• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    13. 9. 2022 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
 

ZAHAJUJEME VE DVOU SEKCÍCH

SpeedCHAIN bude letos zahajovat program ve dvou paralelně probíhajích úvodních sekcích: V Tereziánském sále zahájí sekci PERSPEKTIVY LOGISTIKY V DOBĚ DIGITÁLNÍ ředitel společnosti Reliant Ing. Miroslav Rumler. V Opatském sále zahájí sekci CITY LOGISTIKA A MODERNÍ DISTRIBUCE výkonný ředitel Svazu spedice a logistiky Ing. Petr Rožek.
 

NOVÝ PROSTOR PRO VAŠE SETKÁVÁNÍ

Letos pro vás nově otevřeme designovou networkingovou zónu s kavárnou. Pozvěte své klienty na krátkou pracovní schůzku v příjemném prostředí Atria Břevnovského kláštera.
 

NEBOJTE SE DISKUTOVAT

SpeedCHAIN i letos nabídne tolik žádaný formát moderovaných panelových diskuzí. Jednotlivé panelové diskuze budou řídit zkušení odborníci na daná témata napříč celým programem, ve všech sekcích, vše simultánně tlumočeno do/z angličtiny.
 
NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI I PROBLÉMY ENERGETICKÉ UDRŽITELNOSTI
JAK PŘEŽÍT E-COMMERCE?
LOGISTIKA PRO VÝROBU A RETAIL V CENTRU POZORNOSTI
ZBOŽÍ NA CESTĚ K ZÁKAZNÍKOVI
 

Exkluzivní host letošního programu

Těší nás, že naše pozvání na koferenci přijal a vystoupí v programu prof. Dr. Ing. Thomas Wimmer, Chairman of the Executive Board German Logistics Association (BVL), vicepresident of  European Logistics Association (ELA) a Lukáš Kovanda, Ph.D., hlavní ekonom CZECH FUND.

 

UKONČENÍ REGISTRACE

Z důvodu naplnění kapacit konferenčních prostor byla registrace na letošní ročník konference uzavřena. 
 

KAM LETOS NA EXKURZI?   DO BUDĚJOVICKÉHO BUDVARU.

Budějovický Budvar je úspěšným pokračovatelem více než 700leté tradice vaření piva.
Pivovar je dnes moderní a akční firmou, která je schopná obstát v tvrdém boji s konkurencí, za níž stojí obří nadnárodní koncerny. Světlý ležák Budweiser Budvar se vyváží do více než 70 zemí světa a patří mezi nejvíce exportované značky českého piva. V roce 2014 byl každý pátý ležák, exportovaný z České republiky, vyroben v pivovaru Budějovický Budvar. Díky vynikajícím hospodářským výsledkům je podnik schopen investovat značné prostředky do svého rozvoje. V roce 2014 se v kontextu strategie rozvoje podniku rozhodlo vedení pivovaru pro investice do výroby a logistiky tak, aby bylo možné reagovat na změny na trhu a požadavky zákazníků.
Odjezd autobusem od Břevnovského kláštera bude dne 8.11. v 9.00 hodin, návrat v cca 17.00.
 

KONFERENČNÍ PROGRAM

Během nabitého konferenčního programu vystoupí 57 českých i zahraničních speakerů, proběhnou 4 odborně moderované panelové diskuze, navštívit bude možno celkem 10 odborných sekcí. 
 

GET-TOGETHER

Letos nově proběhne v čase od 17.00 do 19.00 hodin GET-TOGETHER: Beer Time pro networking účastníků, kde bude připravena ochutnávka výrobků Budějovického Budvaru a degustace vín z Vinařství Pastorek.
 

SLAVNOSTNÍ VEČER V.I.P. LOGISTIC RENDEZVOUS VE STYLU JAMESE BONDA

Moderátorkou galavečera bude Olga Lounová, doprovázená hudební skupinou LOUNERS. V rámci V.I.P. Logistic Rendezvous budou udělena logistická ocenění, předány ceny od partnerů. V krásných historických prostorách Břevnovského kláštera ochutnáte gastronomické speciality i lahodné koktejly. Na výběr bude živá hudební skupina v čele s Olgou Lounovou i diskotéka v prostorách zastřešeného atria. Na památku si můžete udělat několik fotografií ve fotoateliéru a to vše ve stylu agenta 007.
 

DISKOTÉKA V ZASTŘEŠENÉM ATRIU

Kromě hlavního programu v Tereziánském sále bude letos nově součástí galavečera také diskotéka v prostorách zastřešeného Atria. Těší se na vás DJ Burda.

 

JEDNA Z NEJVLIVNĚJŠÍCH SVĚTOVÝCH HR MANAŽEREK LETOS V BŘEVNOVĚ

Rostya Gordon-Smith je významná česká podnikatelka působící v oblasti řízení a rozvoje organizací, lidí a týmů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a v dalších zemích. Působila ve vrcholových pozicích velkých koncernů i mezinárodních podniků. Byla jmenována jednou z 50 vrcholových, světových HR manažerů a zvolena mezi 20 nejvlivnějšími ženami v České republice.
Její přednášku si můžete poslechnout v dopolední sekci letošní konference.

 

Statistika SPEEDCHAIN 2017 | 19.11.2017

V loňském ročníku se zúčastnilo 627 logistických osobností z 11 zemí světa. V rámci programu bylo připraveno 9 sekcí, 5 panelových diskusí a byla předána 3 logistická ocenění. Na kompletním programu se podílelo rekordních 90 partnerů. Více informací nejdete v závěrečné zprávě fotogalerii a videu z celé akce.

 

HAMLETI NA SPEEDCHAINU | 11.7.2017

České i zahraniční hity, spojení hudby a zábavy. Slavnostní večer V.I.P. Logistic Rendezvous Vám zpříjemní herecké vokálně-instrumentální kvarteto HAMLETI.

 

EARLY BIRD SLEVA | 12.6.2017

Early Bird za zvýhodněnou cenu pouze do 30.6.2017!

Registrace za zvýhodněnou cenu 4.000,- (plus DPH) už brzy končí.

 

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA SpeedCHAIN 2016 | 7.12.2016

SpeedCHAIN 2016 zveřejnil závěrečnou zprávu z 11. ročníku konference v Břevnovském klášteře.

 

PREZENTACE SPEAKERŮ | 11.11.2016 

V sekci Speakeři jsou již ke stažení první prezentace, které byly schváleny ke zveřejnění.

 

Speciální host HYDEPARKU - MARTIN ŠONKA | 3.11.2016

Letošním speciálním hostem Logistického Hydeparku je Martin Šonka, pilot světové série Red Bull Air Race, mistr Evropy a vicemistr světa v letecké akrobacii v kategorii unlimited - freestyle, člen české reprezentace v letecké akrobacii v kategorii unlimited. 

 

Prezentace vítězného projektu „MixMoveMatch“ | 4.10.2016

Jaco Voorspuij Senior Manager Transport&Logistics ze společnosti GS1 bude v rámci sekce C zaměřené na Technologický rozvoj v logistice prezentovat vítězný projekt „MixMoveMatch“, který získal ocenění EC Innovation Radar 2016. Jedná se o průlomovou platformu "software jako služba", díky které mohou uživatelé dosáhnout snížení nákladů na dopravu až o 35% a snížení uhlíkové stopy až 50%. Srdečně vás zveme na jeho prezentaci do „Příjímacího pokoje“ (sekce C) břevnovského kláštera, začátek ve 14 hod.

https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/news/2016-innovation-radar-prize-winners

 

LETOS nově dvě paralelně probíhající panelové diskuze | 3.9. 2016

První bude na téma „FASHION LOGISTIKA: Ready-To-Wear“. V diskuzi budou akcentována specifika, která s sebou fashion logistika přináší. Důraz bude kladen na trend nabídnout komplexní logistický servis „pod jednou střechou“ a představit moderní technologie, které distribuční centra pro fashion logistiku požadují.

Druhá bude na aktuální téma „TERORISMUS – reálná hrozba v přepravě zboží“. V diskuzi budou řešena témata rychlé globalizace terorismu, cíle teroristických útoků a představení vládní strategie pro tuto problematiku.

 

Moderátorka | 10.10.2016

Slavnostním večerem vás provede přední česká moderátorka Adéla Gondíková a hudební doprovod zajistí dívčí skupina The Apples.

 

SpeedCHAIN 2016 | 3.9.2016

V rámci celého konferenčního programu vystoupí více než 50 speakerů v celkem 11 různých odborných sekcích. Na akci se podílí 68 partnerů a byla navázána spolupráce se 30 mediálními partnery. Během společenského večera bude předáno ocenění GRYF 2016 Supply Chain Award pro logistickou osobnost roku a cena pro OBAL ROKU 2016.

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.