Požadovaný text nenalezen. Speakeři ReliantGroup
  • SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    7.-8.11.2018 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Bílý Michal

Bílý Michal | obchodní ředitel, GS1 CZECH REPUBLIC

Ing. Michal Bílý započal svou pracovní dráhu v roce 1977. Po ukončení řádného studia na Vysoké škole chemicko-technologické (specializace makromolekulární chemie) působil v oblasti zajišťování a vývoje obalových materiálů v jednom ze státních potravinářských podniků. Jeho hlavní pracovní zaměření se i v dalších letech těsně dotýkala balicí techniky, obalů, obalových materiálů, designu a souvisejících marketingových aktivit. Postupně získal příslušné zkušenosti a celkový přehled vyplývající z pozice řízení nákupu či obchodního ředitele českých subjektů. Čtyřletá pozice obchodního ředitele ve významné belgické firmě potvrdila nabyté zkušenosti v evropském kontextu. Od roku 2006 působí v rámci neziskové organizace GS1 Czech Republic, kde též navázal na dlouholeté zkušenosti člena Výboru GS1 Czech Republic (dříve EAN Česká republika).

Černý Bohuslav

Černý Bohuslav | Business Development Manager Automotive CEE, Schoeller Allibert

Od roku 1999 pracuje u společnosti Schoeller Allibert nejprve jako prodejce, později jako Key Account Manager. Od roku 2013 na pozici Sales Manager pro CZ a SK. Od roku 2016 na pozici Business Development Manager Atomotive CEE.

RNDr. Josef Černý

Černý Josef | ICZ a.s. konzultant a vedoucí oddělení aplikací pro logistiku a výrobu

RNDr. Josef Černý vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, obor informatika. Od roku 1978 se na Českém vysokém učení technickém zabýval teoretickými i praktickými aspekty tvorby softwarových systémů a podílel se rovněž na realizaci integrovaných výrobních úseků. V letech 1993 až 1999 byl jednatelem společnosti ICOS Praha, spol.s r.o., která se zabývala dodávkami informačních systémů pro řízení skladových a výrobních provozů. Od roku 2000 pracuje ve společnosti ICZ a.s. jako konzultant a vedoucí oddělení aplikací pro logistiku a výrobu. Působí rovněž jako externí lektor ve společnostech Gradua-Cegos a Reliant a od roku 2004 je členem Pracovní skupiny RFID-EPC při GS1 Czech Republic.

IVANA ČÍZKOVÁ

Čížková Ivana | D-PLOY

Od září 2018 působí ve společnosti D-Ploy. V minulosti působila jako Senior Key Account a Projekt Manažer ve firmě Ranstadt, kde její hlavní činností kromě rozvoje obchodu napříč Českou republikou u stávajících zákazníků, byla  příprava business analýz pro nové investory vstupující na trh a také návrh řešení, včetně kroků - co podniknout, a jak lidský potenciál oslovit.

Doboš Vladimír

Doboš Vladimír | Reprezentance Praha, Hafen Hamburg Marketing e.V.

Po ukončení VŠE v Praze v roce 1982 nastoupil do námořního referátu v Čechofrachtu. Poté působil na různých pozicích v Čechofrachtu. V letech 1990 – 1992 pracoval v námořním oddělení první privátní spediční firmy v Československu - LEP International, v letech 1992 – 2000 byl jednatele společnosti zaměřené na  poskytování komplexních spedičních a logistických služeb DM Express. Od roku 2001 je zástupcem pražské reprezentace Hafen Hamburg Marketing s působností na území České a Slovenské republiky.

Branislav Dobrotka

Dobrotka Branislav | ved. odd. terminálu kombinované dopravy, Slovenská plavba a přístavy a.s. Bratislava

Mgr. Branislav Dobrotka ve firmě SPaP a.s. působí od roku 2004, nejprve jako celní zástupce společnosti. Od roku 2006 vedoucí celního oddělení SPaP a.s. a od roku 2010 jako vedoucí oddělení terminálu kombinované dopravy SPaP a.s.. Odpovědný za otevření provozu kont. terminálu SPaP a.s.  v roce 2010, nastavení provozních a bezpečnostních procesů a implementace informačního systému Konti na kont. terminály SPaP a.s. v Přístavu Bratislava. Před vstupem do společnosti SPaP a.s. pracoval ve Finanční správě SR.

Dobrynský Věnceslav

Dobrynský Věnceslav | Contract Logistics Manager Raben pro Českou republiku a Slovensko

Absolvent Fakulty podnikohospodářské při VŠE v Praze, obor logistika a zasílatelství s více než desetiletými zkušenostmi z logistiky a projektového managementu z tuzemska i zahraničí. V Raben je expertem na smluvní logistiku pro Českou republiku a Slovensko.

Jens André Friedrich

Friedrich Jens André | Manažer logistiky pro rozvoj klíčového trhu Geutebrück GmbH / Scanlock CZ

Jens André Friedrich vystudoval ekonomiku a logistiku. V logistice pracuje dvacet let a získal zkušenosti se silniční dopravou, mezinárodní spedicí, automobilovým průmyslem a distribucí. Pracoval také jako manažer rozvoje obchodu pro střední Evropu a měl na starosti strategické zákazníky z oblasti průmyslu. Ve své předešlé pozici vedoucího prodeje a péče o klíčové zákazníky pro celoevropského 3PL poskytovatele logistických služeb zodpovídal na evropské úrovni za řízení vztahů s německým automobilovým výrobcem. Jens André má několikaleté odborné zkušenosti v oblasti prodeje.

Glinka Arkadiusz

Glinka Arkadiusz | ředitel dopravy pro východní Evropu, C.H. Robinson Europe B.V.

Profesionální zkušenosti:

•    Absolvent Varšavské technické univerzity na Fakultě elektrotechniky a informačních technologií
•    V letech 2000 až 2007 pracoval jako IT manažer ve společnosti Vos Logistics, jedné z největších polských dopravních společností
•    V roce 2007 založil společnost Apreo Logistics SA ("Apreo"), kde byl jmenován výkonným ředitelem
•    Po roce a půl se stal generálním ředitelem společnosti Apreo Logistics
•    Během pěti let se společnost Apreo na polském trhu dynamicky rozrostla a dosáhla 300 zaměstnanců a 21 poboček v Polsku a Německu, čímž se stala vedoucím poskytovatelem dopravní logistiky v Polsku.
•    Vedl sloučení Apreo Logistics s C.H. Robinson v roce 2012
•    V roce 2012 se stal ředitelem v C.H. Robinson Europe, kde řídí východoevropské pobočky společnosti

Odborná zaměření:

•    Polská a mezinárodní doprava
•    Informační technologie pro logistiku (Big Data, systémy řízení dopravy, digitalizace logistických služeb)
•    Řešení outsourcingu
•    Řízení dodavatelského řetězce a strategie
•    Optimalizace a implementace dodavatelského řetězce

Gono Marian

Gono Marian | generální ředitel SSI Schäfer Systems International s.r.o.

Marian Gono působí ve společnosti SSI Schäfer Systems International s.r.o. na pozici generálního ředitele od ledna 2017. Pod jeho vedením se společnost úspěšně zaměřuje na komplexní intralogistická řešení s vysokou mírou automatizace. Marian Gono působí již téměř 20 let v oblasti obchodu a distribuce v regionu střední Evropy. Předtím pracoval ve společnosti Dexion, kde zodpovídal za aktivity na českém, slovenském a maďarském trhu. Dlouholeté pracovní zkušenosti má ze společnosti Heineken z pozice sales and distributor director pro slovenský trh. Vystudoval univerzitu v australském Melbourne. Ve volném čase se věnuje cyklistice.

Gordon-Smith Rostya

Gordon-Smith Rostya | významná česká podnikatelka

Rostya působí 30 let v oblasti řízení a rozvoje organizací a lidských zdrojů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku, Hong Kongu a v dalších zemích. Její vzdělání pochází z Anglie (BA hons) a Australie (MA ve strategickém HRM). Rostya byla jmenována mezi 50ti nejúspěšnějšími personalisty světa.  Rostya má zkušenosti v oblasti rovných příležitostí, rozvoje osobnosti, strategickém řízení lidských zdrojů a další. V roce 2006 byla také zvolena mezi 20 nejvlivnějšími ženami v České republice. Je zakladatelkou konzultační společnost People Impact s.r.o., a spolku pro rozvoj žen a mužů „MINERVA 21“.  Je spoluautorkou motivační knihy „Úspěšně s kůží na trh“ a spoluzakladatelkou HR Akademie na ekonomické fakultě na Ostravské univerzitě. Rostya je častou mluvčí na mezinárodních konferencích, přednáškách a seminářích (Kanada, USA, Hong Kong, Shanghai, Bangalore, Amsterdam, Londýn, Budapešť, Vídeň, Frankfurt, Tallinn, Moskva). Rostya je vdaná, má 4 syny a 11 vnoučat.

JAKUB HOLEC

Holec Jakub | majitel a jednatel 108 AGENCY

Jakub vystudoval České vysoké učení technické v Praze, Fakultu stavební. První zkušenosti z realitní branže získal již během studia (2002-2007), kdy spolupracoval na několika developerských projektech v rámci Česka a absolvoval pracovní stáže v obchodních společnostech ve Francii a Číně. Po studiích působil dva roky na pozici průmyslového konzultanta pražské pobočky společnosti King Sturge. Následně v roce 2009 založil společnost 108 AGENCY. Ta v počátcích působila výhradně v sektoru průmyslových nemovitostí, přičemž v současné době již poskytuje komplexní poradenství zaměřené na komerční nemovitosti nejen v České republice, ale také na Slovensku.  Mezi klienty společnosti patří významné české i nadnárodní společnosti z odvětví e-commerce, velkoobchodu, logistiky, automotive či realitního developmentu. Jmenovat lze například Alza.cz, Mall.cz, Košík.cz, dále Yusen, Nagel, SGL či v nedávné době společnost 4PX Express, pro kterou ve středočeské Jenči buduje developer VGP nové distribuční centrum o rozloze 68 000 m2.

Hubeňák Martin

Hubeňák Martin | zástupce pro střední a východní Evropu Port of Antwerp

Přístav Antverpy (Antwerp Port Authority) rozšířil síť svých zástupců v zahraničí o nového zástupce pro střední a východní Evropu. Martin Hubeňák od 1. března 2017 zastupuje antverpský přístav na místních trzích v České republice, na Slovensku a v Polsku. Jedním z jeho mnoha úkolů je zlepšit známost značky antverpského přístavu a rozšířit síť železničních spojení mezi přístavem Antverpy a uvedenými zeměmi střední a východní Evropy. Budou mu přitom velmi nápomocny jeho zkušenosti ve funkci projektového manažera, kterou zastával ve společnosti DB Schenker, a ředitele pro logistiku, kterou vykonával pro společnost Vítkovice Steel. Dále mezi jeho povinnosti patří udržování pravidelných kontaktů s místními subjekty působícími v dotčených oborech a zajišťování výměny informací mezi nimi a přístavem v Antverpách.

Hynčica Martin

Hynčica Martin | BITO skladovací technika CZ

VÍT JANEČEK

Janeček Vít | obchodní ředitel pro střední a východní Evropu Inotec Barcode Security

Profesní historie:
20012007 Worldmark International – nadnárodní společnost, výrobce produktů pro identifikaci. Pozice: Key Account manager – odpovědný za stávající a nové zákazníky, prodej a technickou podporu. Region – Česká republika a Slovensko.
2007–2009 Nedelko CZ – součást nizozemské společnosti – distributora značky Brady. Produkty pro identifikaci a zabezpečení. Pozice: obchodní manažer.
2009–současnost Inotec Barcode Security, evropská společnost/výrobce řešení pro identifikaci – RFID, samolepící etikety pro různé druhy použití. Pozice ve společnosti: obchodní ředitel pro střední a východní Evropu. Plně odpovědný za vstup nové společnosti na trhu, včetně prodejní strategie, marketingových aktivity a prodeje.

KAREL KOPEČEK

Kopeček Karel | obchodní zástupce společnosti Transics pro ČR a SR.

Karel Kopeček je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, fakulty zahraničního obchodu. V minulosti pracoval na pozici Sales Manager ve společnosti BP ČR a potom jako obchodní a marketingový ředitel ve společnosti Berendsen ČR.
V současnosti zastává funkci obchodního zástupce společnosti Transics pro ČR a SR.

Košíková Petra

Košíková Petra | Manažer skupiny spotřebního materiálu KODYS, spol. s r.o.

Petra Košíková je absolventkou stavební průmyslové školy se zaměřením na pozemní stavitelství. Následně se věnovala obchodu a organizování konferencí.

Do společnosti KODYS, spol. s r.o. nastoupila v roce 2004 jako account manager, v roce 2005 se stala obchodníkem v oddělení spotřebního materiálu, v roce 2009 již pracovala jako obchodní konzultant v oblasti značení pro automatickou identifikaci a v roce 2011 se stala manažerkou skupiny spotřebního materiálu. Od roku 2005 je zároveň manažerkou pracovní skupiny IBCS Consumables Group.

Kotyza Jindřich

Kotyza Jindřich | jednatel Linde Material Handling Česká republika

Ing. Jindřich Kotyza působí ve společnosti Linde Material Handling Česká republika s.r.o. již 25 let. Od roku 2008 je jednatelem společnosti, předtím působil delší dobu jako obchodní ředitel. Pod jeho vedením společnost Linde Material Handling Česká republika úspěšně rozvinula portfolio svých služeb, například v oblasti dodávek regálových systémů a technologie pohonu vysokozdvižných vozíků na CNG. Ve volném čase se Jindřich Kotyza aktivně sportuje, hraje golf, lyžuje, věnuje se cyklistice. Hovoří plynně anglicky a německy.   

Kovařík Jan

Kovařík Jan | majitel společnosti Data Software Brno

Kožej Vlastimil

Kožej Vlastimil | obchodní ředitel CID International, a.s

Ve firmě CID International působí od roku 2000, nejdříve na pozici obchodního zástupce a od roku 2010 jako obchodní ředitel. Podílel se na expanzi společnosti na polský trh, kde se mj. aktivně účastnil na implementaci logistických informačních systémů. Obchodní a marketingové aktivity firmy rozvíjí a podporuje nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Polsku. Před vstupem do CID International pracoval pro společnost Allianz pojišťovna a.s., kde se zaměřoval na podnikovou klientelu.


 

Linhart Jaromír

Linhart Jaromír | Obchod logistiky, JIPOCAR Logistic

Ludvik Milan

Ludvik Milan | Country Manager ZETES Czech Republic

Ing. Milan LUDVIK vystudoval ČVUT FSI a více než dvacet dva let se věnuje oboru Automatické Identifikace.

Pracuje na pozici Country Manager pro Českou republiku ve společnosti ZETES, která je součástí globální firmy Panasonic a poskytuje ucelená řešení pro optimalizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce. Tato řešení zahrnují Packaging Execution, Logistic Execution, Proof Of Delivery a Direct Store Delivery, Field Service, In-Store Management a Track&Trace řešení pro zajištění úplné sledovatelnosti a dohledatelnosti.

Lukeš Přemysl

Lukeš Přemysl | výkonný ředitel, Der Kurier

Po studiu na První soukromé hotelové škole nastoupil Přemysl Lukeš na pozici obchodního zástupce ve společnosti Sanita.cz. Od roku 2010 působí ve společnosti Der Kurier, kde prošel několika pozicemi od disponenta až po nynější pozici výkonného ředitele. Již během zaměstnání ve firmě Der Kurier dokončil titul Ing., na Vysoké škole finanční a správní, obor Ekonomika a management / marketingová komunikace.

Polter Jan

Polter Jan | obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s.

Ing. Jan Polter, MBA - obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s. Vystudoval provozně-ekonomickou fakultu ČZU s rozšířeným jazykovým studiem angličtiny. Již během svých studií pracoval jako vedoucí servisu u cateringové společnosti Zátiší Catering, Praha. Po studiu absolvoval roční pracovní pobyt v Austrálii, kde působil jako beverage manager společnosti Chianti on Collins v Perthu. V roce 2003 nastoupil do společnosti E.S.T. a.s. na pozici disponent mezinárodních přeprav a pracovník zákaznického servisu. O rok později již zastával funkci projektového manažera. V letech 2005–2007 byl ředitelem divize Food Logistics a vedoucím pobočky v Hradci Králové. V roce 2007 se stal prokuristou společnosti a od roku 2008 je ředitelem obchodu a marketingu pro Českou republiku. Jan Polter absolvoval studium MBA na University of Applied Sciences v Kemptenu v Německu - obor Track Logistics. Jan Polter je ženatý a má syna. Mluví plynně anglicky a německy. Volný čas věnuje rodině a svým sportovním koníčkům, jako je volejbal, squash nebo lyžování.

Rožek Petr

Rožek Petr | výkonný ředitel SSL ČR

Ing. Petr Rožek, Ph.D. od začátku roku 2017 zastává funkci výkonného ředitele SSL.Vystudoval VŠE v Praze, doktorské studium absolvoval na Univerzitě Pardubice. Zaměřuje se především na námořní přepravu. Působil na vedoucích pozicích řady logistických firem. Naposledy vedl tuzemskou pobočku Eurogate Logistics.

Rumler Miroslav

Rumler Miroslav | Reliant

Jednatel společnosti Reliant a vicepresident České logistické asociace.
Ing. Miroslav Rumler vystudoval fakultu zahraničního obchodu VŠE v Praze. Nejprve pracoval v podniku zahraničního obchodu INSPEKTA a.s. V letech 1991-1992 absolvoval postgraduální studium na State University of Illinois in Champaign-Urbana ve Spojených státech amerických, kde následně pracoval jako externí konzultant pro společnost The Limited Distribution Services Ltd. ve městě Columbus, Ohio. Po návratu ze zámoří nastoupil jako Country Operations Manager u britské finanční společnosti Maccorp Holdings Ltd. se sídlem v Londýně a sítí obchodních zastoupení po celé Evropě. Od roku 1994 pracuje pro vzdělávací a poradenskou společnost Reliant s.r.o. působící v oblasti dopravy, spedice a logistiky. Ve společnosti Reliant s.r.o. zastává pozici vedoucího partnera.

Sovička Pavel

Sovička Pavel | generální ředitel Czech republic & Slovakia, Panattoni

Přes 19 let zkušeností v průmyslu CZ, SVK, HU. Transakční účast v 1,500,000 m2 pronajatých / předaných ploch. Přes 3,000,000 m2 akvizicí / likvidací. Největší developerské projekty. Prague Airport I a II o celkové ploše 310 000 m2 (Amazon 120k). Panattoni Park D5 / Stříbro o celkové ploše 192 000 m2. Panattoni Park Cheb o celkové ploše 100 000 m2 (Tchibo 75k). Generální ředitel společnosti Panattoni Europe pro Czech republic and Slovakia. Společnost zabývající se přípravou a realizací logistických a průmyslových projektů a developmentu v obou krajinách. Vedení samostatné obchodní jednotky po dobu 9 let s formováním lokálního byznysu a překonáváním překážek na komplikovaném trhu. Předchozí 10-ti leté zkušenosti v týmu průmyslových specialistů společnosti Cushman & Wakefield.

Szreder-Piernicka Aneta

Szreder-Piernicka Aneta | Úřad námořních přístavů Štětín a Svinoústí

Aneta Szreder-Piernicka je absolventkou námořní akademie ve Štětíně a University Štětín. Již 16 let působí v přístavech Štětín-Svinoústí. V letech 2000 až 2009 byla předsedkyní představenstva ve společnosti Polské terminály (Polskie Terminale SA). Od roku 2009 pracuje v Úřadu námořních přístavů Štětín a Svinoústí (Zarząd Morskich Portów Szczecin i  Świnoujście SA), zpočátku jako obchodní a marketingová ředitelka a v současné době jako obchodní ředitelka Úřadu námořních přístavů Štětín a Svinoústí.

Tejnický Bohumil

Tejnický Bohumil | Design & Engineering Manager - North East Europe, KARDEX

Téměř celou svou profesní kariéru spojuje se společností Kardex REMSTAR, a to již od roku 2005. Působil jako konzultant softwarových řešení Kardex ve východní Evropě, potom jako člen týmu on-site řešení komplikací klíčových instalací celosvětově a také se podílel na vývoji nového skladovacího systému Kardex LR35 ve výrobním závodě Kardex REMSTAR v Německu. V současnosti je zodpovědný za speciální řešení a klíčové projekty v regionu North East, který zastřešuje východní Evropu a Rusko, severské země a Velkou Británii.

Ungerman Petr

Ungerman Petr | koordinátor logistické strategie a inovací v logistice značky ŠKODA AUTO

Vystudoval 2014 Technickou univerzitu v Liberci – Ekonomická fakulta, obor Ekonomie a management. Od roku 2014 působí ve společnosti ŠKODA AUTO. Vede skupinu, která má na starosti inovační management, logistickou strategie, Zelenou logistiku a PR logistiky ŠKODA AUTO a spolupráci se vzdělávacími instituty. Aktuální projekty, na kterých spolupracuje: implementace prvků Industrie 4.0 do logistiky – rozšířená realita, autonomní logistika. V rámci strategie Zelené logistiky ŠKODA AUTO implementuje řešení, která přinášejí úsporu emisí CO2 v logistice ŠKODA AUTO. V koncernové logistice VW zastává pozici zástupce vedoucího pro pracovní tým Zelené logistiky. Aktivity v PR logistiky ŠKODA AUTO zahrnují reprezentování a prezentování logistiky ŠKODA AUTO v rámci koncernu VW i mimo něj, např. přednášky, konference organizování návštěv.

Zika David

Zika David | Sales Director ZETES Czech Republic

David ZIKA, MBA vystudoval Czech Management Institute (CMI-ESMA) a více než dvacet dva let se pohybuje v oblasti IT kde se věnoval datacentrům, logistice a bezhotovostním platbám. Pracuje na pozici Sales Director pro Českou republiku ve společnosti ZETES, která je součástí globální firmy Panasonic a poskytuje ucelená řešení pro optimalizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce. Tato řešení zahrnují Packaging Execution, Logistic Execution, Proof Of Delivery a Direct Store Delivery, Field Service, In-Store Management a Track&Trace řešení pro zajištění úplné sledovatelnosti a dohledatelnosti.

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisovná značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.