• SpeedChaneCZ
    Mezinárodní logistická konference
    7.-8.11.2018 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
Informace o Vás
: *
: *
:
:
: *
: *
: *
:
:
: *
: *
:   Ano, zúčastním se
  Ne, nezúčastním se
: capthca

Vyplněním a odesláním registračního formuláře se registrujete k účasti na konferenci Speedchain a také vyjadřujete svůj souhlas s poskytnutím údajů ke zpracování ze strany organizátora.
Organizátor postupuje při zpracování osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Organizátor shromažďuje se souhlasem uživatelů jejich osobní údaje v následujícím rozsahu: jméno a příjmení, e-mailová adresa, telefon, kontaktní adresa, údaje o objednateli – právnické osobě (název, IČ), pokud je plátcem účastnického poplatku právnická osoba.
Organizátor shromažďuje a zpracovává osobní údaje pouze se souhlasem objednatele. Za souhlas k poskytnutí údajů za účelem zpracování jak je uvedeno v těchto OP je považováno vyplnění a odeslání těchto údajů objednatelem formou registračního formuláře.
Poskytnutí údajů za účelem zpracování jak je uvedeno v těchto OP je povinné, bez jejich poskytnutí objednatelem mu organizátor nemůže požadovanou službu poskytnout.
Objednatel má kdykoli možnost požádat organizátora o informace spojené se zpracováním jeho osobních údajů.
Objednatel má kdykoli právo požádat o opravu svých osobních údajů shromažďovaných správcem a může kdykoli odvolat svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů a požadovat jejich výmaz z databáze správce.

* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisovná značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.