OBAL ROKU 2016

Přihláška do soutěže zde.

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies